EHC Red Bull München - Tappara Tampere (3-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
27 | Veit Oswald | F | |||
11 | Frederik Tiffels | L | 27 | ||
24 | Jonathon Blum | D | 32 | ||
44 | Zach Redmond | D | 34 | ||
6 | Daryl Boyle | ||||
8 | Austin Ortega | ||||
9 | Ben Street | 35 | |||
12 | Benjamin Smith | ||||
16 | Konrad Abeltshauser | ||||
18 | Justin Schutz | ||||
20 | Andreas Eder | ||||
33 | Danny aus den Birken | ||||
35 | Mathias Niederberger | ||||
37 | Maksymilian Szuber | ||||
42 | Yasin Ehliz | 29 | |||
52 | Patrick Hager | ||||
58 | Ryan McKiernan | ||||
70 | Maximilian Daubner | ||||
82 | Chris DeSousa | ||||
88 | Julian Lutz | ||||
93 | Maximilian Kastner |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
11 | Patrick Virta | F | 26 | ||
19 | Veli-Matti Savinainen | F | 36 | ||
20 | Niko Ojamaki | F | 27 | ||
21 | Jori Lehtera | F | 34 | ||
91 | Petteri Puhakka | L | 21 | ||
9 | Waltteri Merela | R | 24 | ||
28 | Jesper Ahlroth | D | |||
33 | Veli-Matti Vittasmaki | D | 31 | ||
61 | Casimir Jurgens | D | 26 | ||
63 | Joni Tuulola | D | 25 | ||
1 | Vilho Heikkinen | 24 | |||
4 | Ben Thomas | ||||
5 | Mikael Seppala | ||||
22 | Oskari Luoto | ||||
23 | Paavo Kohonen | ||||
27 | Kristian Tanus | ||||
52 | Maksim Matushkin | ||||
59 | Tyler Kelleher | 27 | |||
71 | Kristian Kuusela | 39 | |||
74 | Jere Henriksson | ||||
86 | Philip Granath | 18 | |||
96 | Sami Moilanen |
Evenementen: EHC Red Bull München
DEL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-20 | Iserlohn Roosters - EHC Red Bull München | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-09-06 | EC Graz 99Ers - EHC Red Bull München | - | |
2024-08-28 | EHC Red Bull München - HC Dynamo Pardubice | - | |
2024-08-25 | EHC Red Bull München - EV Zug | - | |
2024-08-24 | EHC Red Bull München - HC Davos | - | |
2024-08-17 | EHC Red Bull München - Red Bulls Salzburg | 2 - 4 | |
2024-08-16 | EHC Red Bull München - Vaxjo Lakers | 0 - 4 | |
DEL | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-09 | Pinguins Bremerhaven - EHC Red Bull München | 3 - 0 | |
2024-04-07 | EHC Red Bull München - Pinguins Bremerhaven | 2 - 3 | |
2024-04-05 | Pinguins Bremerhaven - EHC Red Bull München | 0 - 4 |
Match statistieken
23 | Schoten | 23 |
2 | Strafminuten | 4 |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
3 | Max aantal doelpunten op een rij | 2 |
0/1 (0%) | Penalties precisie | 0/2 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
EHC Red Bull München - Tappara Tampere
Internationaal, Champions Hockey League, match EHC Red Bull München - Tappara Tampere, starttijd 2022-10-05 16:00:00 internationale tijd.
EHC Red Bull München en Tappara Tampere neemt deel aan het kampioenschap Champions Hockey League, Internationaal.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Olympia-Eissportzentrum in de stad Munich, Duitsland. Stadioncapaciteit Olympia-Eissportzentrum is 6 136 mensen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tappara Tampere
Liiga | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Tappara Tampere - SaiPa Lappeenranta | - | |
Champions Hockey League | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Tappara Tampere - Farjestads BK | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-12 | Tappara Tampere - Rouen HE | - | |
Liiga | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-10 | Tappara Tampere - TPS Turku | - | |
Champions Hockey League | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | HC Dynamo Pardubice - Tappara Tampere | - |
Klassement
Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lulea Hockey | 6 | 6 | 0 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
Jukurit Mikkeli | 6 | 4 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Aalborg Pirates | 6 | 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
4
|
HC Sparta Praag | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EV Zug | 6 | 6 | 0 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
Grizzlys Wolfsburg | 6 | 4 | 2 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3
|
TPS Turku | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
HK Olimpija | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group C: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tappara Tampere | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
2
|
EHC Red Bull München | 6 | 4 | 2 | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
3
|
SC Rapperswil-Jona Lakers | 6 | 3 | 3 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
4
|
Slovan Bratislava | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group D: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rogle BK | 6 | 6 | 0 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
Zurich Lions | 6 | 3 | 3 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Hydro Fehérvár AV19 | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
KH GKS Katowice | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Group E: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Fribourg-Gotteron | 6 | 5 | 1 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
2
|
Red Bulls Salzburg | 6 | 3 | 3 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 |
3
|
Stavanger Oilers | 6 | 2 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
4
|
Ilves Tampere | 6 | 2 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Group F: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Straubing Tigers | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
|
Farjestads BK | 6 | 4 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Comarch Cracovia | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
EC Villacher SV | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group G: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Frolunda HC | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2
|
Mountfield HK | 6 | 5 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
Eisbaren Berlin | 6 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4
|
Grenoble Bruleurs de Loups | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Group H: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skelleftea AIK | 6 | 5 | 1 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
2
|
HC Davos | 6 | 4 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3
|
HC Ocelari Trinec | 6 | 2 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
4
|
Belfast Giants | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Plaats
Duitsland
land
Munich
stad
Olympia-Eissportzentrum
Stadion
6 136
Capaciteit