Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
41 | Nikolay Kulemin | F | 36 | ||
55 | Alexander Chmelevski | F | 23 | ||
24 | Ryan Murphy | D | 29 | ||
71 | Stanislav Bocharov | F | 31 | ||
33 | Mikhail Naumenkov | D | 28 | ||
19 | Danil Bashkirov | F | 21 | ||
61 | Danil Alalykin | F | 21 | ||
68 | Artyom Pimenov | F | 26 | ||
73 | Yaroslav Tsulygin | D | 18 | ||
1 | Andrei Kareyev | G | 26 | ||
40 | Bogdan Vypritsky | G | 20 | ||
50 | Ilya Yeshov | G | 35 | ||
91 | Ivan Drozdov | F | 23 | ||
85 | Shakir Mukhamadullin | D | 20 | ||
78 | Alexander Kadeykin | ||||
93 | Sergei Shmelyov | F | 29 | ||
2 | Pavel Koledov | D | 26 | ||
48 | Yevgeny Biryukov | D | 35 | ||
87 | Gleb Kuzmin | F | 24 | ||
92 | Alexey Pustozerov | ||||
98 | Vladislav Kartayev | F | 29 | ||
8 | Alexander S. Komarov | D | 20 | ||
11 | Grigori Panin | D | 35 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
41 | Kirill Gotovets | D | 31 | ||
77 | Yegor Martynov | D | 32 | ||
65 | Vladislav Yefremov | F | 27 | ||
79 | Andrei Nikonov | F | 19 | ||
32 | Ilya Konovalov | G | 24 | ||
90 | Konstantin Volkov | G | |||
7 | Maxim Dzhioshvili | F | 26 | ||
29 | Ilya Kablukov | F | 33 | ||
71 | Ivan Muranov | F | 23 | ||
27 | Brennan Menell | D | 25 | ||
15 | Jakob Lilja | F | 29 | ||
84 | Pavel Kudryavtsev | F | 25 | ||
91 | Jordan Weal | F | 30 | ||
49 | Artyom Volkov | D | 25 | ||
94 | Andrei Mironov | D | 28 | ||
19 | Eric O'Dell | F | 32 | ||
64 | Maksim Sushko | F | 23 | ||
96 | Dmitri Rashevsky | ||||
55 | Sergei Boikov | D | 26 | ||
21 | Vladislav Kodola | F | 26 | ||
31 | Vladislav Mikhailov | F | 21 | ||
74 | Nikita V. Novikov | D | 19 |
Evenementen: Salavat UFA
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-10-16 | HC Barys - Salavat UFA | - | |
2024-10-12 | HC Dynamo Moskou - Salavat UFA | - | |
2024-10-10 | Spartak Moskou - Salavat UFA | - | |
2024-10-08 | CSKA Moskou - Salavat UFA | - | |
2024-10-01 | Salavat UFA - Kunlun Red Star | - |
Match statistieken
28 | Schoten | 37 |
4 | Strafminuten | 6 |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 2 |
0/2 (0%) | Penalties precisie | 0/3 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Salavat UFA - HC Dynamo Moskou
Rusland, KHL, match Salavat UFA - HC Dynamo Moskou, starttijd 2022-10-08 11:30:00 internationale tijd.
Salavat UFA en HC Dynamo Moskou neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Ufa Arena in de stad Ufa, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HC Dynamo Moskou
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-10-06 | Vityaz Podolsk - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-10-03 | HC Dynamo Moskou - HC Traktor Chelyabinsk | - | |
2024-10-01 | HC Dynamo Moskou - CSKA Moskou | - | |
2024-09-29 | HC Dynamo Moskou - Neftekhimik | - | |
2024-09-24 | HC Barys - HC Dynamo Moskou | - |
Klassement
KHL 22/23, Eastern Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
3
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
4
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
6
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
7
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
8
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
9
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
10
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
11
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Western Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
5
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
6
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
7
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
9
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
10
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
11
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Bobrov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
3
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
4
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
5
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Chernyshev Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
2
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
3
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
4
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
5
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
6
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Kharlamov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
4
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
5
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
KHL 22/23, Tarasov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
3
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
4
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
KHL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
5
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
6
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
7
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
8
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
10
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
11
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
12
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
13
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
14
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
15
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
16
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
17
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
18
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
19
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
20
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
21
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
22
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Plaats
Rusland
land
Ufa
stad
Ufa Arena
Stadion