Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
48 | Roman Starchenko | F | 36 | ||
9 | Maxim Tsyplakov | F | 23 | ||
28 | Alexander Bryntsev | D | 27 | ||
18 | Dmitri Kugryshev | F | 32 | ||
90 | Andrei Loktionov | F | 32 | ||
8 | Matvei Zaseda | F | 23 | ||
26 | Filip Varone | F | 31 | ||
42 | Patrik Rybár | G | 28 | ||
84 | Alexei Krasikov | G | 25 | ||
93 | Alexander Khokhlachev | F | 29 | ||
34 | Yegor Savikov | D | 19 | ||
55 | Dimitry Vishnevsky | D | 32 | ||
4 | Joey Keane | ||||
21 | Nikita Sokolov | ||||
22 | Danila Kvartalnov | F | 25 | ||
85 | Ilya Tataluyev | F | 24 | ||
62 | Daniil Orlov | D | 18 | ||
10 | Ilya Baranov | F | 27 | ||
13 | Roman Lyubimov | F | 30 | ||
15 | Artyom Demkov | F | 33 | ||
38 | Ilya Shipov | F | 29 | ||
29 | Timur Khairullin | D | 22 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
71 | Stanislav Bocharov | F | 31 | ||
24 | Ryan Murphy | D | 29 | ||
78 | Alexander Kadeykin | ||||
41 | Nikolay Kulemin | F | 36 | ||
55 | Alexander Chmelevski | F | 23 | ||
61 | Danil Alalykin | F | 21 | ||
87 | Gleb Kuzmin | F | 24 | ||
91 | Ivan Drozdov | F | 23 | ||
85 | Shakir Mukhamadullin | D | 20 | ||
92 | Alexey Pustozerov | ||||
98 | Vladislav Kartayev | F | 29 | ||
1 | Andrei Kareyev | G | 26 | ||
50 | Ilya Yeshov | G | 35 | ||
72 | Yegor Suchkov | F | 21 | ||
93 | Sergei Shmelyov | F | 29 | ||
2 | Pavel Koledov | D | 26 | ||
33 | Mikhail Naumenkov | D | 28 | ||
19 | Danil Bashkirov | F | 21 | ||
48 | Yevgeny Biryukov | D | 35 | ||
73 | Yaroslav Tsulygin | D | 18 | ||
8 | Alexander S. Komarov | D | 20 | ||
11 | Grigori Panin | D | 35 |
Evenementen: Spartak Moskou
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-23 | HC Traktor Chelyabinsk - Spartak Moskou | - | |
2024-09-21 | Sibir Nowosibirsk - Spartak Moskou | - | |
2024-09-14 | Spartak Moskou - Torpedo Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-12 | Spartak Moskou - HC Dynamo Moskou | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-20 | Spartak Moskou - Torpedo Nizhny Novgorod | - | |
KHL | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-30 | Spartak Moskou - Metallurg Magnitogorsk | 0 - 3 | |
2024-03-28 | Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskou | 5 - 3 | |
2024-03-26 | Spartak Moskou - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 0 | |
2024-03-23 | Spartak Moskou - Metallurg Magnitogorsk | Uitgesteld | |
2024-03-21 | Spartak Moskou - Metallurg Magnitogorsk | 5 - 2 |
Match statistieken
42 | Schoten | 25 |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 1 |
1 | Max aantal doelpunten op een rij | 4 |
4 | Strafminuten | 4 |
0/2 (0%) | Penalties precisie | 0/2 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 1 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Spartak Moskou - Salavat UFA
Rusland, KHL, match Spartak Moskou - Salavat UFA, starttijd 2022-10-18 16:30:00 internationale tijd.
Spartak Moskou en Salavat UFA neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion CSKA Ice Palace in de stad Moscow, Rusland. Stadioncapaciteit CSKA Ice Palace is 12 100 mensen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Salavat UFA
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | - | |
2024-09-23 | Metallurg Magnitogorsk - Salavat UFA | - | |
2024-09-21 | Lokomotive Jaroslawl - Salavat UFA | - | |
2024-09-17 | Salavat UFA - HK Awangard Omsk | - | |
2024-09-14 | Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat UFA | - | |
2024-03-10 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | 4 - 2 | |
2024-03-08 | Salavat UFA - HC Traktor Chelyabinsk | 1 - 2 | |
2024-03-06 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | 2 - 3 | |
2024-03-04 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | 3 - 2 | |
2024-03-02 | Salavat UFA - HC Traktor Chelyabinsk | 4 - 1 |
Klassement
KHL 22/23, Eastern Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
3
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
4
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
6
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
7
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
8
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
9
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
10
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
11
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Western Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
5
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
6
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
7
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
9
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
10
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
11
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Bobrov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
3
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
4
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
5
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Chernyshev Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
2
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
3
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
4
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
5
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
6
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Kharlamov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
4
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
5
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
KHL 22/23, Tarasov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
3
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
4
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
KHL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
5
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
6
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
7
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
8
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
10
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
11
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
12
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
13
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
14
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
15
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
16
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
17
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
18
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
19
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
20
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
21
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
22
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Plaats
Rusland
land
Moscow
stad
CSKA Ice Palace
Stadion
12 100
Capaciteit