Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
17 | Kirill Kapustin | F | 28 | ||
19 | Evgeny Grachev | F | 32 | ||
36 | Yakov Rylov | D | 37 | ||
47 | Ivan Mishchenko | D | 26 | ||
87 | Artur Gizdatullin | F | 25 | ||
28 | Alexander Bryntsev | D | 27 | ||
41 | Viktor Baldayev | D | 26 | ||
22 | Vladislav Barulin | F | 26 | ||
12 | Anatoly Nikontsev | F | 32 | ||
93 | Alexander Khokhlachev | F | 29 | ||
50 | Alexander Shchemerov | D | 24 | ||
71 | Stanislav Bocharov | F | 31 | ||
1 | Dmitry Lozebnikov | G | |||
30 | Igor Bobkov | G | 30 | ||
96 | Egor Korshkov | F | 26 | ||
29 | Kirill Slepets | F | |||
95 | Dmitry Shevchenko | F | 25 | ||
33 | Evgeny Kulik | D | 28 | ||
60 | Alexander Lazarev | F | |||
81 | Sergei Lapin | F | 26 | ||
97 | Ignat Korotkikh | F | 20 | ||
67 | Sergei Ryzhikov | D | 18 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
47 | Alexander Radulov | F | 36 | ||
2 | Daniil Zhuravlyov | D | 22 | ||
94 | Kirill Semyonov | F | 28 | ||
77 | Kirill Adamchuk | D | 28 | ||
86 | Dynyak Nikita | F | 25 | ||
92 | Dmitri Katelevsky | F | 19 | ||
87 | Vadim Shipachyov | F | 35 | ||
44 | Dmitri Yudin | D | 26 | ||
24 | Ilya Safonov | F | 21 | ||
27 | Kirill Andreevich Petrov | F | 32 | ||
65 | Konstantin Luchevnikov | D | 27 | ||
20 | Maxim Arefyev | G | |||
31 | Artur Akhtyamov | G | 21 | ||
23 | Dmitrij Jaskin | F | 29 | ||
88 | Damir Zhafyarov | F | 28 | ||
95 | Artyom Galimov | F | 23 | ||
96 | Nikita Lyamkin | D | 25 | ||
9 | Dmitry Kagarlitsky | F | 33 | ||
18 | Kristian Khenkel | D | 25 | ||
37 | Maxim Bykov | F | 20 | ||
89 | Artjom Lukoyanov | F | 33 | ||
49 | Nikita Yevseyev | D | 18 |
Evenementen: Amur Chabarowsk
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-15 | Amur Chabarowsk - Kunlun Red Star | - | |
2024-09-11 | HK Awangard Omsk - Amur Chabarowsk | - | |
Presidents Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Kazachstan - Amur Chabarowsk | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Amur Chabarowsk - Lada Togliatti | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-14 | HC Barys - Amur Chabarowsk | - | |
KHL | |||
2024-03-11 | Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk | 2 - 3 | |
2024-03-09 | Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarowsk | 3 - 1 | |
2024-03-07 | Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk | 5 - 2 | |
2024-03-05 | Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk | 2 - 3 | |
2024-03-03 | Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarowsk | 2 - 3 |
Match statistieken
33 | Schoten | 24 |
8 | Strafminuten | 8 |
0 | Doelpunten in powerplay | 2 |
1 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 4 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
1 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Amur Chabarowsk - Ak Bars Kasan
Rusland, KHL, match Amur Chabarowsk - Ak Bars Kasan, starttijd 2023-10-12 09:00:00 internationale tijd.
Amur Chabarowsk en Ak Bars Kasan neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Platinum Arena in de stad Khabarovsk, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ak Bars Kasan
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-29 | Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kasan | - | |
2024-09-27 | Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kasan | - | |
2024-09-25 | Lada Togliatti - Ak Bars Kasan | - | |
2024-09-22 | Ak Bars Kasan - HC Sochi | - | |
2024-09-19 | Ak Bars Kasan - HC Barys | - | |
2024-03-08 | Ak Bars Kasan - Avtomobilist Yekaterinburg | 1 - 2 | |
2024-03-06 | Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kasan | 0 - 5 | |
2024-03-04 | Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kasan | 3 - 1 | |
2024-03-02 | Ak Bars Kasan - Avtomobilist Yekaterinburg | 0 - 4 | |
2024-02-29 | Ak Bars Kasan - Avtomobilist Yekaterinburg | 1 - 2 |
Klassement
KHL 23/24, Eastern Conference: 2023-2024
KHL 23/24, Western Conference: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
4
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
5
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
6
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
7
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
9
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
10
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
11
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Bobrov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
2
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
3
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
4
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
5
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Chernyshev Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
2
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
3
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
4
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
5
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
6
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 |
KHL 23/24, Kharlamov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
2
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
3
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
4
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
5
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
6
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 |
KHL 23/24, Tarasov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
3
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
4
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 |
KHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
4
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
5
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
6
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
7
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
8
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
10
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
11
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
12
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
13
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
14
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
15
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
16
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
17
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 | |||||
18
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
19
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
20
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
21
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
22
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 | |||||
23
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
Plaats
Rusland
land
Khabarovsk
stad
Platinum Arena
Stadion