Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
31 | Alexander Samonov | G | 27 | ||
50 | Ilya Yeshov | G | 35 | ||
19 | Ivan Drozdov | F | 23 | ||
51 | Vyacheslav Leshchenko | F | |||
55 | Alexander Chmelevski | F | 23 | ||
2 | Pavel Koledov | D | 26 | ||
63 | Dinar Khafizullin | D | 33 | ||
68 | Artyom Pimenov | F | 26 | ||
71 | Danil Bashkirov | F | 21 | ||
72 | Yegor Suchkov | F | 21 | ||
21 | Nicolas Meloche | D | 25 | ||
33 | Mikhail Naumenkov | D | 28 | ||
41 | Nikolay Kulemin | F | 36 | ||
65 | Vladislav Yefremov | F | 27 | ||
86 | Alexander Sharov | F | 27 | ||
3 | Alexei Vasilevsky | D | 28 | ||
11 | Grigori Panin | D | 35 | ||
7 | Matvey Guskov | F | 21 | ||
17 | Gleb Kuzmin | F | 24 | ||
92 | Alexey Pustozerov | F | |||
32 | Sergei Varlov | D | 22 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
91 | Jordan Weal | F | 30 | ||
32 | Ilya Konovalov | G | 24 | ||
99 | Maxim Motorygin | G | 19 | ||
7 | Maxim Dzhioshvili | F | 26 | ||
29 | Ilya Kablukov | F | 33 | ||
71 | Ivan Muranov | F | 23 | ||
27 | Brennan Menell | D | 25 | ||
82 | Andrei Pribylsky | D | 21 | ||
18 | Cedric Paquette | F | 29 | ||
97 | Nikita Gusev | F | 31 | ||
92 | Igor Ozhiganov | D | 30 | ||
94 | Andrei Mironov | D | 28 | ||
19 | Eric O'Dell | F | 32 | ||
84 | Pavel Kudryavtsev | F | 25 | ||
96 | Dmitri Rashevsky | F | |||
4 | Anton Malyshev | D | 22 | ||
45 | Daniil Pylenkov | D | 21 | ||
15 | Yegor Petukhov | F | |||
31 | Vladislav Mikhailov | F | 21 | ||
34 | Artyom Ilyenko | F | 26 | ||
79 | Andrei Nikonov | F | 19 | ||
86 | Artyomov Artyom | F |
Evenementen: Salavat UFA
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | - | |
2024-09-23 | Metallurg Magnitogorsk - Salavat UFA | - | |
2024-09-21 | Lokomotive Jaroslawl - Salavat UFA | - | |
2024-09-17 | Salavat UFA - HK Awangard Omsk | - | |
2024-09-14 | Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat UFA | - | |
2024-03-10 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | 4 - 2 | |
2024-03-08 | Salavat UFA - HC Traktor Chelyabinsk | 1 - 2 | |
2024-03-06 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | 2 - 3 | |
2024-03-04 | HC Traktor Chelyabinsk - Salavat UFA | 3 - 2 | |
2024-03-02 | Salavat UFA - HC Traktor Chelyabinsk | 4 - 1 |
Match statistieken
25 | Schoten | 30 |
11 | Strafminuten | 16 |
0 | Doelpunten in powerplay | 2 |
1 | Onderbezette goals | 0 |
1 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
1 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Salavat UFA - HC Dynamo Moskou
Rusland, KHL, match Salavat UFA - HC Dynamo Moskou, starttijd 2023-10-28 11:30:00 internationale tijd.
Salavat UFA en HC Dynamo Moskou neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Ufa Arena in de stad Ufa, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HC Dynamo Moskou
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | Amur Chabarowsk - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-09-20 | Admiral Vladivostok - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-09-17 | CSKA Moskou - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-09-15 | HC Dynamo Moskou - HC Dinamo Minsk | - | |
2024-09-12 | Spartak Moskou - HC Dynamo Moskou | - | |
Ronde 27 | |||
2024-03-22 | HC Traktor Chelyabinsk - HC Dynamo Moskou | 5 - 4 | |
2024-03-20 | HC Traktor Chelyabinsk - HC Dynamo Moskou | 3 - 2 | |
2024-03-18 | HC Dynamo Moskou - HC Traktor Chelyabinsk | 4 - 5 | |
2024-03-16 | HC Dynamo Moskou - HC Traktor Chelyabinsk | 2 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-03-12 | HC Dinamo Minsk - HC Dynamo Moskou | 1 - 3 |
Klassement
KHL 23/24, Eastern Conference: 2023-2024
KHL 23/24, Western Conference: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
4
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
5
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
6
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
7
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
9
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
10
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
11
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Bobrov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
2
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
3
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
4
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
5
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Chernyshev Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
2
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
3
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
4
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
5
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
6
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 |
KHL 23/24, Kharlamov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
2
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
3
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
4
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
5
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
6
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 |
KHL 23/24, Tarasov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
3
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
4
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 |
KHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
4
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
5
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
6
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
7
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
8
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
10
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
11
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
12
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
13
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
14
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
15
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
16
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
17
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 | |||||
18
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
19
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
20
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
21
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
22
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 | |||||
23
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
Plaats
Rusland
land
Ufa
stad
Ufa Arena
Stadion