Evenementen: Metallurg Novokuznetsk
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-02-15 | Metallurg Novokuznetsk - Omskie Kryliya | 4 - 3 | |
2024-02-13 | Metallurg Novokuznetsk - Dynamo-Altay Barnaul | 5 - 0 | |
2024-02-07 | Dinamo St. Petersburg - Metallurg Novokuznetsk | 5 - 3 | |
2024-02-05 | Ska-Neva - Metallurg Novokuznetsk | 6 - 3 | |
2024-02-03 | Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk | 7 - 3 |
Metallurg Novokuznetsk - Zauralye Kurgan
Rusland, VHL, match Metallurg Novokuznetsk - Zauralye Kurgan, starttijd 2024-01-22 11:00:00 internationale tijd.
Metallurg Novokuznetsk en Zauralye Kurgan neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zauralye Kurgan
VHL | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-28 | Neftjanik Almetjevsk - Zauralye Kurgan | 3 - 0 | |
2024-03-23 | Neftjanik Almetjevsk - Zauralye Kurgan | Uitgesteld | |
2024-03-20 | Zauralye Kurgan - Neftjanik Almetjevsk | 4 - 2 | |
2024-03-17 | Neftjanik Almetjevsk - Zauralye Kurgan | 6 - 2 | |
2024-03-16 | Neftjanik Almetjevsk - Zauralye Kurgan | 5 - 4 |
Klassement
VHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Molot-Prikamje Perm | 56 | 41 | 15 | 84 | |||||
2
|
Rubin Tyumen | 56 | 38 | 18 | 84 | |||||
3
|
Zauralye Kurgan | 56 | 40 | 16 | 83 | |||||
4
|
HC AKM Tula | 56 | 39 | 17 | 82 | |||||
5
|
HC Yugra | 56 | 38 | 18 | 82 | |||||
6
|
Khimik Voskresensk | 56 | 37 | 19 | 79 | |||||
7
|
Ska-Neva | 56 | 35 | 21 | 74 | |||||
8
|
Dinamo St. Petersburg | 56 | 34 | 22 | 74 | |||||
9
|
Neftjanik Almetjevsk | 56 | 31 | 25 | 73 | |||||
10
|
Yuzhny Ural Orsk | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
11
|
Buran Voronezh | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
12
|
HC Tambov | 56 | 33 | 23 | 70 | |||||
13
|
Toros Neftekamsk | 56 | 31 | 25 | 67 | |||||
14
|
Zvezda Moscow | 56 | 29 | 27 | 67 | |||||
15
|
HC Norilsk | 56 | 28 | 28 | 64 | |||||
16
|
Sokol Krasnoyarsk | 56 | 29 | 27 | 64 | |||||
17
|
Metallurg Novokuznetsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
18
|
Chelmet Chelyabinsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
19
|
Gornyak UMMC | 56 | 28 | 28 | 60 | |||||
20
|
Dynamo-Altay Barnaul | 56 | 23 | 33 | 56 | |||||
21
|
HK Ryazan | 56 | 23 | 33 | 53 | |||||
22
|
Dizel Penza | 56 | 22 | 34 | 52 | |||||
23
|
CSK VVS Samara | 56 | 22 | 34 | 49 | |||||
24
|
Omskie Kryliya | 56 | 21 | 35 | 48 | |||||
25
|
HC Bars Kazan | 56 | 21 | 35 | 46 | |||||
26
|
Izhstal Izhevsk | 56 | 17 | 39 | 41 | |||||
27
|
HC Rostov | 56 | 12 | 44 | 33 | |||||
28
|
Kristall Saratov | 56 | 10 | 46 | 27 | |||||
29
|
HK Chelny | 56 | 10 | 46 | 24 |