Evenementen: AKM-Junior Novomoskovsk
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | AKM-Junior Novomoskovsk - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-19 | AKM-Junior Novomoskovsk - Ska-1946 St Petersburg | - | |
2024-09-16 | AKM-Junior Novomoskovsk - MHC Dinamo St Petersburg | - | |
2024-09-10 | Russkie Vityazi - AKM-Junior Novomoskovsk | - | |
2024-09-04 | AKM-Junior Novomoskovsk - Russkie Vityazi | - | |
2024-02-25 | AKM-Junior Novomoskovsk - JHC Atlant Moskou Oblast | 1 - 2 | |
2024-02-20 | Sahalinskie Akuly - AKM-Junior Novomoskovsk | 6 - 2 | |
2024-02-19 | Sahalinskie Akuly - AKM-Junior Novomoskovsk | 3 - 2 | |
2024-02-17 | Amurskie Tigry Khabarovsk - AKM-Junior Novomoskovsk | 5 - 2 | |
2024-02-15 | Amurskie Tigry Khabarovsk - AKM-Junior Novomoskovsk | 5 - 0 |
AKM-Junior Novomoskovsk - Ska-1946 St Petersburg
Rusland, MHL, match AKM-Junior Novomoskovsk - Ska-1946 St Petersburg, starttijd 2024-02-01 16:00:00 internationale tijd.
AKM-Junior Novomoskovsk en Ska-1946 St Petersburg neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ska-1946 St Petersburg
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-16 | Russkie Vityazi - Ska-1946 St Petersburg | - | |
2024-09-06 | Ska-1946 St Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-05 | Ska-1946 St Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-02 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-01 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
Ronde 29 | |||
2024-04-25 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 1 - 2 | |
2024-04-23 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | 5 - 0 | |
2024-04-21 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 6 - 3 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |