Evenementen: Loko-76 Yaroslavl U20
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-12 | Akm Novomoskovsk U20 - Loko-76 Yaroslavl U20 | - | |
2024-09-07 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-06 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-03 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Snezhnye Barsy Astana | - | |
2024-09-02 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Snezhnye Barsy Astana | - | |
2024-02-24 | Tyumenskiy Legion - Loko-76 Yaroslavl U20 | 3 - 2 | |
2024-02-23 | Tyumenskiy Legion - Loko-76 Yaroslavl U20 | 1 - 3 | |
2024-02-20 | JHC Molot - Loko-76 Yaroslavl U20 | 5 - 2 | |
2024-02-19 | JHC Molot - Loko-76 Yaroslavl U20 | 2 - 4 | |
2024-02-14 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Irbis Kazan | 3 - 4 |
Loko-76 Yaroslavl U20 - Tyumenskiy Legion
Rusland, MHL, match Loko-76 Yaroslavl U20 - Tyumenskiy Legion, starttijd 2024-02-05 15:30:00 internationale tijd.
Loko-76 Yaroslavl U20 en Tyumenskiy Legion neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tyumenskiy Legion
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Tyumenskiy Legion - Snezhnye Barsy Astana | - | |
2024-09-16 | Tyumenskiy Legion - Snezhnye Barsy Astana | - | |
2024-09-13 | Tyumenskiy Legion - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-12 | Tyumenskiy Legion - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-06 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Tyumenskiy Legion | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-16 | Omskie Yastreby - Tyumenskiy Legion | 5 - 1 | |
2024-07-29 | Tyumenskiy Legion - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 3 - 5 | |
2024-07-28 | Tyumenskiy Legion - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 2 - 6 | |
MHL | |||
2024-02-27 | Snezhnye Barsy Astana - Tyumenskiy Legion | 4 - 2 | |
2024-02-26 | Snezhnye Barsy Astana - Tyumenskiy Legion | 2 - 3 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |