Evenementen: HC Rostov
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-02-18 | HC Tambov - HC Rostov | 3 - 2 | |
2024-02-16 | Kristall Saratov - HC Rostov | 4 - 1 | |
2024-02-08 | HC Rostov - Neftjanik Almetjevsk | 4 - 3 | |
2024-02-06 | HC Rostov - CSK VVS Samara | 5 - 4 | |
2024-02-04 | HC Rostov - Dizel Penza | 1 - 7 |
HC Rostov - Neftjanik Almetjevsk
Rusland, VHL, match HC Rostov - Neftjanik Almetjevsk, starttijd 2024-02-08 16:30:00 internationale tijd.
HC Rostov en Neftjanik Almetjevsk neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Neftjanik Almetjevsk
VHL | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-23 | Neftjanik Almetjevsk - HC AKM Tula | 3 - 2 | |
2024-04-22 | Neftjanik Almetjevsk - HC AKM Tula | 4 - 3 | |
2024-04-19 | HC AKM Tula - Neftjanik Almetjevsk | 1 - 3 | |
2024-04-18 | HC AKM Tula - Neftjanik Almetjevsk | 3 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-14 | Rubin Tyumen - Neftjanik Almetjevsk | 2 - 3 |
Klassement
VHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Molot-Prikamje Perm | 56 | 41 | 15 | 84 | |||||
2
|
Rubin Tyumen | 56 | 38 | 18 | 84 | |||||
3
|
Zauralye Kurgan | 56 | 40 | 16 | 83 | |||||
4
|
HC AKM Tula | 56 | 39 | 17 | 82 | |||||
5
|
HC Yugra | 56 | 38 | 18 | 82 | |||||
6
|
Khimik Voskresensk | 56 | 37 | 19 | 79 | |||||
7
|
Ska-Neva | 56 | 35 | 21 | 74 | |||||
8
|
Dinamo St. Petersburg | 56 | 34 | 22 | 74 | |||||
9
|
Neftjanik Almetjevsk | 56 | 31 | 25 | 73 | |||||
10
|
Yuzhny Ural Orsk | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
11
|
Buran Voronezh | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
12
|
HC Tambov | 56 | 33 | 23 | 70 | |||||
13
|
Toros Neftekamsk | 56 | 31 | 25 | 67 | |||||
14
|
Zvezda Moscow | 56 | 29 | 27 | 67 | |||||
15
|
HC Norilsk | 56 | 28 | 28 | 64 | |||||
16
|
Sokol Krasnoyarsk | 56 | 29 | 27 | 64 | |||||
17
|
Metallurg Novokuznetsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
18
|
Chelmet Chelyabinsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
19
|
Gornyak UMMC | 56 | 28 | 28 | 60 | |||||
20
|
Dynamo-Altay Barnaul | 56 | 23 | 33 | 56 | |||||
21
|
HK Ryazan | 56 | 23 | 33 | 53 | |||||
22
|
Dizel Penza | 56 | 22 | 34 | 52 | |||||
23
|
CSK VVS Samara | 56 | 22 | 34 | 49 | |||||
24
|
Omskie Kryliya | 56 | 21 | 35 | 48 | |||||
25
|
HC Bars Kazan | 56 | 21 | 35 | 46 | |||||
26
|
Izhstal Izhevsk | 56 | 17 | 39 | 41 | |||||
27
|
HC Rostov | 56 | 12 | 44 | 33 | |||||
28
|
Kristall Saratov | 56 | 10 | 46 | 27 | |||||
29
|
HK Chelny | 56 | 10 | 46 | 24 |