Evenementen: Metallurg Novokuznetsk
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-02-15 | Metallurg Novokuznetsk - Omskie Kryliya | 4 - 3 | |
2024-02-13 | Metallurg Novokuznetsk - Dynamo-Altay Barnaul | 5 - 0 | |
2024-02-07 | Dinamo St. Petersburg - Metallurg Novokuznetsk | 5 - 3 | |
2024-02-05 | Ska-Neva - Metallurg Novokuznetsk | 6 - 3 | |
2024-02-03 | Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk | 7 - 3 |
Metallurg Novokuznetsk - Dynamo-Altay Barnaul
Rusland, VHL, match Metallurg Novokuznetsk - Dynamo-Altay Barnaul, starttijd 2024-02-13 12:00:00 internationale tijd.
Metallurg Novokuznetsk en Dynamo-Altay Barnaul neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dynamo-Altay Barnaul
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-02-17 | Dynamo-Altay Barnaul - Omskie Kryliya | 3 - 2 | |
2024-02-13 | Metallurg Novokuznetsk - Dynamo-Altay Barnaul | 5 - 0 | |
2024-02-05 | Khimik Voskresensk - Dynamo-Altay Barnaul | 3 - 2 | |
2024-02-03 | HK Ryazan - Dynamo-Altay Barnaul | 2 - 3 | |
2024-02-01 | Dinamo St. Petersburg - Dynamo-Altay Barnaul | 5 - 2 |
Klassement
VHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Molot-Prikamje Perm | 56 | 41 | 15 | 84 | |||||
2
|
Rubin Tyumen | 56 | 38 | 18 | 84 | |||||
3
|
Zauralye Kurgan | 56 | 40 | 16 | 83 | |||||
4
|
HC AKM Tula | 56 | 39 | 17 | 82 | |||||
5
|
HC Yugra | 56 | 38 | 18 | 82 | |||||
6
|
Khimik Voskresensk | 56 | 37 | 19 | 79 | |||||
7
|
Ska-Neva | 56 | 35 | 21 | 74 | |||||
8
|
Dinamo St. Petersburg | 56 | 34 | 22 | 74 | |||||
9
|
Neftjanik Almetjevsk | 56 | 31 | 25 | 73 | |||||
10
|
Yuzhny Ural Orsk | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
11
|
Buran Voronezh | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
12
|
HC Tambov | 56 | 33 | 23 | 70 | |||||
13
|
Toros Neftekamsk | 56 | 31 | 25 | 67 | |||||
14
|
Zvezda Moscow | 56 | 29 | 27 | 67 | |||||
15
|
HC Norilsk | 56 | 28 | 28 | 64 | |||||
16
|
Sokol Krasnoyarsk | 56 | 29 | 27 | 64 | |||||
17
|
Metallurg Novokuznetsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
18
|
Chelmet Chelyabinsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
19
|
Gornyak UMMC | 56 | 28 | 28 | 60 | |||||
20
|
Dynamo-Altay Barnaul | 56 | 23 | 33 | 56 | |||||
21
|
HK Ryazan | 56 | 23 | 33 | 53 | |||||
22
|
Dizel Penza | 56 | 22 | 34 | 52 | |||||
23
|
CSK VVS Samara | 56 | 22 | 34 | 49 | |||||
24
|
Omskie Kryliya | 56 | 21 | 35 | 48 | |||||
25
|
HC Bars Kazan | 56 | 21 | 35 | 46 | |||||
26
|
Izhstal Izhevsk | 56 | 17 | 39 | 41 | |||||
27
|
HC Rostov | 56 | 12 | 44 | 33 | |||||
28
|
Kristall Saratov | 56 | 10 | 46 | 27 | |||||
29
|
HK Chelny | 56 | 10 | 46 | 24 |