Evenementen: Mikhailov Academy
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-18 | Akademy SKA-Junior Krasnogorsk - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-11 | Mikhailov Academy - JHC Atlant Moskou Oblast | - | |
2024-09-08 | MHK Spartak Moskou - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-03 | MHC Dynamo Moskou - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-02 | MHC Dynamo Moskou - Mikhailov Academy | - | |
2024-02-24 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 2 - 1 | |
2024-02-23 | Mikhailov Academy - Krasnaya Armiya | 3 - 2 | |
2024-02-15 | Mikhailov Academy - MHK Spartak Moskou | 0 - 4 | |
2024-02-13 | Mikhailov Academy - MHK Spartak Moskou | 4 - 1 | |
2024-02-10 | Kapitan Stupino - Mikhailov Academy | 1 - 5 |
Match statistieken
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0 | Max aantal doelpunten op een rij | 4 |
8 | Strafminuten | 4 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Mikhailov Academy - MHK Spartak Moskou
Rusland, MHL, match Mikhailov Academy - MHK Spartak Moskou, starttijd 2024-02-15 16:00:00 internationale tijd.
Mikhailov Academy en MHK Spartak Moskou neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MHK Spartak Moskou
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Amurskie Tigry Khabarovsk - MHK Spartak Moskou | - | |
2024-09-16 | Amurskie Tigry Khabarovsk - MHK Spartak Moskou | - | |
2024-09-08 | MHK Spartak Moskou - Mikhailov Academy | - | |
2024-09-03 | MHK Spartak Moskou - JHC Atlant Moskou Oblast | - | |
2024-09-02 | MHK Spartak Moskou - JHC Atlant Moskou Oblast | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-17 | MHK Spartak Moskou - Amurskie Tigry Khabarovsk | - | |
2024-08-11 | MHK Spartak Moskou - MHC Krilia Sowetow | 7 - 2 | |
MHL | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-26 | MHK Spartak Moskou - Ska-1946 St Petersburg | 4 - 5 | |
2024-03-23 | MHK Spartak Moskou - Ska-1946 St Petersburg | Uitgesteld | |
2024-03-20 | Ska-1946 St Petersburg - MHK Spartak Moskou | 6 - 2 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |