Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
7 | Jan Štencel | D | 27 | ||
12 | Pavel Pycha | D | 26 | ||
17 | David Stich | D | 33 | ||
52 | Milan Doudera | D | 29 | ||
55 | Mikulas Hovorka | D | 21 | ||
90 | Roman Vrablik | D | 31 | ||
98 | Kachyna Ondrej | D | |||
6 | Lukáš Vopelka | F | 26 | ||
11 | Brant Harris | F | 33 | ||
20 | Matej Toman | F | |||
21 | Jachym Kondelik | F | 22 | ||
22 | Jakub Valský | F | 34 | ||
34 | Filip Prikryl | F | |||
45 | Jan Ordoš | F | 26 | ||
47 | Tomas Chlubna | F | |||
56 | Martin Beranek | F | |||
59 | Adam Kubík | F | 24 | ||
77 | Milan Gulas | F | 36 | ||
88 | Josef Kolacek | F | |||
2 | Jan Strmen | G | 29 | ||
49 | Dominik Hrachovina | G | 26 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
3 | Adam Jánošík | D | 30 | ||
5 | Ales Cech | D | 18 | ||
10 | Alex Lintuniemi | D | 26 | ||
17 | David Bernad | D | 28 | ||
24 | Filip Pyrochta | D | 25 | ||
44 | Petr Gewiese | D | |||
45 | Filip Pavlík | D | 30 | ||
9 | Vojtech Hradec | F | |||
16 | Róbert Lantoši | F | 27 | ||
20 | Tomas Pitule | F | 33 | ||
23 | Ondrej Roman | F | 33 | ||
25 | Vojtech Malinek | F | |||
28 | Pavol Skalicky | F | 27 | ||
49 | Jan Zavora | F | |||
71 | Matti Jarvinen | F | |||
72 | Filip Krivosik | F | |||
75 | Joachim Rohdin | F | 31 | ||
82 | Sebastian Malat | F | |||
91 | Jan Stránský | F | 32 | ||
31 | David Hora | F | |||
33 | Jan Ruzicka | G | 25 |
Evenementen: Ceske Budejovice
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-29 | Ceske Budejovice - Karpat Oulu | - | |
2024-08-23 | EV Zug - Ceske Budejovice | - | |
2024-08-22 | Ceske Budejovice - HC Davos | - | |
2024-08-20 | HC Sparta Praag - Ceske Budejovice | - | |
2024-08-15 | Ceske Budejovice - Slovan Bratislava | - | |
Extraliga | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-28 | HC Ocelari Trinec - Ceske Budejovice | 2 - 0 | |
2024-03-26 | Ceske Budejovice - HC Ocelari Trinec | 3 - 0 | |
2024-03-24 | HC Ocelari Trinec - Ceske Budejovice | 2 - 3 | |
2024-03-22 | Ceske Budejovice - HC Ocelari Trinec | 4 - 1 | |
2024-03-21 | Ceske Budejovice - HC Ocelari Trinec | 3 - 4 |
Match statistieken
34 | Schoten | 13 |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
29 | Strafminuten | 8 |
0/4 (0%) | Penalties precisie | 0/4 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Ceske Budejovice - BK Mlada Boleslav
Tsjechië, Extraliga, match Ceske Budejovice - BK Mlada Boleslav, starttijd 2024-02-18 16:00:00 internationale tijd.
Ceske Budejovice en BK Mlada Boleslav neemt deel aan het kampioenschap Extraliga, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BK Mlada Boleslav
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-03 | Rytiri Kladno - BK Mlada Boleslav | - | |
2024-08-27 | BK Mlada Boleslav - HC Energie Karlovy Vary | - | |
2024-08-22 | HC Plzen - BK Mlada Boleslav | - | |
2024-08-20 | Mountfield HK - BK Mlada Boleslav | - | |
2024-08-15 | BK Mlada Boleslav - HC Plzen | - | |
Extraliga | |||
Ronde 52 | |||
2024-03-03 | HC Sparta Praag - BK Mlada Boleslav | 2 - 1 | |
Ronde 51 | |||
2024-03-01 | BK Mlada Boleslav - HC Olomouc | 2 - 0 | |
Ronde 50 | |||
2024-02-27 | HC Plzen - BK Mlada Boleslav | 3 - 5 | |
Ronde 49 | |||
2024-02-25 | BK Mlada Boleslav - HC Dynamo Pardubice | 1 - 4 | |
Ronde 48 | |||
2024-02-23 | Rytiri Kladno - BK Mlada Boleslav | 0 - 5 |
Klassement
Extraliga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Pardubice | 52 | 41 | 11 | 121 | |||||
2
|
HC Sparta Praag | 52 | 38 | 14 | 111 | |||||
3
|
HC Ocelari Trinec | 52 | 34 | 18 | 99 | |||||
4
|
Kometa Brno | 52 | 30 | 22 | 86 | |||||
5
|
HC Litvinov | 52 | 28 | 24 | 83 | |||||
6
|
Ceske Budejovice | 52 | 25 | 27 | 83 | |||||
7
|
Bílí Tygři Liberec | 52 | 27 | 25 | 82 | |||||
8
|
Mountfield HK | 52 | 24 | 28 | 75 | |||||
9
|
HC Vitkovice | 52 | 23 | 29 | 72 | |||||
10
|
HC Olomouc | 52 | 23 | 29 | 68 | |||||
11
|
HC Energie Karlovy Vary | 52 | 22 | 30 | 61 | |||||
12
|
HC Plzen | 52 | 20 | 32 | 58 | |||||
13
|
BK Mlada Boleslav | 52 | 18 | 34 | 54 | |||||
14
|
Rytiri Kladno | 52 | 11 | 41 | 39 |