Evenementen: Izhstal Izhevsk
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-02-18 | Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk | 1 - 4 | |
2024-02-16 | Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk | 2 - 1 | |
2024-02-14 | Izhstal Izhevsk - Zauralye Kurgan | 1 - 4 | |
2024-02-12 | Izhstal Izhevsk - Gornyak UMMC | 2 - 1 | |
2024-02-08 | HC Norilsk - Izhstal Izhevsk | 2 - 3 |
Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk
Rusland, VHL, match Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk, starttijd 2024-02-18 13:00:00 internationale tijd.
Izhstal Izhevsk en Chelmet Chelyabinsk neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chelmet Chelyabinsk
VHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-02-18 | Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk | 1 - 4 | |
2024-02-16 | Molot-Prikamje Perm - Chelmet Chelyabinsk | 4 - 3 | |
2024-02-14 | Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk | 2 - 1 | |
2024-02-12 | HK Chelny - Chelmet Chelyabinsk | 1 - 9 | |
2024-02-08 | Chelmet Chelyabinsk - HC Yugra | 4 - 1 |
Klassement
VHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Molot-Prikamje Perm | 56 | 41 | 15 | 84 | |||||
2
|
Rubin Tyumen | 56 | 38 | 18 | 84 | |||||
3
|
Zauralye Kurgan | 56 | 40 | 16 | 83 | |||||
4
|
HC AKM Tula | 56 | 39 | 17 | 82 | |||||
5
|
HC Yugra | 56 | 38 | 18 | 82 | |||||
6
|
Khimik Voskresensk | 56 | 37 | 19 | 79 | |||||
7
|
Ska-Neva | 56 | 35 | 21 | 74 | |||||
8
|
Dinamo St. Petersburg | 56 | 34 | 22 | 74 | |||||
9
|
Neftjanik Almetjevsk | 56 | 31 | 25 | 73 | |||||
10
|
Yuzhny Ural Orsk | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
11
|
Buran Voronezh | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
12
|
HC Tambov | 56 | 33 | 23 | 70 | |||||
13
|
Toros Neftekamsk | 56 | 31 | 25 | 67 | |||||
14
|
Zvezda Moscow | 56 | 29 | 27 | 67 | |||||
15
|
HC Norilsk | 56 | 28 | 28 | 64 | |||||
16
|
Sokol Krasnoyarsk | 56 | 29 | 27 | 64 | |||||
17
|
Metallurg Novokuznetsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
18
|
Chelmet Chelyabinsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
19
|
Gornyak UMMC | 56 | 28 | 28 | 60 | |||||
20
|
Dynamo-Altay Barnaul | 56 | 23 | 33 | 56 | |||||
21
|
HK Ryazan | 56 | 23 | 33 | 53 | |||||
22
|
Dizel Penza | 56 | 22 | 34 | 52 | |||||
23
|
CSK VVS Samara | 56 | 22 | 34 | 49 | |||||
24
|
Omskie Kryliya | 56 | 21 | 35 | 48 | |||||
25
|
HC Bars Kazan | 56 | 21 | 35 | 46 | |||||
26
|
Izhstal Izhevsk | 56 | 17 | 39 | 41 | |||||
27
|
HC Rostov | 56 | 12 | 44 | 33 | |||||
28
|
Kristall Saratov | 56 | 10 | 46 | 27 | |||||
29
|
HK Chelny | 56 | 10 | 46 | 24 |