Evenementen: Kuznetskie Medvedi
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-15 | Sputnik Almetyevsk - Kuznetskie Medvedi | - | |
2024-09-09 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-08 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-05 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
2024-09-04 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-03-12 | Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 1 - 4 | |
2024-03-11 | Kuznetskie Medvedi - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 0 - 1 | |
2024-03-08 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Kuznetskie Medvedi | 4 - 0 | |
2024-03-07 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Kuznetskie Medvedi | 1 - 2 | |
Ronde 636 | |||
2024-03-02 | Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi | 3 - 5 |
Match statistieken
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
10 | Strafminuten | 6 |
0/1 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/1 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Kuznetskie Medvedi - Krasnoyarskie Rysi
Rusland, MHL, match Kuznetskie Medvedi - Krasnoyarskie Rysi, starttijd 2024-02-24 06:00:00 internationale tijd.
Kuznetskie Medvedi en Krasnoyarskie Rysi neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Krasnoyarskie Rysi
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-12 | Tyumenskiy Legion - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-07 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-06 | Loko-76 Yaroslavl U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-03 | Akm Novomoskovsk U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
2024-09-02 | Akm Novomoskovsk U20 - Krasnoyarskie Rysi | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-11 | Krasnoyarskie Rysi - Ermak Angarsk | 4 - 2 | |
MHL | |||
2024-02-24 | Kuznetskie Medvedi - Krasnoyarskie Rysi | 3 - 1 | |
2024-02-23 | Kuznetskie Medvedi - Krasnoyarskie Rysi | 9 - 1 | |
2024-02-14 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Krasnoyarskie Rysi | 7 - 1 | |
2024-02-07 | Krasnoyarskie Rysi - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 1 - 6 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |