Evenementen: Sibirskie Snaipery
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-15 | Reaktor Nizhnekamsk - Sibirskie Snaipery | - | |
2024-09-09 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-08 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-05 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-04 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
Ronde 636 | |||
2024-03-02 | Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi | 3 - 5 | |
2024-02-28 | Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-02-24 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 3 - 4 | |
2024-02-23 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 2 - 3 | |
2024-02-21 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | 2 - 0 |
Match statistieken
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
1 | Max aantal doelpunten op een rij | 2 |
4 | Strafminuten | 4 |
0/1 (0%) | Penalties precisie | 1/1 (100%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 1/1 (100%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0/1 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan
Rusland, MHL, match Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan, starttijd 2024-02-24 06:00:00 internationale tijd.
Sibirskie Snaipery en Irbis Kazan neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Irbis Kazan
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Irbis Kazan - Akm Novomoskovsk U20 | - | |
2024-09-09 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-08 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | - | |
2024-09-05 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
2024-09-04 | Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan | - | |
Ronde 5 | |||
2024-03-12 | Irbis Kazan - Chaika Nizhny Novgorod | 3 - 6 | |
2024-03-11 | Irbis Kazan - Chaika Nizhny Novgorod | 2 - 4 | |
2024-03-08 | Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan | 3 - 1 | |
2024-03-07 | Chaika Nizhny Novgorod - Irbis Kazan | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-02-24 | Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan | 3 - 4 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |