Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
20 | Alexander Smolin | G | |||
75 | Nikita Podskrebalin | G | 24 | ||
22 | Danila Yurov | F | 18 | ||
29 | Daniil Vovchenko | F | 26 | ||
31 | Alexander Petunin | F | 25 | ||
9 | Valery Orekhov | D | 23 | ||
27 | Danil Gololobov | D | |||
71 | Nikita Grebyonkin | F | 19 | ||
89 | Igor Geraskin | F | 24 | ||
8 | Roman Kantserov | F | |||
12 | Nekolenko Arkhip Arkhip | F | 26 | ||
94 | Yegor Korobkin | F | 24 | ||
87 | Danila Palivko | D | 20 | ||
88 | Vladislav Yeryomenko | D | 23 | ||
14 | Dmitry Silantyev | F | |||
23 | Maxim Mukhametov | F | |||
25 | Danila Kvartalnov | F | 25 | ||
56 | Makar Khabarov | D | 23 | ||
72 | Artyom Minulin | D | 24 | ||
74 | Alexander Siryatsky | D | |||
93 | Andrei Kozlov | C | |||
57 | Boris Osipovich | C |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrei Mishurov | G | 21 | ||
30 | Pavel Khomchenko | G | 27 | ||
9 | Nikolai Prokhorkin | F | 29 | ||
19 | Vladimir E. Tkachyov | F | 27 | ||
86 | Reid Boucher | F | 29 | ||
44 | Damir Sharipzyanov | D | 25 | ||
84 | Mikhail Gulyayev | D | 17 | ||
13 | Tomas Jurco | F | 29 | ||
38 | Anton Kovalyov | F | 25 | ||
51 | Ryan Spooner | F | 30 | ||
55 | Bogdan Kiselevich | D | 32 | ||
66 | Semyon Chistyakov | D | 21 | ||
14 | Ivan Igumnov | F | 26 | ||
18 | Damir Zhafyarov | F | 28 | ||
45 | Valentin Pianov | F | 30 | ||
52 | Artyom Chmykhov | D | 25 | ||
96 | Sergei Boikov | D | 26 | ||
29 | Yegor Kruzhenkov | F | 23 | ||
37 | Ilya Reingardt | F | |||
83 | Mikhail Belyayev | F | |||
97 | Nikita Kholodilin | F | 20 | ||
92 | Artyom Murylyov | D |
Evenementen: Metallurg Magnitogorsk
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskou | - | |
2024-09-23 | Metallurg Magnitogorsk - Salavat UFA | - | |
2024-09-21 | Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik | - | |
2024-09-16 | Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk | - | |
2024-09-12 | Neftekhimik - Metallurg Magnitogorsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-24 | Metallurg Magnitogorsk - HC AKM Tula | 2 - 4 | |
KHL | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-24 | Lokomotive Jaroslawl - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 2 | |
2024-04-22 | Lokomotive Jaroslawl - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 2 | |
2024-04-20 | Metallurg Magnitogorsk - Lokomotive Jaroslawl | 1 - 0 | |
2024-04-18 | Metallurg Magnitogorsk - Lokomotive Jaroslawl | 2 - 1 |
Match statistieken
36 | Schoten | 27 |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
6 | Strafminuten | 4 |
0/3 (0%) | Penalties precisie | 0/2 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Metallurg Magnitogorsk - HK Awangard Omsk
Rusland, KHL, match Metallurg Magnitogorsk - HK Awangard Omsk, starttijd 2024-02-26 14:00:00 internationale tijd.
Metallurg Magnitogorsk en HK Awangard Omsk neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HK Awangard Omsk
Club Friendly Games | |||
2024-08-21 | HK Awangard Omsk - HC Barys | - | |
2024-08-20 | HK Awangard Omsk - HC Traktor Chelyabinsk | - | |
2024-08-16 | HC Vityaz - HK Awangard Omsk | - | |
2024-08-14 | HK Awangard Omsk - Admiral Vladivostok | - | |
2024-08-12 | HK Awangard Omsk - HC Dinamo Minsk | - | |
KHL | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-30 | HK Awangard Omsk - Lokomotive Jaroslawl | 0 - 2 | |
2024-03-28 | Lokomotive Jaroslawl - HK Awangard Omsk | 2 - 3 |
Klassement
KHL 23/24, Eastern Conference: 2023-2024
KHL 23/24, Western Conference: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
4
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
5
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
6
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
7
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
9
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
10
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
11
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Bobrov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
2
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
3
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
4
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
5
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Chernyshev Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
2
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
3
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
4
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
5
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
6
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 |
KHL 23/24, Kharlamov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
2
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
3
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
4
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
5
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
6
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 |
KHL 23/24, Tarasov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
3
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
4
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 |
KHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
4
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
5
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
6
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
7
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
8
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
10
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
11
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
12
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
13
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
14
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
15
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
16
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
17
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 | |||||
18
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
19
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
20
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
21
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
22
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 | |||||
23
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |