Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
32 | Adam Huska | G | 25 | ||
35 | Ivan Kulbakov | G | 25 | ||
7 | Maxim Letunov | F | 26 | ||
10 | Vladislav Firstov | F | |||
77 | Dennis Yan | F | 25 | ||
6 | Bogdan Konyushkov | D | 19 | ||
21 | Anton Silayev | D | |||
90 | Oleg Li | F | 31 | ||
92 | Yegor Vinogradov | F | 19 | ||
93 | Andrei Belevich | F | 25 | ||
24 | Dmitri Breus | D | |||
74 | Mikhail Orlov | D | 28 | ||
16 | Vasily Atanasov | F | 20 | ||
49 | Bobby Lynch | F | |||
79 | Nikita Artamonov | F | |||
72 | Daniil Bokun | D | 26 | ||
81 | Arseny Varlakov | D | |||
27 | Sergei Goncharuk | F | 23 | ||
41 | Kirill Voronin | F | 28 | ||
51 | Nikolai Kovalenko | F | 23 | ||
80 | Nikita Shavin | F | 21 | ||
96 | Mark Marin | D | 26 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Trushkov | G | 26 | ||
77 | Emil Abdullin | G | |||
7 | Sergei Shumakov | F | 30 | ||
12 | Mikhail Fisenko | F | 32 | ||
66 | Nikita Mikhailov | F | 24 | ||
55 | Maxim Berezin | D | 30 | ||
62 | Georgy Solyannikov | D | |||
18 | Dmitri Kugryshev | F | 32 | ||
58 | Moiseyev Danila | F | 24 | ||
84 | Andrei Altybarmakyan | F | 24 | ||
4 | Alexei Volgin | D | 32 | ||
47 | Artyom Borodkin | D | 30 | ||
25 | Romanov Ivan | F | 24 | ||
71 | Ostap Safin | F | 23 | ||
89 | Donat Stalnov | F | 23 | ||
15 | Yevgeni Kalabushkin | D | 23 | ||
42 | Vladislav Syomin | D | 24 | ||
23 | Vladislav Chervonenko | F | 23 | ||
26 | Alexei Vasilkov | F | |||
63 | Yevgeny Groshev | F | |||
97 | Yegor Babenko | F | 24 | ||
61 | Karim Vafin | D |
Evenementen: Torpedo Nizhny Novgorod
Club Friendly Games | |||
2024-08-30 | HC Vityaz - Torpedo Nizhny Novgorod | - | |
2024-08-24 | Torpedo Nizhny Novgorod - HC Norilsk | - | |
2024-08-21 | HC Vityaz - Torpedo Nizhny Novgorod | - | |
2024-08-20 | Spartak Moskou - Torpedo Nizhny Novgorod | - | |
2024-08-16 | Torpedo Nizhny Novgorod - Unison Moscow HC | - | |
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-03-09 | Ska Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod | 3 - 0 | |
2024-03-07 | Torpedo Nizhny Novgorod - Ska Saint Petersburg | 1 - 4 | |
2024-03-05 | Torpedo Nizhny Novgorod - Ska Saint Petersburg | 2 - 5 | |
2024-03-03 | Ska Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod | 3 - 2 | |
2024-03-01 | Ska Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod | 2 - 5 |
Match statistieken
42 | Schoten | 24 |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 1 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 3 |
4 | Strafminuten | 6 |
0/2 (0%) | Penalties precisie | 0/3 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 1 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti
Rusland, KHL, match Torpedo Nizhny Novgorod - Lada Togliatti, starttijd 2024-02-26 16:30:00 internationale tijd.
Torpedo Nizhny Novgorod en Lada Togliatti neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lada Togliatti
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | Lada Togliatti - Ak Bars Kasan | - | |
2024-09-22 | Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg | - | |
2024-09-17 | Lokomotive Jaroslawl - Lada Togliatti | - | |
2024-09-15 | Ska Saint Petersburg - Lada Togliatti | - | |
2024-09-13 | Vityaz Podolsk - Lada Togliatti | - | |
2024-03-09 | HK Awangard Omsk - Lada Togliatti | 4 - 0 | |
2024-03-07 | Lada Togliatti - HK Awangard Omsk | 5 - 1 | |
2024-03-05 | Lada Togliatti - HK Awangard Omsk | 1 - 3 | |
2024-03-03 | HK Awangard Omsk - Lada Togliatti | 3 - 2 | |
2024-03-01 | HK Awangard Omsk - Lada Togliatti | 5 - 1 |
Klassement
KHL 23/24, Eastern Conference: 2023-2024
KHL 23/24, Western Conference: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
4
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
5
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
6
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
7
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
9
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
10
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
11
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Bobrov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
2
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
3
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
4
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
5
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Chernyshev Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
2
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
3
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
4
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
5
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
6
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 |
KHL 23/24, Kharlamov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
2
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
3
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
4
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
5
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
6
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 |
KHL 23/24, Tarasov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
3
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
4
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 |
KHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
4
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
5
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
6
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
7
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
8
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
10
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
11
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
12
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
13
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
14
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
15
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
16
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
17
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 | |||||
18
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
19
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
20
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
21
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
22
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 | |||||
23
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |