Evenementen: HC Norilsk
Club Friendly Games | |||
2024-08-24 | Torpedo Nizhny Novgorod - HC Norilsk | - | |
VHL | |||
Ronde 5 | |||
2024-03-02 | Rubin Tyumen - HC Norilsk | 6 - 3 | |
2024-02-29 | HC Norilsk - Rubin Tyumen | 4 - 5 | |
2024-02-28 | HC Norilsk - Rubin Tyumen | 2 - 3 | |
2024-02-24 | Rubin Tyumen - HC Norilsk | 5 - 1 | |
2024-02-23 | Rubin Tyumen - HC Norilsk | 2 - 3 |
HC Norilsk - Rubin Tyumen
Rusland, VHL, match HC Norilsk - Rubin Tyumen, starttijd 2024-02-28 12:00:00 internationale tijd.
HC Norilsk en Rubin Tyumen neemt deel aan het kampioenschap VHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rubin Tyumen
VHL | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-14 | Rubin Tyumen - Neftjanik Almetjevsk | 2 - 3 | |
2024-04-12 | Neftjanik Almetjevsk - Rubin Tyumen | 0 - 1 | |
2024-04-10 | Rubin Tyumen - Neftjanik Almetjevsk | 3 - 7 | |
2024-04-07 | Neftjanik Almetjevsk - Rubin Tyumen | 3 - 0 | |
2024-04-06 | Neftjanik Almetjevsk - Rubin Tyumen | 0 - 3 |
Klassement
VHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Molot-Prikamje Perm | 56 | 41 | 15 | 84 | |||||
2
|
Rubin Tyumen | 56 | 38 | 18 | 84 | |||||
3
|
Zauralye Kurgan | 56 | 40 | 16 | 83 | |||||
4
|
HC AKM Tula | 56 | 39 | 17 | 82 | |||||
5
|
HC Yugra | 56 | 38 | 18 | 82 | |||||
6
|
Khimik Voskresensk | 56 | 37 | 19 | 79 | |||||
7
|
Ska-Neva | 56 | 35 | 21 | 74 | |||||
8
|
Dinamo St. Petersburg | 56 | 34 | 22 | 74 | |||||
9
|
Neftjanik Almetjevsk | 56 | 31 | 25 | 73 | |||||
10
|
Yuzhny Ural Orsk | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
11
|
Buran Voronezh | 56 | 31 | 25 | 70 | |||||
12
|
HC Tambov | 56 | 33 | 23 | 70 | |||||
13
|
Toros Neftekamsk | 56 | 31 | 25 | 67 | |||||
14
|
Zvezda Moscow | 56 | 29 | 27 | 67 | |||||
15
|
HC Norilsk | 56 | 28 | 28 | 64 | |||||
16
|
Sokol Krasnoyarsk | 56 | 29 | 27 | 64 | |||||
17
|
Metallurg Novokuznetsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
18
|
Chelmet Chelyabinsk | 56 | 29 | 27 | 63 | |||||
19
|
Gornyak UMMC | 56 | 28 | 28 | 60 | |||||
20
|
Dynamo-Altay Barnaul | 56 | 23 | 33 | 56 | |||||
21
|
HK Ryazan | 56 | 23 | 33 | 53 | |||||
22
|
Dizel Penza | 56 | 22 | 34 | 52 | |||||
23
|
CSK VVS Samara | 56 | 22 | 34 | 49 | |||||
24
|
Omskie Kryliya | 56 | 21 | 35 | 48 | |||||
25
|
HC Bars Kazan | 56 | 21 | 35 | 46 | |||||
26
|
Izhstal Izhevsk | 56 | 17 | 39 | 41 | |||||
27
|
HC Rostov | 56 | 12 | 44 | 33 | |||||
28
|
Kristall Saratov | 56 | 10 | 46 | 27 | |||||
29
|
HK Chelny | 56 | 10 | 46 | 24 |