Evenementen: Avto Yekaterinburg
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-11 | Avto Yekaterinburg - Stalnye Lisy | - | |
2024-09-07 | Avto Yekaterinburg - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-06 | Avto Yekaterinburg - Omskie Yastreby | - | |
2024-09-03 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | - | |
2024-09-02 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | - | |
Ronde 5 | |||
2024-03-12 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | 1 - 2 | |
2024-03-11 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | 1 - 2 | |
2024-03-08 | Belye Medvedi - Avto Yekaterinburg | 6 - 1 | |
2024-03-07 | Belye Medvedi - Avto Yekaterinburg | 2 - 3 | |
Ronde 636 | |||
2024-03-03 | Avto Yekaterinburg - Ladja Togliatti | 4 - 2 |
Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi
Rusland, MHL, match Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi, starttijd 2024-03-12 13:30:00 internationale tijd.
Avto Yekaterinburg en Belye Medvedi neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Belye Medvedi
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-13 | Omskie Yastreby - Belye Medvedi | - | |
2024-09-07 | Stalnye Lisy - Belye Medvedi | - | |
2024-09-06 | Stalnye Lisy - Belye Medvedi | - | |
2024-09-03 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | - | |
2024-09-02 | Avto Yekaterinburg - Belye Medvedi | - | |
Ronde 28 | |||
2024-04-09 | Ska-1946 St Petersburg - Belye Medvedi | 5 - 2 | |
2024-04-07 | Belye Medvedi - Ska-1946 St Petersburg | 3 - 4 | |
2024-04-05 | Belye Medvedi - Ska-1946 St Petersburg | 4 - 1 | |
2024-04-02 | Ska-1946 St Petersburg - Belye Medvedi | 4 - 1 | |
2024-04-01 | Ska-1946 St Petersburg - Belye Medvedi | 4 - 1 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |