Evenementen: MHC Dinamo St Petersburg
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-16 | AKM-Junior Novomoskovsk - MHC Dinamo St Petersburg | - | |
2024-09-10 | MHC Dinamo St Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-09 | MHC Dinamo St Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-06 | MHC Dinamo St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-05 | MHC Dinamo St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
Ronde 5 | |||
2024-03-15 | Ska-1946 St Petersburg - MHC Dinamo St Petersburg | 5 - 0 | |
2024-03-13 | MHC Dinamo St Petersburg - Ska-1946 St Petersburg | 4 - 3 | |
2024-03-12 | MHC Dinamo St Petersburg - Ska-1946 St Petersburg | 5 - 2 | |
2024-03-09 | Ska-1946 St Petersburg - MHC Dinamo St Petersburg | 7 - 2 | |
2024-03-08 | Ska-1946 St Petersburg - MHC Dinamo St Petersburg | 5 - 0 |
Match statistieken
1 | Doelpunten in powerplay | 2 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
4 | Max aantal doelpunten op een rij | 3 |
6 | Strafminuten | 8 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 2 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
MHC Dinamo St Petersburg - Ska-1946 St Petersburg
Rusland, MHL, match MHC Dinamo St Petersburg - Ska-1946 St Petersburg, starttijd 2024-03-13 15:30:00 internationale tijd.
MHC Dinamo St Petersburg en Ska-1946 St Petersburg neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ska-1946 St Petersburg
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-16 | Russkie Vityazi - Ska-1946 St Petersburg | - | |
2024-09-06 | Ska-1946 St Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-05 | Ska-1946 St Petersburg - Almaz Cherepovets | - | |
2024-09-02 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-01 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
Ronde 29 | |||
2024-04-25 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 1 - 2 | |
2024-04-23 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | 5 - 0 | |
2024-04-21 | Ska-1946 St Petersburg - Loko Yaroslavl | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St Petersburg | 6 - 3 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |