Evenementen: Mamonty Yugry Khanty Mansiysk
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-18 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Stalnye Lisy | - | |
2024-09-15 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Avto Yekaterinburg | - | |
2024-09-14 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Avto Yekaterinburg | - | |
2024-09-06 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Tyumenskiy Legion | - | |
2024-09-03 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - JHC Molot | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-29 | Tyumenskiy Legion - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 3 - 5 | |
2024-07-28 | Tyumenskiy Legion - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 2 - 6 | |
MHL | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-23 | Chaika Nizhny Novgorod - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 2 - 1 | |
2024-03-22 | Chaika Nizhny Novgorod - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk | 2 - 1 | |
2024-03-19 | Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Chaika Nizhny Novgorod | 1 - 4 |
Match statistieken
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
1 | Max aantal doelpunten op een rij | 2 |
4 | Strafminuten | 4 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Chaika Nizhny Novgorod
Rusland, MHL, match Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Chaika Nizhny Novgorod, starttijd 2024-03-19 14:00:00 internationale tijd.
Mamonty Yugry Khanty Mansiysk en Chaika Nizhny Novgorod neemt deel aan het kampioenschap MHL, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chaika Nizhny Novgorod
MHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko-76 Yaroslavl U20 | - | |
2024-09-09 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-08 | Kuznetskie Medvedi - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-05 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
2024-09-04 | Sibirskie Snaipery - Chaika Nizhny Novgorod | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-28 | Chaika Nizhny Novgorod - MHC Dynamo Moskou | 5 - 1 | |
MHL | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-10 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko Yaroslavl | 1 - 2 | |
2024-04-08 | Loko Yaroslavl - Chaika Nizhny Novgorod | 3 - 1 | |
2024-04-05 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko Yaroslavl | 3 - 0 | |
2024-04-04 | Chaika Nizhny Novgorod - Loko Yaroslavl | 4 - 3 |
Klassement
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
MHK Spartak Moskou | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moskou | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry Khabarovsk | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moskou Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |