Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
70 | Yegor Al. Alexeyev | F | 22 | ||
18 | Evgeny Alikin | G | 26 | ||
9 | Jesse Blacker | D | 31 | ||
28 | Alexei Byvaltsev | F | 28 | ||
77 | Stephane Da Costa | F | 33 | ||
24 | Maxim Denezhkin | F | 21 | ||
74 | Nick Ebert | D | 28 | ||
1 | Vladimir Galkin | G | 22 | ||
15 | Anatoli Golyshev | F | 27 | ||
76 | Artyom Kashtanov | F | 17 | ||
31 | Stepan Khripunov | F | 27 | ||
97 | Semyon Kizimov | F | 22 | ||
17 | Brooks Macek | F | 30 | ||
91 | Aleksey Makeev | F | |||
58 | Andrei Obidin | F | 25 | ||
21 | Maxim Osipov | D | 29 | ||
81 | Daniil Romantsev | F | 29 | ||
52 | Sergei Shirokov | F | 36 | ||
72 | Yaroslav Trofimov | D | 19 | ||
88 | Nikita Tryamkin | D | 28 | ||
55 | Kirill Vorobyov | D | 26 | ||
2 | Sergei Zborovsky | D |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
18 | Pavel Akolzin | F | 32 | ||
89 | Igor Geraskin | F | 24 | ||
71 | Nikita Grebyonkin | F | 19 | ||
47 | Luke Johnson | F | 28 | ||
8 | Roman Kantserov | F | |||
91 | Maxim Karpov | F | 31 | ||
56 | Makar Khabarov | D | 23 | ||
94 | Yegor Korobkin | F | 24 | ||
85 | Alexei Maklyukov | D | 29 | ||
11 | Nikita Mikhailis | F | 27 | ||
72 | Artyom Minulin | D | 24 | ||
30 | Ilya D. Nabokov | G | 19 | ||
9 | Valery Orekhov | D | 23 | ||
31 | Alexander Petunin | F | 25 | ||
19 | Robin Press | D | 27 | ||
14 | Dmitry Silantyev | F | |||
20 | Alexander Smolin | G | |||
29 | Daniil Vovchenko | F | 26 | ||
44 | Egor Yakovlev | D | 31 | ||
88 | Vladislav Yeryomenko | D | 23 | ||
22 | Danila Yurov | F | 18 | ||
16 | Denis Zernov | F | 26 |
Evenementen: Avtomobilist Yekaterinburg
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-10-05 | Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Nowosibirsk | - | |
2024-10-01 | Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotive Jaroslawl | - | |
2024-09-29 | Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kasan | - | |
2024-09-26 | Sibir Nowosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg | - | |
2024-09-24 | Neftekhimik - Avtomobilist Yekaterinburg | - |
Match statistieken
34 | Schoten | 32 |
4 | Strafminuten | 4 |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
1 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Rusland, KHL, match Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk, starttijd 2024-04-07 11:30:00 internationale tijd.
Avtomobilist Yekaterinburg en Metallurg Magnitogorsk neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion KRK Uralets in de stad Yekaterinburg, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metallurg Magnitogorsk
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-10-05 | Spartak Moskou - Metallurg Magnitogorsk | - | |
2024-10-03 | CSKA Moskou - Metallurg Magnitogorsk | - | |
2024-09-30 | Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti | - | |
2024-09-27 | Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kasan | - | |
2024-09-25 | Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskou | - |
Klassement
KHL 23/24, Eastern Conference: 2023-2024
KHL 23/24, Western Conference: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
4
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
5
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
6
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
7
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
9
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
10
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
11
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Bobrov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
2
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
3
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
4
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
5
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
KHL 23/24, Chernyshev Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
2
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
3
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
4
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
5
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
6
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 |
KHL 23/24, Kharlamov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
2
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
3
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
4
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
5
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
6
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 |
KHL 23/24, Tarasov Division: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
3
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
4
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 |
KHL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 46 | 22 | 98 | |||||
2
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 46 | 22 | 95 | |||||
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 24 | 95 | |||||
4
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 44 | 24 | 93 | |||||
5
|
HK Awangard Omsk | 68 | 43 | 25 | 92 | |||||
6
|
Salavat UFA | 68 | 42 | 26 | 90 | |||||
7
|
Spartak Moskou | 68 | 40 | 28 | 88 | |||||
8
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 84 | |||||
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 82 | |||||
10
|
Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 32 | 80 | |||||
11
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 31 | 80 | |||||
12
|
Lada Togliatti | 68 | 32 | 36 | 78 | |||||
13
|
CSKA Moskou | 68 | 34 | 34 | 76 | |||||
14
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 34 | 75 | |||||
15
|
Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 39 | 71 | |||||
16
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 36 | 69 | |||||
17
|
Neftekhimik | 68 | 27 | 41 | 69 | |||||
18
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 40 | 67 | |||||
19
|
Kunlun Red Star | 68 | 25 | 43 | 56 | |||||
20
|
Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 47 | 54 | |||||
21
|
HC Sochi | 68 | 23 | 45 | 53 | |||||
22
|
HC Barys | 68 | 21 | 47 | 50 | |||||
23
|
Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 48 | 48 |
Plaats
Rusland
land
Yekaterinburg
stad
KRK Uralets
Stadion