Metallurg Zhlobin - Khimik-Ska (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Metallurg Zhlobin
Salei Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-16 | Slavutich Smolensk - Metallurg Zhlobin | - | |
2024-08-12 | Metallurg Zhlobin - HK Gomel | 2 - 3 | |
2024-08-09 | HK Vitebsk - Metallurg Zhlobin | 3 - 0 | |
2024-08-07 | Metallurg Zhlobin - Khimik-Ska | 3 - 2 | |
2024-08-04 | HC Lokomotiv Orsha - Metallurg Zhlobin | 0 - 2 | |
2024-08-02 | Metallurg Zhlobin - HK Mogilev | 8 - 2 |
Match statistieken
2 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
3 | Max aantal doelpunten op een rij | 2 |
7 | Strafminuten | 6 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Serie 2
Algemeen
Metallurg Zhlobin Winnaar eerste periode 4 van 5
Khimik-Ska Nederlagen 5
Khimik-Ska Verliezer eerste periode 4 van 5
Metallurg Zhlobin - Khimik-Ska
Wit-Rusland, Salei Cup, match Metallurg Zhlobin - Khimik-Ska, starttijd 2024-08-07 14:55:00 internationale tijd.
Metallurg Zhlobin en Khimik-Ska neemt deel aan het kampioenschap Salei Cup, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Khimik-Ska
Salei Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-14 | Khimik-Ska - HC Lokomotiv Orsha | - | |
2024-08-12 | HK Mogilev - Khimik-Ska | 3 - 4 | |
2024-08-09 | Khimik-Ska - Slavutich Smolensk | 3 - 0 | |
2024-08-07 | Metallurg Zhlobin - Khimik-Ska | 3 - 2 | |
2024-08-04 | Khimik-Ska - HK Gomel | 1 - 0 | |
2024-08-02 | HK Vitebsk - Khimik-Ska | 4 - 0 |
Klassement
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunost Minsk | 6 | 6 | 0 | 0 | 32:8 | 12 |
2
|
Shakhter Soligorsk | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:6 | 10 |
3
|
HK Neman Grodno | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:12 | 8 |
4
|
Hc Baranovichi | 6 | 3 | 0 | 3 | 16:29 | 6 |
5
|
HK Brest | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:22 | 4 |
6
|
HC Dinamo Molodechno | 6 | 1 | 0 | 5 | 13:15 | 3 |
7
|
HK Lida | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:22 | 2 |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HK Vitebsk | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 10 |
2
|
Khimik-Ska | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:10 | 7 |
3
|
HK Gomel | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:10 | 6 |
4
|
Metallurg Zhlobin | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:10 | 6 |
5
|
HC Lokomotiv Orsha | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:11 | 6 |
6
|
Slavutich Smolensk | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:10 | 3 |
7
|
HK Mogilev | 5 | 0 | 0 | 5 | 9:26 | 1 |
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hc Baranovichi | ||||||
|
Yunost Minsk | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
HK Neman Grodno | ||||||
|
HK Brest | ||||||
|
HC Dinamo Molodechno | ||||||
|
HK Lida |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HC Lokomotiv Orsha | ||||||
|
HK Gomel | ||||||
|
HK Mogilev | ||||||
|
HK Vitebsk | ||||||
|
Khimik-Ska | ||||||
|
Metallurg Zhlobin | ||||||
|
Slavutich Smolensk |
Salei Cup 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yunost Minsk | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Hc Baranovichi | ||||||
|
HK Neman Grodno | ||||||
|
HC Dinamo Molodechno | ||||||
|
HK Lida | ||||||
|
HK Brest |
Salei Cup 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
HC Lokomotiv Orsha | ||||||
|
HK Gomel | ||||||
|
HK Mogilev | ||||||
|
HK Vitebsk | ||||||
|
Khimik-Ska | ||||||
|
Metallurg Zhlobin | ||||||
|
Slavutich Smolensk |