Evenementen: Fuzinar
1. DOL | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | Fuzinar - Calcit Kamnik | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-23 | Krka Novo Mesto - Fuzinar | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-19 | Fuzinar - OK Murska Sobota | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-12 | Volley Ljubljana - Fuzinar | - | |
Ronde 1 | |||
2024-10-05 | Triglav Kranj - Fuzinar | - | |
Ronde 27 | |||
2024-03-20 | Fuzinar - OK Merkur Maribor | 1 - 3 | |
2024-03-13 | OK Merkur Maribor - Fuzinar | 3 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-09 | OK Murska Sobota - Fuzinar | 2 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-03-02 | Fuzinar - OK Merkur Maribor | 0 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-02-24 | Fuzinar - Volley Ljubljana | 0 - 3 |
Match statistieken
80 | Gewonnen punten | 97 |
24/81 (30%) | Service punten gewonnen | 40/96 (42%) |
56/96 (58%) | Receiver punten gewonnen | 57/81 (70%) |
5 | Aces | 4 |
5 | Maximale punten op een rij | 5 |
9 | Service fout | 10 |
8 | Time-outs | 4 |
25 | Gewonnen punten | 22 |
10/24 (42%) | Service punten gewonnen | 8/23 (35%) |
15/23 (65%) | Receiver punten gewonnen | 14/24 (58%) |
3 | Aces | 1 |
5 | Maximale punten op een rij | 3 |
4 | Service fout | 3 |
2 | Time-outs | 2 |
23 | Gewonnen punten | 25 |
8/24 (33%) | Service punten gewonnen | 9/24 (38%) |
15/24 (63%) | Receiver punten gewonnen | 16/24 (67%) |
1 | Aces | 0 |
3 | Maximale punten op een rij | 4 |
1 | Service fout | 1 |
2 | Time-outs | 1 |
14 | Gewonnen punten | 25 |
2/14 (14%) | Service punten gewonnen | 13/25 (52%) |
12/25 (48%) | Receiver punten gewonnen | 12/14 (86%) |
0 | Aces | 3 |
2 | Maximale punten op een rij | 5 |
2 | Service fout | 3 |
2 | Time-outs | 0 |
18 | Gewonnen punten | 25 |
4/19 (21%) | Service punten gewonnen | 10/24 (42%) |
14/24 (58%) | Receiver punten gewonnen | 15/19 (79%) |
1 | Aces | 0 |
3 | Maximale punten op een rij | 3 |
2 | Service fout | 3 |
2 | Time-outs | 1 |
Fuzinar - OK Merkur Maribor
Slovenië, 1. DOL, match Fuzinar - OK Merkur Maribor, starttijd 2024-03-20 18:00:00 internationale tijd.
Fuzinar en OK Merkur Maribor neemt deel aan het kampioenschap 1. DOL, Slovenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: OK Merkur Maribor
1. DOL | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | OK Merkur Maribor - Volley Ljubljana | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-23 | Salonit Anhovo - OK Merkur Maribor | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-19 | OK Merkur Maribor - Calcit Kamnik | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-12 | Krka Novo Mesto - OK Merkur Maribor | - | |
Ronde 1 | |||
2024-10-05 | OK Merkur Maribor - OK Murska Sobota | - | |
Ronde 50 | |||
2024-04-24 | OK Merkur Maribor - OK Murska Sobota | 3 - 1 | |
2024-04-20 | OK Murska Sobota - OK Merkur Maribor | 3 - 1 | |
2024-04-17 | OK Merkur Maribor - OK Murska Sobota | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-06 | OK Merkur Maribor - Calcit Kamnik | 2 - 3 | |
2024-04-03 | Calcit Kamnik - OK Merkur Maribor | 3 - 0 |
Klassement
1. DOL 23/24, Group 1B. DOL: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Sets | Sets ratio | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sostanj Topolsica | 14 | 10 | 4 | 34:14 | 32 | |
2
|
Brezovica | 14 | 11 | 3 | 33:17 | 30 | |
3
|
Ok Sip Sempeter | 14 | 9 | 5 | 33:21 | 26 | |
4
|
Crnuce Ach I | 14 | 9 | 5 | 28:23 | 24 | |
5
|
Calcit Kamnik II | 14 | 7 | 7 | 30:24 | 24 | |
6
|
Keko Oprema Zuzemberk | 14 | 7 | 7 | 25:27 | 20 | |
7
|
OK Kostanjevica NA Krki | 14 | 3 | 11 | 17:36 | 11 | |
8
|
Crnuce Ach 2 | 14 | 0 | 14 | 4:42 | 1 |
1. DOL 23/24, Group 1A. DOL: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Sets | Sets ratio | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Volley Ljubljana | 14 | 13 | 1 | 39:8 | 38 | |
2
|
Calcit Kamnik | 14 | 12 | 2 | 40:7 | 38 | |
3
|
OK Merkur Maribor | 14 | 8 | 6 | 28:22 | 24 | |
4
|
Triglav Kranj | 14 | 7 | 7 | 27:28 | 21 | |
5
|
OK Murska Sobota | 14 | 6 | 8 | 20:28 | 17 | |
6
|
Fuzinar | 14 | 5 | 9 | 18:31 | 15 | |
7
|
Salonit Anhovo | 14 | 3 | 11 | 17:35 | 9 | |
8
|
Krka Novo Mesto | 14 | 2 | 12 | 9:39 | 6 |
1. DOL 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Volley Ljubljana | 24 | 22 | 0 | 1 | 66:19 | 63 |
2
|
Calcit Kamnik | 24 | 19 | 0 | 5 | 63:17 | 59 |
3
|
OK Merkur Maribor | 24 | 14 | 0 | 10 | 51:36 | 43 |
4
|
Triglav Kranj | 24 | 11 | 0 | 13 | 43:48 | 34 |
5
|
OK Murska Sobota | 24 | 2 | 0 | 16 | 32:54 | 24 |
6
|
Fuzinar | 24 | 7 | 0 | 17 | 25:58 | 20 |
1. DOL 23/24, Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salonit Anhovo | 10 | 9 | 0 | 1 | 28:5 | 27 |
2
|
Krka Novo Mesto | 10 | 9 | 0 | 1 | 27:9 | 27 |
3
|
Brezovica | 10 | 4 | 0 | 6 | 16:20 | 13 |
4
|
Ok Sip Sempeter | 10 | 3 | 0 | 7 | 15:23 | 10 |
5
|
Sostanj Topolsica | 10 | 3 | 0 | 7 | 12:24 | 8 |
6
|
Crnuce Ach I | 10 | 2 | 0 | 8 | 10:27 | 5 |
1. DOL 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Keko Oprema Zuzemberk | 20 | 13 | 0 | 7 | 43:32 | 37 |
2
|
Calcit Kamnik II | 20 | 9 | 0 | 11 | 42:39 | 31 |
3
|
OK Kostanjevica NA Krki | 20 | 6 | 0 | 14 | 30:48 | 20 |
4
|
Crnuce Ach 2 | 20 | 1 | 0 | 19 | 9:58 | 4 |