Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Uralochka Ntmk Ekaterinburg
Superliga, Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-06 | Zarechie-Odintsovo - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-30 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Tulitsa Tula | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-25 | Minchanka Minsk - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-21 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Dinamo Krasnodar | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Leningradka St Petersburg - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | - | |
2024-04-24 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Tulitsa Tula | 1 - 3 | |
2024-04-19 | Tulitsa Tula - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Tulitsa Tula - Uralochka Ntmk Ekaterinburg | 3 - 0 | |
2024-04-10 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov | 3 - 2 |
Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov
Rusland, Superliga, Women, match Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov, starttijd 2024-04-10 13:30:00 internationale tijd.
Uralochka Ntmk Ekaterinburg en Proton Saratov neemt deel aan het kampioenschap Superliga, Women, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Palace of Sports in de stad Yekaterinburg, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Proton Saratov
Superliga, Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-06 | Omichka-2 Omsk - Proton Saratov | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-30 | Proton Saratov - Zarechie-Odintsovo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-26 | Tulitsa Tula - Proton Saratov | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-20 | Proton Saratov - Minchanka Minsk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-16 | Dinamo Krasnodar - Proton Saratov | - | |
Ronde 51 | |||
2024-04-23 | Dynamo-Metar Chelyabinsk - Proton Saratov | 0 - 3 | |
2024-04-19 | Proton Saratov - Dynamo-Metar Chelyabinsk | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Proton Saratov - Dynamo-Metar Chelyabinsk | 3 - 1 | |
2024-04-10 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Uralochka Ntmk Ekaterinburg - Proton Saratov | 3 - 2 |
Klassement
Superliga, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Sets | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Moskou | 26 | 24 | 2 | 74:16 | 70 |
2
|
Lokomotiv Kaliningrad Region | 26 | 20 | 6 | 68:23 | 63 |
3
|
Dinamo Kazan | 26 | 22 | 4 | 69:27 | 62 |
4
|
Leningradka St Petersburg | 26 | 21 | 5 | 68:31 | 61 |
5
|
Proton Saratov | 26 | 19 | 7 | 63:25 | 59 |
6
|
Dynamo-Metar Chelyabinsk | 26 | 15 | 11 | 54:46 | 44 |
7
|
Tulitsa Tula | 26 | 14 | 12 | 50:51 | 39 |
8
|
Dinamo Krasnodar | 26 | 10 | 16 | 41:55 | 32 |
9
|
Uralochka Ntmk Ekaterinburg | 26 | 11 | 15 | 42:53 | 31 |
10
|
Yenisey Krasnoyarsk | 26 | 10 | 16 | 38:58 | 29 |
11
|
Zarechie-Odintsovo | 26 | 6 | 20 | 30:66 | 20 |
12
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 26 | 5 | 21 | 30:69 | 17 |
13
|
Minchanka Minsk | 26 | 5 | 21 | 28:70 | 15 |
14
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Krasnodar | 31 | 14 | 0 | 17 | 53:58 | 44 |
2
|
Yenisey Krasnoyarsk | 31 | 12 | 0 | 19 | 47:71 | 34 |
3
|
Zarechie-Odintsovo | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 26 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 31 | 8 | 0 | 23 | 40:78 | 25 |
5
|
Minchanka Minsk | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 25 |
6
|
Atom-Kursk | 31 | 1 | 0 | 30 | 20:91 | 8 |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Krasnodar | 26 | 10 | 0 | 16 | 41:55 | 32 |
2
|
Yenisey Krasnoyarsk | 26 | 10 | 0 | 16 | 38:58 | 29 |
3
|
Zarechie-Odintsovo | 27 | 6 | 0 | 21 | 32:69 | 21 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 27 | 6 | 0 | 21 | 33:71 | 19 |
5
|
Minchanka Minsk | 26 | 5 | 0 | 21 | 28:70 | 15 |
6
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Dinamo Krasnodar |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Dinamo Krasnodar | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Atom-Kursk |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Dinamo Krasnodar |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Krasnodar | ||||||
|
Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
|
Zarechie-Odintsovo | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Minchanka Minsk | ||||||
|
Atom-Kursk |
Plaats
Rusland
land
Yekaterinburg
stad
Palace of Sports
Stadion