KK Cedevita Olimpija - Club Joventut Badalona (78-100), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Yogi Ferrell | G | 30 | ||
14 | Josh Adams | G | 29 | ||
24 | Alen Omić | C | 31 | ||
3 | Rok Radović | F | 21 | ||
8 | Edo Murić | F | 31 | ||
vekil | |||||
6 | Marko Jeremić | G | 31 | ||
7 | Amar Alibegovic | C | 27 | ||
31 | Marko Radovanović | C | 27 | ||
2 | Aaron Harrison | G | 29 | ||
Matic Rebec | G | 28 |
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
9 | Kyle Guy | G | 26 | ||
22 | Andres Feliz | G | 25 | ||
35 | Simon Birgander | C | 25 | ||
44 | Joel Parra | F | 22 | ||
21 | Jarrod Jones | F | 33 | ||
vekil | |||||
16 | Guillem Vives | G | 30 | ||
88 | Ante Tomić | C | 36 | ||
11 | Henry Ellenson | C | 26 | ||
2 | Pep Busquets | G | 23 | ||
1 | Yannick Kraag | G | 20 | ||
4 | Pau Ribas | G | 36 |
Olaylar: KK Cedevita Olimpija
Eurocup | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-10-01 | KK Cedevita Olimpija - Umana Reyer Venezia | - | |
ABA Liga | |||
2024-09-27 | KK Cedevita Olimpija - BC Dubai | - | |
Eurocup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-25 | U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - KK Cedevita Olimpija | - | |
ABA Liga | |||
2024-09-20 | FMP Beograd - KK Cedevita Olimpija | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-30 | KK Cedevita Olimpija - Mbc Basketball Club U23 | - | |
Liga NovaKBM | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-29 | Helios Suns - KK Cedevita Olimpija | 78 - 91 | |
2024-05-26 | KK Cedevita Olimpija - Helios Suns | 80 - 73 | |
2024-05-24 | Helios Suns - KK Cedevita Olimpija | 87 - 94 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | KK Cedevita Olimpija - KK Sencur | 103 - 76 | |
2024-05-15 | KK Sencur - KK Cedevita Olimpija | 86 - 98 |
Maç istatistikleri
17/23 (74%) | Serbest atışlar | 18/19 (95%) |
14/30 (47%) | 2 sayı | 23/36 (64%) |
11/36 (31%) | 3 sayı | 12/22 (55%) |
25/66 (38%) | Serbest atış hariç sayılar | 35/58 (60%) |
0 | Molalar | 0 |
6 | En uzun sayı üretme serisi | 11 |
2:03 | Önde oynanan süre | 36:54 |
3 | Öne geçme | 3 |
3 | En büyük fark | 23 |
27 | Ribaund | 40 |
23 | Fauller | 25 |
16 | Savunma ribaundları | 32 |
11 | Hücum ribaundları | 8 |
14 | Asist | 22 |
10 | Top kaybı | 16 |
4 | Top çalma | 4 |
0 | Bloklar | 3 |
2/2 (100%) | Serbest atışlar | 0/0 (0%) |
1/4 (25%) | 2 sayı | 2/5 (40%) |
2/6 (33%) | 3 sayı | 3/4 (75%) |
3/10 (30%) | Serbest atış hariç sayılar | 5/9 (56%) |
3 | En uzun sayı üretme serisi | 5 |
1:45 | Önde oynanan süre | 1:02 |
2 | Öne geçme | 2 |
3 | En büyük fark | 3 |
6 | Ribaund | 5 |
1 | Fauller | 3 |
KK Cedevita Olimpija - Club Joventut Badalona
Uluslararası, Eurocup, maç KK Cedevita Olimpija - Club Joventut Badalona, başlangıç zamanı 2022-10-26 17:30:00 uluslararası saat.
KK Cedevita Olimpija Ve Club Joventut Badalona şampiyonaya katılır Eurocup, Uluslararası.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Arena Stožice Ljubljana, Slovenya. Stadyum kapasitesi Arena Stožice 12 480 insanlar.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Club Joventut Badalona
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-11 | Club Joventut Badalona - Manresa | - | |
2024-09-07 | Club Joventut Badalona - Zaragoza | - | |
2024-09-05 | Club Joventut Badalona - Força Lleida CE | - | |
2024-09-01 | Club Joventut Badalona - Valencia Basket | - | |
2024-08-30 | Club Joventut Badalona - BC Andorra | - | |
Liga ACB | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-12 | Obradoiro CAB - Club Joventut Badalona | 97 - 71 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-09 | Club Joventut Badalona - CB 1939 Canarias | 96 - 88 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-04 | Valencia Basket - Club Joventut Badalona | 83 - 76 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-27 | Gran Canaria - Club Joventut Badalona | 97 - 79 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-21 | Club Joventut Badalona - Bàsquet Girona | 96 - 90 |
Puan durumu
Eurocup 22/23, Group A: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Prometey | 18 | 14 | 4 | 28 | 0 |
2
|
Club Joventut Badalona | 18 | 13 | 5 | 26 | 0 |
3
|
Ulm Basketball | 18 | 11 | 7 | 22 | 0 |
4
|
Panevėžio Lietkabelis | 18 | 10 | 8 | 20 | 0 |
5
|
JL Bourg Basket | 18 | 9 | 9 | 18 | 0 |
6
|
Umana Reyer Venezia | 18 | 9 | 9 | 18 | 0 |
7
|
Germani Brescia | 18 | 8 | 10 | 16 | 0 |
8
|
Frutti Extra Bursaspor | 18 | 8 | 10 | 16 | 0 |
9
|
U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | 18 | 5 | 13 | 10 | 0 |
10
|
KK Cedevita Olimpija | 18 | 3 | 15 | 6 | 0 |
Eurocup 22/23, Group B: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gran Canaria | 18 | 15 | 3 | 30 | 0 |
2
|
Türk Telekom | 18 | 13 | 5 | 26 | 0 |
3
|
Hapoel Tel-Aviv | 18 | 13 | 5 | 26 | 0 |
4
|
Promitheas Patras | 18 | 11 | 7 | 22 | 0 |
5
|
Paris Basketball | 18 | 10 | 8 | 20 | 0 |
6
|
Buducnost Podgorica | 18 | 9 | 9 | 18 | 0 |
7
|
London Lions | 18 | 8 | 10 | 16 | 0 |
8
|
Hamburg Towers | 18 | 6 | 12 | 12 | 0 |
9
|
Aquila Basket Trento | 18 | 4 | 14 | 8 | 0 |
10
|
Śląsk Wrocław | 18 | 1 | 17 | 2 | 0 |
yer
Slovenya
ülke
Ljubljana
Kent
Arena Stožice
stadyum
12 480
Kapasite