Estonya - Kuzey Makedonya (83-59), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Henri Drell | F | 23 | |||
7 | Mikk Jurkatamm | G | 22 | ||
8 | Mihkel Kirves | F | 25 | ||
34 | Artur Konontsuk | F | |||
77 | Kristian Kullamae | G | 23 | ||
vekil | |||||
9 | Matthias Tass | FC | 23 | ||
25 | Joonas Riismaa | F | 20 | ||
18 | Kasper Suurorg | G | 20 | ||
3 | Kaspar Treier | F | 23 | ||
2 | Sander Raieste | F | 23 | ||
13 | Kregor Hermet | F | |||
10 | Hugo Toom | F |
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
10 | Petar Boshaleski | FG | |||
11 | Gjuroski Stojan | F | |||
13 | Mladenovski Ljubomir | C | |||
TJ Shorts | G | 25 | |||
8 | Vojdan Stojanovski | G | 34 | ||
vekil | |||||
22 | Andrej Maslinko | C | 25 | ||
15 | Teodor Simic | C | 18 | ||
9 | Andrej Magdevski | G | 26 | ||
5 | Marko Milovanovikj | FC | |||
1 | Andrej Shoshkikj | G | |||
6 | Andrej Andonoski | C |
Olaylar: Estonya
European Championship Qual. | |||
yuvarlak 6 | |||
2025-02-24 | Litvanya - Estonya | - | |
yuvarlak 5 | |||
2025-02-21 | Estonya - Kuzey Makedonya | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-11-24 | Estonya - Polonya | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-11-21 | Polonya - Estonya | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-02-26 | Estonya - Litvanya | 65 - 59 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-23 | Kuzey Makedonya - Estonya | 69 - 74 | |
Olympic Games Qualification | |||
yuvarlak 28 | |||
2023-08-18 | Polonya - Estonya | 93 - 83 | |
yuvarlak 3 | |||
2023-08-15 | İsrail - Estonya | 65 - 67 | |
yuvarlak 2 | |||
2023-08-13 | Estonya - Kuzey Makedonya | 83 - 59 |
Maç istatistikleri
10/13 (77%) | Serbest atışlar | 16/20 (80%) |
17/26 (65%) | 2 sayı | 14/34 (41%) |
13/38 (34%) | 3 sayı | 5/19 (26%) |
30/64 (47%) | Serbest atış hariç sayılar | 19/53 (36%) |
39 | Ribaund | 28 |
27 | Savunma ribaundları | 22 |
12 | Hücum ribaundları | 6 |
27 | Asist | 11 |
11 | Top kaybı | 12 |
6 | Top çalma | 10 |
2 | Bloklar | 1 |
19 | Fauller | 17 |
2 | Molalar | 4 |
17 | En uzun sayı üretme serisi | 8 |
38:56 | Önde oynanan süre | 0:21 |
1 | Öne geçme | 1 |
26 | En büyük fark | 2 |
Estonya - Kuzey Makedonya
Uluslararası, Olympic Games Qualification, maç Estonya - Kuzey Makedonya, başlangıç zamanı 2023-08-13 16:00:00 uluslararası saat.
Estonya Ve Kuzey Makedonya şampiyonaya katılır Olympic Games Qualification, Uluslararası.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Kuzey Makedonya
European Championship Qual. | |||
yuvarlak 6 | |||
2025-02-24 | Kuzey Makedonya - Polonya | - | |
yuvarlak 5 | |||
2025-02-21 | Estonya - Kuzey Makedonya | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-11-24 | Litvanya - Kuzey Makedonya | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-11-21 | Kuzey Makedonya - Litvanya | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-02-26 | Polonya - Kuzey Makedonya | 71 - 96 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-23 | Kuzey Makedonya - Estonya | 69 - 74 | |
Olympic Games Qualification | |||
yuvarlak 3 | |||
2023-08-15 | Çek Cumhuriyeti - Kuzey Makedonya | 94 - 82 | |
yuvarlak 2 | |||
2023-08-13 | Estonya - Kuzey Makedonya | 83 - 59 | |
yuvarlak 1 | |||
2023-08-12 | Kuzey Makedonya - İsrail | 65 - 86 |
Puan durumu
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 3 | 2 | 1 | 5 | |
2
|
Estonya | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
Çek Cumhuriyeti | 3 | 2 | 1 | 5 | |
4
|
Kuzey Makedonya | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonya | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
Bosna Hersek | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
Portekiz | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Macaristan | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group C: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
Ukrayna | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
İzlanda | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Bulgaristan | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group D: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
İsveç | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
Hollanda | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Belçika | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Americas Group A: 2023
Olympic Tournament Qualification 2024, Americas Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Şili | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
Uruguay | 3 | 1 | 2 | 4 | |
3
|
Kolombiya | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Amerikan Virjinleri | 3 | 1 | 2 | 4 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Africa Group A: 2023
Olympic Tournament Qualification 2024, Africa Group B: 2023
Olympic Tournament Qualification 2024, Asia: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bahreyn | 5 | 5 | 0 | 10 | 1 | 5 | |
2
|
Suudi Arabistan | 5 | 3 | 2 | 8 | 0.6 | 3 | |
3
|
Hindistan | 5 | 2 | 3 | 7 | 0.4 | -3 | |
4
|
Kazakistan | 5 | 2 | 3 | 7 | 0.4 | -1 | |
5
|
Endonezya | 5 | 2 | 3 | 7 | 0.4 | 1 | |
6
|
Suriye | 5 | 1 | 4 | 6 | 0.2 | -3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Valencia Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 2 | 2 | 0 | 0 | 193:140 | 4 |
2
|
Lübnan | 2 | 1 | 0 | 1 | 133:174 | 3 |
3
|
Angola | 2 | 0 | 0 | 2 | 151:163 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Valencia Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bahama | 2 | 2 | 0 | 0 | 186:166 | 4 |
2
|
Finlandiya | 2 | 1 | 0 | 1 | 174:184 | 3 |
3
|
Polonya | 2 | 0 | 0 | 2 | 169:179 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Riga Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 2 | 1 | 0 | 1 | 163:144 | 3 |
2
|
Filipinler | 2 | 1 | 0 | 1 | 183:176 | 3 |
3
|
Gürcistan | 2 | 1 | 0 | 1 | 151:177 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Riga Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brezilya | 2 | 1 | 0 | 1 | 155:149 | 3 |
2
|
Kamerun | 2 | 1 | 0 | 1 | 143:144 | 3 |
3
|
Karadağ | 2 | 1 | 0 | 1 | 142:147 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Piraeus Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 2 | 1 | 0 | 1 | 194:182 | 3 |
2
|
Slovenya | 2 | 1 | 0 | 1 | 196:186 | 3 |
3
|
Yeni Zelanda | 2 | 1 | 0 | 1 | 168:190 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Piraeus Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 2 | 2 | 0 | 0 | 202:153 | 4 |
2
|
Dominik Cumhuriyeti | 2 | 1 | 0 | 1 | 172:186 | 3 |
3
|
Mısır | 2 | 0 | 0 | 2 | 148:183 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, San Juan Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Litvanya | 2 | 2 | 0 | 0 | 193:177 | 4 |
2
|
Meksika | 2 | 1 | 0 | 1 | 176:177 | 3 |
3
|
Fildişi Sahili | 2 | 0 | 0 | 2 | 174:189 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, San Juan Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Porto Riko | 2 | 2 | 0 | 0 | 179:125 | 4 |
2
|
İtalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 183:133 | 3 |
3
|
Bahreyn | 2 | 0 | 0 | 2 | 109:213 | 2 |