İzlanda - Ukrayna (69-82), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
6 | Jon Axel Gudmundsson | G | 26 | ||
3 | Aegir Steinarsson | G | |||
10 | Elvar Fridriksson | G | |||
32 | Tryggvi Hlinason | C | 25 | ||
34 | Styrmir Thrastarson | GF | |||
vekil | |||||
66 | Sigtryggur Bjornsson | G | |||
29 | Orri Gunnarsson | F | |||
14 | Kristinn Palsson | G |
İlk onbirler doğrulandı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
13 | Vyacheslav Bobrov | F | 30 | ||
15 | Viacheslav Kravtsov | C | 36 | ||
12 | Pavlo Krutous | F | 30 | ||
17 | Andrii Voinalovych | F | |||
50 | Oleksandr Kovliar | G | |||
vekil | |||||
45 | Vitaliy Zotov | 25 | |||
23 | Artem Pustovyi | C | 31 | ||
31 | Olexandr Mishula | G |
Olaylar: İzlanda
European Championship Qual. | |||
yuvarlak 6 | |||
2025-02-23 | İzlanda - Türkiye | - | |
yuvarlak 5 | |||
2025-02-20 | Macaristan - İzlanda | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-11-25 | İtalya - İzlanda | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-11-22 | İzlanda - İtalya | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-02-25 | Türkiye - İzlanda | 76 - 75 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-02-22 | İzlanda - Macaristan | 70 - 65 | |
Olympic Games Qualification | |||
yuvarlak 3 | |||
2023-08-15 | Bulgaristan - İzlanda | 76 - 93 | |
yuvarlak 2 | |||
2023-08-13 | İzlanda - Ukrayna | 69 - 82 | |
yuvarlak 1 | |||
2023-08-12 | Türkiye - İzlanda | 99 - 72 |
Maç istatistikleri
6/10 (60%) | Serbest atışlar | 9/11 (82%) |
24/43 (56%) | 2 sayı | 20/35 (57%) |
5/21 (24%) | 3 sayı | 11/22 (50%) |
29/64 (45%) | Serbest atış hariç sayılar | 31/57 (54%) |
31 | Ribaund | 41 |
20 | Savunma ribaundları | 30 |
11 | Hücum ribaundları | 11 |
14 | Asist | 18 |
10 | Top kaybı | 20 |
10 | Top çalma | 7 |
1 | Bloklar | 6 |
16 | Fauller | 19 |
1 | Molalar | 3 |
9 | En uzun sayı üretme serisi | 6 |
3:45 | Önde oynanan süre | 33:40 |
3 | Öne geçme | 3 |
5 | En büyük fark | 18 |
İzlanda - Ukrayna
Uluslararası, Olympic Games Qualification, maç İzlanda - Ukrayna, başlangıç zamanı 2023-08-13 15:00:00 uluslararası saat.
İzlanda Ve Ukrayna şampiyonaya katılır Olympic Games Qualification, Uluslararası.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Ukrayna
European Championship Qual. | |||
yuvarlak 6 | |||
2025-02-23 | Portekiz - Ukrayna | - | |
yuvarlak 5 | |||
2025-02-20 | Ukrayna - Slovenya | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-11-25 | İsrail - Ukrayna | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-11-22 | Ukrayna - İsrail | - | |
William Jones Cup | |||
2024-07-21 | Future Sports USA - Ukrayna | 78 - 82 | |
2024-07-20 | United Arab Emirates - Ukrayna | 50 - 94 | |
2024-07-19 | Ukrayna - Harimau Malaysia | 74 - 65 | |
2024-07-18 | Chinese Taipei White - Ukrayna | 50 - 77 | |
2024-07-17 | Ukrayna - Japan B U22 | 63 - 47 |
Puan durumu
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 3 | 2 | 1 | 5 | |
2
|
Estonya | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
Çek Cumhuriyeti | 3 | 2 | 1 | 5 | |
4
|
Kuzey Makedonya | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonya | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
Bosna Hersek | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
Portekiz | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Macaristan | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group C: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
Ukrayna | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
İzlanda | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Bulgaristan | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Europe Group D: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
İsveç | 3 | 2 | 1 | 5 | |
3
|
Hollanda | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Belçika | 3 | 0 | 3 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Americas Group A: 2023
Olympic Tournament Qualification 2024, Americas Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Şili | 3 | 3 | 0 | 6 | |
2
|
Uruguay | 3 | 1 | 2 | 4 | |
3
|
Kolombiya | 3 | 1 | 2 | 4 | |
4
|
Amerikan Virjinleri | 3 | 1 | 2 | 4 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Africa Group A: 2023
Olympic Tournament Qualification 2024, Africa Group B: 2023
Olympic Tournament Qualification 2024, Asia: 2023
# | Takımlar | P | W | L | Puan | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bahreyn | 5 | 5 | 0 | 10 | 1 | 5 | |
2
|
Suudi Arabistan | 5 | 3 | 2 | 8 | 0.6 | 3 | |
3
|
Hindistan | 5 | 2 | 3 | 7 | 0.4 | -3 | |
4
|
Kazakistan | 5 | 2 | 3 | 7 | 0.4 | -1 | |
5
|
Endonezya | 5 | 2 | 3 | 7 | 0.4 | 1 | |
6
|
Suriye | 5 | 1 | 4 | 6 | 0.2 | -3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Valencia Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 2 | 2 | 0 | 0 | 193:140 | 4 |
2
|
Lübnan | 2 | 1 | 0 | 1 | 133:174 | 3 |
3
|
Angola | 2 | 0 | 0 | 2 | 151:163 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Valencia Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bahama | 2 | 2 | 0 | 0 | 186:166 | 4 |
2
|
Finlandiya | 2 | 1 | 0 | 1 | 174:184 | 3 |
3
|
Polonya | 2 | 0 | 0 | 2 | 169:179 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Riga Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 2 | 1 | 0 | 1 | 163:144 | 3 |
2
|
Filipinler | 2 | 1 | 0 | 1 | 183:176 | 3 |
3
|
Gürcistan | 2 | 1 | 0 | 1 | 151:177 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Riga Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brezilya | 2 | 1 | 0 | 1 | 155:149 | 3 |
2
|
Kamerun | 2 | 1 | 0 | 1 | 143:144 | 3 |
3
|
Karadağ | 2 | 1 | 0 | 1 | 142:147 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Piraeus Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 2 | 1 | 0 | 1 | 194:182 | 3 |
2
|
Slovenya | 2 | 1 | 0 | 1 | 196:186 | 3 |
3
|
Yeni Zelanda | 2 | 1 | 0 | 1 | 168:190 | 3 |
Olympic Tournament Qualification 2024, Piraeus Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 2 | 2 | 0 | 0 | 202:153 | 4 |
2
|
Dominik Cumhuriyeti | 2 | 1 | 0 | 1 | 172:186 | 3 |
3
|
Mısır | 2 | 0 | 0 | 2 | 148:183 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, San Juan Group A: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Litvanya | 2 | 2 | 0 | 0 | 193:177 | 4 |
2
|
Meksika | 2 | 1 | 0 | 1 | 176:177 | 3 |
3
|
Fildişi Sahili | 2 | 0 | 0 | 2 | 174:189 | 2 |
Olympic Tournament Qualification 2024, San Juan Group B: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Porto Riko | 2 | 2 | 0 | 0 | 179:125 | 4 |
2
|
İtalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 183:133 | 3 |
3
|
Bahreyn | 2 | 0 | 0 | 2 | 109:213 | 2 |