AO Pikermiou - ASE Doukas (75-81), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: AO Pikermiou
National League 2 | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-22 | Ilisiakos BC - AO Pikermiou | 73 - 59 | |
2024-05-19 | AO Pikermiou - Ilisiakos BC | 60 - 58 | |
2024-05-15 | Ilisiakos BC - AO Pikermiou | 98 - 92 | |
2024-05-12 | AO Pikermiou - Ilisiakos BC | 77 - 65 | |
2024-05-01 | Ilisiakos BC - AO Pikermiou | 78 - 61 |
AO Pikermiou - ASE Doukas
Yunanistan, National League 2, maç AO Pikermiou - ASE Doukas, başlangıç zamanı 2024-03-24 15:00:00 uluslararası saat.
AO Pikermiou Ve ASE Doukas şampiyonaya katılır National League 2, Yunanistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: ASE Doukas
National League 2 | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-04-24 | ASE Doukas - AO Pikermiou | 61 - 78 | |
2024-04-21 | AO Pikermiou - ASE Doukas | 87 - 69 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-04-11 | GS Kronos Agiou Dimitriou - ASE Doukas | 61 - 65 | |
2024-04-08 | ASE Doukas - GS Kronos Agiou Dimitriou | 70 - 61 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-03-31 | ASE Doukas - KAP | 72 - 76 |
Puan durumu
National League 2 - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EA Promitheas 2014 | 22 | 18 | 4 | 1686:1472 | 36 | |
2
|
AO Achagia 82 | 22 | 14 | 8 | 1589:1508 | 28 | |
3
|
AS Ionios Kerkyras | 22 | 13 | 9 | 1679:1566 | 26 | |
4
|
Panachaiki GE | 22 | 13 | 9 | 1651:1529 | 26 | |
5
|
GS Gargalianon | 22 | 13 | 9 | 1516:1455 | 26 | |
6
|
AE Doxa Pyrrou Artas | 22 | 12 | 10 | 1631:1581 | 24 | |
7
|
AE Glaykou Esperou | 22 | 11 | 11 | 1541:1433 | 22 | |
8
|
AO Asteras Temenis | 22 | 11 | 11 | 1450:1463 | 22 | |
9
|
AO Argonautis Neas Kiou BC | 22 | 10 | 12 | 1529:1561 | 20 | |
10
|
Ioannina SK | 22 | 9 | 13 | 1592:1604 | 18 | |
11
|
KAE Paramythias | 22 | 8 | 14 | 1432:1614 | 16 | |
12
|
AGS Ioanninon BC | 22 | 0 | 22 | 1256:1766 | 0 |
National League 2 - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ilisiakos BC | 20 | 15 | 5 | 1580:1500 | 30 | |
2
|
AO Pikermiou | 20 | 13 | 7 | 1604:1450 | 26 | |
3
|
ASE Doukas | 20 | 13 | 7 | 1528:1490 | 26 | |
4
|
Panaxiakos AOK | 20 | 12 | 8 | 1593:1462 | 24 | |
5
|
KAP | 20 | 12 | 8 | 1559:1503 | 24 | |
6
|
GS Kronos Agiou Dimitriou | 20 | 12 | 8 | 1526:1486 | 24 | |
7
|
AE Ikaros Kallitheas | 20 | 11 | 9 | 1637:1522 | 22 | |
8
|
Akadimia Basket Eleusinas | 20 | 10 | 10 | 1469:1489 | 20 | |
9
|
AS Pera | 20 | 5 | 15 | 1437:1544 | 10 | |
10
|
Argonaytis Triglias Rafinas | 20 | 4 | 16 | 1332:1582 | 8 | |
11
|
KAOK Palaimon | 20 | 3 | 17 | 1429:1666 | 6 |
National League 2 - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Holargos BC | 22 | 20 | 2 | 1957:1566 | 40 | |
2
|
GS Dafni Dafniou BC | 22 | 16 | 6 | 1692:1589 | 32 | |
3
|
AO Eleftheria Moschatou | 22 | 14 | 8 | 1696:1585 | 28 | |
4
|
Ermis Argyroupolis | 22 | 13 | 9 | 1736:1639 | 26 | |
5
|
AOF Porfyras | 22 | 13 | 9 | 1654:1631 | 26 | |
6
|
AS Niki Amarousiou | 22 | 12 | 10 | 1642:1658 | 24 | |
7
|
GS Ilioupolis | 22 | 11 | 11 | 1689:1608 | 22 | |
8
|
AO Pefkis | 22 | 10 | 12 | 1623:1643 | 20 | |
9
|
Hrakleio OAA | 22 | 9 | 13 | 1509:1599 | 18 | |
10
|
GS Agion Anargyron | 22 | 7 | 15 | 1636:1731 | 14 | |
11
|
AO Enosi Iliou | 22 | 7 | 15 | 1526:1617 | 14 | |
12
|
AOK Chania BC | 22 | 0 | 22 | 1444:1938 | 0 |
National League 2 - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GS Titanes Palama | 22 | 18 | 4 | 1513:1300 | 36 | |
2
|
Trikala BC | 22 | 16 | 6 | 1510:1324 | 32 | |
3
|
AS Kastorias | 22 | 16 | 6 | 1579:1418 | 32 | |
4
|
GS Almyrou | 22 | 16 | 6 | 1579:1405 | 32 | |
5
|
KS Aetoi Veroias | 22 | 13 | 9 | 1451:1438 | 26 | |
6
|
SFK Pierikos Arxelaos | 22 | 12 | 10 | 1474:1432 | 24 | |
7
|
APS Koupa Kilkis | 22 | 10 | 12 | 1492:1498 | 20 | |
8
|
Ekpaideftiria Fryganioti | 22 | 9 | 13 | 1371:1380 | 18 | |
9
|
AS Argos Orestiko | 22 | 8 | 14 | 1303:1360 | 16 | |
10
|
AS Olympiacos Volou BC | 22 | 7 | 15 | 1375:1471 | 14 | |
11
|
AE Larisas | 22 | 6 | 16 | 1278:1486 | 12 | |
12
|
GAS Melikis | 22 | 1 | 21 | 744:1157 | 2 |
National League 2 - Group 5 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAOX Evropi 87 | 22 | 21 | 1 | 1678:1346 | 42 | |
2
|
AS Ionikos Ionias | 22 | 18 | 4 | 1774:1448 | 36 | |
3
|
Stavroupoli BC | 22 | 13 | 9 | 1602:1475 | 26 | |
4
|
APS Aspis Xanthis | 22 | 13 | 9 | 1617:1527 | 26 | |
5
|
AS Olympos EKE | 22 | 12 | 10 | 1642:1554 | 24 | |
6
|
Mpas Ag. Varvaras & Pentakosion Kavalas | 22 | 11 | 11 | 1673:1664 | 22 | |
7
|
APS Navarchos Votsis | 22 | 11 | 11 | 1621:1691 | 22 | |
8
|
GAS Vasilikon | 22 | 11 | 11 | 1571:1498 | 22 | |
9
|
AGS Sidirokastrou Roupel | 22 | 10 | 12 | 1570:1580 | 20 | |
10
|
Ethnikos Lagynon | 22 | 10 | 12 | 1491:1586 | 20 | |
11
|
Akadimia Basket Moudanion | 22 | 2 | 20 | 1515:1919 | 4 | |
12
|
Efkarpia BC | 22 | 0 | 22 | 1364:1830 | 0 |
National League 2 - Play in Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FOV Vrontadou Chiou | 4 | 4 | 0 | 264:200 | 8 | |
2
|
AS Elpida Petaloudo | 4 | 3 | 1 | 234:193 | 6 | |
3
|
AO Arisvaios Kallonis | 4 | 2 | 2 | 210:206 | 4 | |
4
|
AS Anagennisi Samou | 4 | 1 | 3 | 189:218 | 2 | |
5
|
EAO Aris Syrou | 4 | 0 | 4 | 0:80 | 0 |
National League 2 - Play in Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DAS Drapetsonas | 1 | 1 | 0 | 61:42 | 2 | |
2
|
Maccabi Thessaloniki | 1 | 0 | 1 | 42:61 | 0 |
National League 2 - Play in Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FOV Vrontadou Chiou | ||||||
|
AO Arisvaios Kallonis | ||||||
|
AS Elpida Petaloudo | ||||||
|
AS Anagennisi Samou | ||||||
|
EAO Aris Syrou |
National League 2 - Play in Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DAS Drapetsonas | ||||||
|
Maccabi Thessaloniki |
National League 2 - Play in Group 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Elpida Petaloudo | ||||||
|
AS Anagennisi Samou | ||||||
|
FOV Vrontadou Chiou | ||||||
|
AO Arisvaios Kallonis | ||||||
|
EAO Aris Syrou |
National League 2 - Play in Group 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
DAS Drapetsonas | ||||||
|
Maccabi Thessaloniki |