Basket SKT Ieper HSE - LDP Donza (83-80), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
Muhtemel başlangıç serileri
İlk onbirler doğrulanmadı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Abou El Einein Ayman | F | ||||
Jarne Vandenabeele | G | ||||
Sam Lambrecht | F | ||||
Thomas Mertens | |||||
Robbe Van den Bossche | F | ||||
vekil | |||||
Anton D'Herck | F | ||||
Thomas Delaplace | G | ||||
Kjell Deceuninck | F | ||||
Nathan De Meulemeester | G | ||||
Joris Vanhaverbeke | |||||
Jesse Waleson | C |
Muhtemel başlangıç serileri
İlk onbirler doğrulanmadı
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Cedric Dedecker | G | ||||
Simon Gesquière | G | ||||
Wout Verborgt | F | ||||
Senne Geukens | F | ||||
Sander Van Caeneghem | C | ||||
vekil | |||||
Maurice Osunde | F | ||||
Landon Unruh | F | ||||
Niels Lataire | G | ||||
Thomas Van Hille | F | ||||
Nessim Gasana | F | ||||
Rik Van Den Berghe | C | ||||
Cédric Van Den Berghe | F |
Olaylar: Basket SKT Ieper HSE
2nd Division | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-04-16 | LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE | 79 - 69 | |
2024-04-14 | Basket SKT Ieper HSE - LDP Donza | 83 - 80 | |
2024-04-12 | LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE | 101 - 76 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-03-23 | Basket SKT Ieper HSE - Gembo Borgerhout | 69 - 90 | |
2024-03-23 | Basket SKT Ieper HSE - BBC Croonen Lommel | 96 - 70 |
olasılık
Books | 1 | 2 |
---|---|---|
Bet365 |
3.9
|
1.22
|
Click on the odds to view the odds history
Basket SKT Ieper HSE - LDP Donza
Belçika, 2nd Division, maç Basket SKT Ieper HSE - LDP Donza, başlangıç zamanı 2024-04-14 12:30:00 uluslararası saat.
Basket SKT Ieper HSE Ve LDP Donza şampiyonaya katılır 2nd Division, Belçika.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: LDP Donza
2nd Division | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-04-28 | Bbc Falco Gent Hse A - LDP Donza | 73 - 89 | |
2024-04-26 | LDP Donza - Bbc Falco Gent Hse A | 93 - 44 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-04-21 | LDP Donza - BC Mailleux Comblain | 91 - 83 | |
2024-04-19 | BC Mailleux Comblain - LDP Donza | 78 - 90 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-04-16 | LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE | 79 - 69 |
Puan durumu
Top Division 1 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gembo Borgerhout | 12 | 9 | 0 | 3 | 966:905 | 30 |
2
|
BC Mailleux Comblain | 13 | 8 | 0 | 5 | 1088:1001 | 29 |
3
|
Royal IV Brussels HSE | 12 | 7 | 0 | 5 | 958:906 | 26 |
4
|
LDP Donza | 11 | 7 | 0 | 4 | 930:867 | 25 |
5
|
Bbc Falco Gent Hse A | 12 | 6 | 0 | 6 | 862:875 | 24 |
6
|
Basket SKT Ieper HSE | 13 | 5 | 0 | 8 | 981:1034 | 23 |
7
|
BBC Croonen Lommel | 12 | 3 | 0 | 9 | 869:970 | 18 |
8
|
Basics Melsele | 11 | 3 | 0 | 8 | 804:900 | 17 |
Top Division 1 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bbc Falco Gent Hse A | 14 | 11 | 0 | 3 | 1089:894 | 36 |
2
|
LDP Donza | 14 | 11 | 0 | 3 | 1211:1056 | 36 |
3
|
Royal IV Brussels HSE | 14 | 10 | 0 | 4 | 1114:941 | 34 |
4
|
Basket SKT Ieper HSE | 14 | 9 | 0 | 5 | 1077:1033 | 32 |
5
|
Bent Schoenen Waregem | 14 | 6 | 0 | 8 | 1033:993 | 26 |
6
|
Antwerp Giants B | 14 | 5 | 0 | 9 | 986:1147 | 24 |
7
|
Spirou Basket B | 14 | 2 | 0 | 12 | 932:1168 | 18 |
8
|
Oxaco BBC Boechout | 14 | 2 | 0 | 12 | 985:1195 | 18 |
Top Division 1 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Mailleux Comblain | 14 | 12 | 0 | 2 | 1233:1008 | 38 |
2
|
Basics Melsele | 14 | 9 | 0 | 5 | 1131:1085 | 32 |
3
|
Gembo Borgerhout | 14 | 8 | 0 | 6 | 1072:1058 | 30 |
4
|
BBC Croonen Lommel | 14 | 8 | 0 | 6 | 1129:1132 | 30 |
5
|
SFS BCCA Neufchateau | 14 | 6 | 0 | 8 | 1206:1206 | 26 |
6
|
BC Guco Lier | 14 | 5 | 0 | 9 | 1104:1110 | 24 |
7
|
Horticult Kontich Wolves HSE A | 14 | 5 | 0 | 9 | 1068:1159 | 24 |
8
|
Limburg United B | 14 | 3 | 0 | 11 | 950:1135 | 20 |
Top Division 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Guco Lier | 14 | 11 | 0 | 3 | 1197:1015 | 36 |
2
|
Horticult Kontich Wolves HSE A | 14 | 11 | 0 | 3 | 1158:1021 | 36 |
3
|
SFS BCCA Neufchateau | 14 | 10 | 0 | 4 | 1225:1117 | 34 |
4
|
Bent Schoenen Waregem | 14 | 8 | 0 | 6 | 1099:1030 | 30 |
5
|
Antwerp Giants B | 14 | 7 | 0 | 7 | 1039:1098 | 28 |
6
|
Limburg United B | 14 | 7 | 0 | 7 | 996:1053 | 28 |
7
|
Spirou Basket B | 14 | 2 | 0 | 12 | 960:1126 | 18 |
8
|
Oxaco BBC Boechout | 14 | 0 | 0 | 14 | 1030:1244 | 14 |