İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-3-3
Kadro oluşumu
55.2
Genel oyuncu değerlendirmesi
70.5 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Robin Olsen | G | 33 | 8,6M+ | 60.5 |
2 | Emil Krafth | D | 29 | 5,4M+ | 47.7 |
14 | Alexander Milošević | D | 31 | 1,0M+ | 56.7 |
4 | Joakim Nilsson | D | 29 | 1,3M+ | 55.5 |
6 | Ludwig Augustinsson | D | 29 | 12,4M+ | 49.9 |
19 | Mattias Svanberg | M | 24 | 5,7M+ | 58.3 |
8 | Jens Cajuste | M | 24 | 0,5M+ | 56.1 |
10 | Emil Forsberg | M | 32 | 30,0M+ | 56.3 |
21 | Dejan Kulusevski | F | 23 | 34,0M+ | 59.5 |
9 | Alexander Isak | F | 24 | 26,0M+ | 56.9 |
7 | Viktor Claesson | F | 31 | 16,4M+ | 56.7 |
vekil | |||||
12 | Andreas Linde | G | 30 | 0,5M+ | 59.5 |
23 | Kristoffer Nordfeldt | G | 34 | 1,1M+ | 54.7 |
18 | Gabriel Gudmundsson | D | 24 | 0,6M+ | 52.3 |
15 | Edvin Kurtulus | D | 23 | 54.9 | |
3 | Hjalmar Ekdal | D | 25 | 0,1M+ | 52.5 |
20 | Kristoffer Olsson | M | 28 | 4,2M+ | 56.9 |
13 | Jesper Karlström | M | 28 | 1,0M+ | 54.9 |
17 | Anthony Elanga | F | 21 | 49.1 | |
5 | Joel Andersson | D | 27 | 2,7M+ | 53.9 |
11 | Branimir Hrgota | F | 30 | 1,5M+ | 53.7 |
22 | Robin Quaison | F | 30 | 8,3M+ | 48.9 |
16 | Viktor Gyökeres | F | 25 | 0,7M+ | 58.3 |
İlk onbirler doğrulandı
4-3-1-2
Kadro oluşumu
56
Genel oyuncu değerlendirmesi
69.3 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ørjan Nyland | G | 33 | 1,5M+ | 56.1 |
22 | Marcus Pedersen | D | 23 | 0,1M+ | 49.3 |
4 | Stefan Strandberg | D | 33 | 0,7M+ | 52.3 |
3 | Leo Østigård | D | 23 | 1,0M+ | 57.5 |
5 | Birger Meling | D | 28 | 1,6M+ | 54.1 |
10 | Martin Ødegaard | M | 24 | 55,0M+ | 64.1 |
2 | Morten Thorsby | M | 27 | 2,7M+ | 44.7 |
8 | Sander Berge | M | 25 | 23,0M+ | 57.3 |
11 | Mohamed Elyounoussi | F | 29 | 12,4M+ | 51.9 |
9 | Erling Braut Håland | F | 23 | 65,0M+ | 66.1 |
19 | Alexander Sørloth | F | 27 | 10,3M+ | 52.7 |
vekil | |||||
12 | André Hansen | G | 33 | 1,2M+ | 53.7 |
13 | Sten Grytebust | G | 34 | 1,1M+ | 52.7 |
20 | Marius Lode | D | 30 | 0,4M+ | 54.5 |
17 | Fredrik Andre Bjorkan | D | 25 | 0,8M+ | 55.1 |
21 | Andreas Hanche-Olsen | D | 26 | 0,5M+ | 53.3 |
16 | Patrick Berg | M | 25 | 0,6M+ | 61.9 |
6 | Mathias Normann | M | 27 | 5,8M+ | 54.1 |
18 | Kristian Thorstvedt | M | 24 | 1,5M+ | 52.3 |
14 | Julian Ryerson | D | 25 | 0,5M+ | 52.5 |
15 | Jens Petter Hauge | M | 24 | 0,6M+ | 55.3 |
7 | Joshua King | F | 31 | 19,2M+ | 52.5 |
23 | Veton Berisha | F | 29 | 0,7M+ | 56.9 |
Olaylar: İsveç
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-08 | İsveç - Sırbistan | - | |
2024-06-05 | Danimarka - İsveç | - | |
2024-03-25 | İsveç - Arnavutluk | 1 - 0 | |
2024-03-21 | Portekiz - İsveç | 5 - 2 | |
2024-01-12 | İsveç - Estonya | 2 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 10 | |||
2023-11-19 | İsveç - Estonya | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2023-11-16 | Azerbaycan - İsveç | 3 - 0 |
Maç istatistikleri
66% | Topla Oynama | 34% |
13 | Toplam Şut | 12 |
3 | İsabetli şut | 8 |
5 | Kaleyi bulmayan şut | 4 |
5 | Bloklanan şut | 0 |
544 | Pas | 286 |
466 (86%) | İstabetli paslar | 205 (72%) |
24/56 (43%) | Uzun atış | 15/49 (31%) |
125 | Top kaybı | 111 |
46 | Kazanılan ikili mücadele | 47 |
15 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 21 |
10 | Köşe vuruşları | 4 |
1 | Büyük şanslar | 4 |
1 | Kaçan büyük fırsat | 3 |
4 | Ceza sahası içinden şut | 9 |
9 | Ceza sahası dışından şut | 3 |
6 | Kaleci kurtarışları | 2 |
2/20 (10%) | Ortaya paslar | 6/13 (46%) |
9/16 (56%) | Top sürme | 7/14 (50%) |
10 | Top Çalma | 11 |
2 | Pas arası | 10 |
7 | Topu ayakla uzaklaştırma | 26 |
8 | Fauller | 12 |
5 | Sarı kartlar | 1 |
0 | Kontrataklar | 1 |
0 | Counter attack shots | 1 |
55% | Topla Oynama | 45% |
4 | Toplam Şut | 6 |
2 | İsabetli şut | 4 |
1 | Kaleyi bulmayan şut | 2 |
1 | Bloklanan şut | 0 |
229 | Pas | 186 |
194 (85%) | İstabetli paslar | 145 (78%) |
5/20 (25%) | Uzun atış | 8/21 (38%) |
57 | Top kaybı | 59 |
20 | Kazanılan ikili mücadele | 25 |
5 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 11 |
3 | Köşe vuruşları | 2 |
0 | Büyük şanslar | 2 |
0 | Kaçan büyük fırsat | 1 |
0 | Ceza sahası içinden şut | 4 |
4 | Ceza sahası dışından şut | 2 |
3 | Kaleci kurtarışları | 2 |
0/8 (0%) | Ortaya paslar | 5/11 (45%) |
5/7 (71%) | Top sürme | 4/8 (50%) |
6 | Top Çalma | 5 |
2 | Pas arası | 5 |
5 | Topu ayakla uzaklaştırma | 10 |
3 | Sarı kartlar | 1 |
0 | Kontrataklar | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
76% | Topla Oynama | 24% |
9 | Toplam Şut | 6 |
1 | İsabetli şut | 4 |
4 | Kaleyi bulmayan şut | 2 |
4 | Bloklanan şut | 0 |
7 | Köşe vuruşları | 2 |
2 | Sarı kartlar | 0 |
1 | Büyük şanslar | 2 |
1 | Kaçan büyük fırsat | 2 |
4 | Ceza sahası içinden şut | 5 |
5 | Ceza sahası dışından şut | 1 |
3 | Kaleci kurtarışları | 0 |
315 | Pas | 100 |
272 (86%) | İstabetli paslar | 60 (60%) |
19/36 (53%) | Uzun atış | 7/28 (25%) |
2/12 (17%) | Ortaya paslar | 1/2 (50%) |
4/9 (44%) | Top sürme | 3/6 (50%) |
68 | Top kaybı | 52 |
26 | Kazanılan ikili mücadele | 22 |
10 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 10 |
4 | Top Çalma | 6 |
0 | Pas arası | 5 |
2 | Topu ayakla uzaklaştırma | 16 |
0 | Kontrataklar | 1 |
0 | Counter attack shots | 1 |
İsveç - Norveç
Avrupa, UEFA Nations League, maç İsveç - Norveç, başlangıç zamanı 2022-06-05 18:45:00 uluslararası saat.
İsveç Ve Norveç şampiyonaya katılır UEFA Nations League, Avrupa.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Friends Arena Solna, İsveç. Stadyum kapasitesi Friends Arena 54 329 insanlar.
Baş Hakem - Anthony Taylor. Şu anda 45 yaşında. Sarı ve kırmızı kartların muhasebeleştirilmesi: Anthony Taylor oynandı 480 maçlar, kaydetti 1878 sarı kart ve 35 kırmızı.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Norveç
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-08 | Danimarka - Norveç | - | |
2024-06-05 | Norveç - Kosova | - | |
2024-03-26 | Norveç - Slovakya | 1 - 1 | |
2024-03-22 | Norveç - Çek Cumhuriyeti | 1 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 10 | |||
2023-11-19 | İskoçya - Norveç | 3 - 3 | |
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2023-11-16 | Norveç - Faroe Adaları | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 8 | |||
2023-10-15 | Norveç - İspanya | 0 - 1 |
Puan durumu
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Danimarka | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Fransa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Avusturya | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portekiz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
İsviçre | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Çek Cumhuriyeti | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İtalya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Macaristan | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Almanya | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
İngiltere | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hollanda | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Belçika | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Galler | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İskoçya | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ukrayna | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
İrlanda | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Ermenistan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
İzlanda | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Arnavutluk | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosna Hersek | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finlandiya | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Karadağ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Romanya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sırbistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Norveç | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenya | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
İsveç | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Lüksemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faroe Adaları | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litvanya | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosova | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Kuzey İrlanda | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Kıbrıs Rum Kesimi | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazakistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbaycan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slovakya | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Beyaz Rusya | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gürcistan | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgaristan | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Kuzey Makedonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Cebelitarık | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldova | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Lihtenştayn | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estonya | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Danimarka | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Fransa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Avusturya | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portekiz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
İsviçre | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Çek Cumhuriyeti | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İtalya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Macaristan | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Almanya | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
İngiltere | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hollanda | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Belçika | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Galler | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İskoçya | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ukrayna | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
İrlanda | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Ermenistan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
İzlanda | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Arnavutluk | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosna Hersek | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finlandiya | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Karadağ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Romanya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sırbistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Norveç | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenya | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
İsveç | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Lüksemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faroe Adaları | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litvanya | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosova | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Kuzey İrlanda | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Kıbrıs Rum Kesimi | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazakistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbaycan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slovakya | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Beyaz Rusya | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gürcistan | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgaristan | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Kuzey Makedonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Cebelitarık | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldova | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Lihtenştayn | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estonya | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hırvatístan | ||||||
|
Danimarka | ||||||
|
Avusturya | ||||||
|
Fransa |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
İspanya | ||||||
|
Portekiz | ||||||
|
İsviçre | ||||||
|
Çek Cumhuriyeti |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Macaristan | ||||||
|
İtalya | ||||||
|
Almanya | ||||||
|
İngiltere |
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukrayna | ||||||
|
İskoçya | ||||||
|
İrlanda | ||||||
|
Ermenistan |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
İsrail | ||||||
|
İzlanda | ||||||
|
Arnavutluk | ||||||
|
Rusya |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finlandiya | ||||||
|
Karadağ | ||||||
|
Bosna Hersek | ||||||
|
Romanya |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lüksemburg | ||||||
|
Türkiye | ||||||
|
Faroe Adaları | ||||||
|
Litvanya |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yunanistan | ||||||
|
Kosova | ||||||
|
Kuzey İrlanda | ||||||
|
Kıbrıs Rum Kesimi |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slovakya | ||||||
|
Azerbaycan | ||||||
|
Kazakistan | ||||||
|
Beyaz Rusya |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gürcistan | ||||||
|
Bulgaristan | ||||||
|
Kuzey Makedonya | ||||||
|
Cebelitarık |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letonya | ||||||
|
Moldova | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Lihtenştayn |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estonya | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Hakem
Anthony Taylor
45
Yaş
480
Toplam oyun
3.91
Maç başına ortalama
0.18
Maç başına ortalama
yer
İsveç
ülke
Solna
Kent
Friends Arena
stadyum
54 329
Kapasite