Moldova - Letonya (2-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
3-4-3
Kadro oluşumu
52.4
Genel oyuncu değerlendirmesi
78.8 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
23 | Dorian Railean | G | 29 | ||
5 | Veaceslav Posmac | D | 33 | 1,0M+ | 51.1 |
3 | Vadim Bolohan | D | 37 | 0,2M+ | |
4 | Igor Armas | D | 36 | 0,4M+ | 54.5 |
21 | Ioan-Calin Revenco | D | 23 | ||
22 | Vadim Rață | M | 30 | 0,2M+ | 53.9 |
10 | Mihail Platica | M | 33 | 0,2M+ | |
2 | Oleg Reabciuk | D | 25 | 0,8M+ | 48.9 |
13 | Mihail Caimacov | M | 25 | 0,0M+ | 54.3 |
9 | Ion Nicolaescu | F | 25 | 0,0M+ | 48.7 |
20 | Sergiu Platica | M | 32 | 0,2M+ | |
vekil | |||||
12 | Dumitru Celeadnic | G | 31 | 0,3M+ | |
1 | Stanislav Namasco | G | 37 | 0,2M+ | |
14 | Artur Crăciun | D | 25 | 0,2M+ | 49.1 |
15 | Ion Jardan | D | 33 | 0,3M+ | |
7 | Maxim Cojocaru | D | 25 | ||
16 | Denis Marandici | D | 27 | ||
17 | Daniel Dumbravanu | D | 22 | ||
6 | Cristian Dros | M | 25 | 0,1M+ | |
8 | Andrei Cobet | F | 26 | ||
11 | Nichita Motpan | M | 21 | ||
19 | Dmitri Mandricenco | M | |||
18 | Marius Iosipoi | M | 23 |
İlk onbirler doğrulandı
4-4-1-1
Kadro oluşumu
50.6
Genel oyuncu değerlendirmesi
69 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pāvels Šteinbors | G | 38 | 0,3M+ | 53.9 |
11 | Roberts Savalnieks | D | 30 | 0,3M+ | 55.5 |
5 | Antonijs Černomordijs | D | 27 | 0,3M+ | 53.1 |
4 | Kaspars Dubra | D | 32 | 0,8M+ | 52.9 |
13 | Raivis Jurkovskis | D | 26 | 57.9 | |
10 | Jānis Ikaunieks | M | 28 | 0,5M+ | 57.9 |
17 | Arturs Zjuzins | M | 32 | 0,1M+ | 54.3 |
6 | Kristers Tobers | M | 22 | 0,2M+ | 50.7 |
14 | Andrejs Cigaņiks | M | 26 | 0,2M+ | 50.5 |
20 | Roberts Uldriķis | F | 25 | 1,1M+ | 49.9 |
9 | Vladislavs Gutkovskis | F | 28 | 0,2M+ | 47.9 |
vekil | |||||
12 | Krisjanis Zviedris | G | 26 | ||
23 | Rihards Matrevics | G | 24 | ||
18 | Igors Tarasovs | D | 35 | 0,2M+ | |
3 | Mārcis Ošs | D | 32 | 0,8M+ | 51.5 |
2 | Vladislavs Sorokins | D | 26 | 0,2M+ | |
21 | Elvis Stuglis | D | 30 | 0,2M+ | |
8 | Eduards Emsis | M | 27 | ||
22 | Aleksejs Saveljevs | M | 24 | 0,1M+ | 51.5 |
16 | Alvis Jaunzems | M | 24 | 0,0M+ | 51.3 |
7 | Vladimirs Kamess | M | 35 | 0,4M+ | |
19 | Krollis Raimonds | F | 22 | ||
15 | Dāvis Ikaunieks | F | 29 | 0,5M+ |
Olaylar: Moldova
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-11 | Moldova - Ukrayna | - | |
2024-06-08 | Moldova - Kıbrıs Rum Kesimi | - | |
2024-03-26 | Moldova - Kayman Adaları | 4 - 0 | |
2024-03-22 | Kuzey Makedonya - Moldova | 1 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 10 | |||
2023-11-20 | Çek Cumhuriyeti - Moldova | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2023-11-17 | Moldova - Arnavutluk | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2023-10-15 | Polonya - Moldova | 1 - 1 |
Maç istatistikleri
57% | Topla Oynama | 43% |
15 | Toplam Şut | 16 |
6 | İsabetli şut | 5 |
6 | Kaleyi bulmayan şut | 7 |
3 | Bloklanan şut | 4 |
6 | Köşe vuruşları | 11 |
1 | Ofsaytlar | 2 |
15 | Fauller | 13 |
1 | Sarı kartlar | 2 |
0 | Kırmızı kartlar | 0 |
1 | Kaleci kurtarışları | 3 |
416 | Pas | 304 |
320 (77%) | İstabetli paslar | 205 (67%) |
32/58 (55%) | Uzun atış | 30/68 (44%) |
5/29 (17%) | Ortaya paslar | 5/26 (19%) |
6/10 (60%) | Top sürme | 9/23 (39%) |
150 | Top kaybı | 154 |
57 | Kazanılan ikili mücadele | 70 |
21 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 35 |
33 | Topu ayakla uzaklaştırma | 34 |
1 | Büyük şanslar | 4 |
10 | Ceza sahası içinden şut | 13 |
17 | Top Çalma | 11 |
5 | Ceza sahası dışından şut | 3 |
8 | Pas arası | 12 |
0 | Kaçan büyük fırsat | 2 |
0 | Kontrataklar | 2 |
0 | Counter attack shots | 1 |
0 | Counter attack goals | 1 |
54% | Topla Oynama | 46% |
6 | Toplam Şut | 9 |
3 | İsabetli şut | 3 |
2 | Kaleyi bulmayan şut | 4 |
1 | Bloklanan şut | 2 |
2 | Köşe vuruşları | 8 |
203 | Pas | 171 |
158 (78%) | İstabetli paslar | 120 (70%) |
13/26 (50%) | Uzun atış | 14/35 (40%) |
2/15 (13%) | Ortaya paslar | 3/16 (19%) |
2/5 (40%) | Top sürme | 6/15 (40%) |
72 | Top kaybı | 82 |
34 | Kazanılan ikili mücadele | 34 |
13 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 16 |
22 | Topu ayakla uzaklaştırma | 16 |
1 | Büyük şanslar | 2 |
4 | Ceza sahası içinden şut | 8 |
10 | Top Çalma | 4 |
2 | Ceza sahası dışından şut | 1 |
1 | Kaleci kurtarışları | 2 |
4 | Pas arası | 6 |
1 | Sarı kartlar | 2 |
0 | Kaçan büyük fırsat | 1 |
0 | Ofsaytlar | 1 |
0 | Kontrataklar | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
0 | Counter attack goals | 0 |
61% | Topla Oynama | 39% |
9 | Toplam Şut | 7 |
3 | İsabetli şut | 2 |
4 | Kaleyi bulmayan şut | 3 |
2 | Bloklanan şut | 2 |
4 | Köşe vuruşları | 3 |
1 | Ofsaytlar | 1 |
0 | Sarı kartlar | 0 |
0 | Büyük şanslar | 2 |
0 | Kaçan büyük fırsat | 1 |
6 | Ceza sahası içinden şut | 5 |
3 | Ceza sahası dışından şut | 2 |
0 | Kaleci kurtarışları | 1 |
213 | Pas | 133 |
162 (76%) | İstabetli paslar | 85 (64%) |
19/32 (59%) | Uzun atış | 16/33 (48%) |
3/14 (21%) | Ortaya paslar | 2/10 (20%) |
4/5 (80%) | Top sürme | 3/8 (38%) |
78 | Top kaybı | 72 |
23 | Kazanılan ikili mücadele | 36 |
8 | Kazanılan hava topu mücadelesi | 19 |
7 | Top Çalma | 7 |
4 | Pas arası | 6 |
11 | Topu ayakla uzaklaştırma | 18 |
0 | Kontrataklar | 2 |
0 | Counter attack shots | 1 |
0 | Counter attack goals | 1 |
Moldova - Letonya
Avrupa, UEFA Nations League, maç Moldova - Letonya, başlangıç zamanı 2022-06-10 16:00:00 uluslararası saat.
Moldova Ve Letonya şampiyonaya katılır UEFA Nations League, Avrupa.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Zimbru Chisinau, Moldova.
Baş Hakem - Andy Madley. Sarı ve kırmızı kartların muhasebeleştirilmesi: Andy Madley oynandı 333 maçlar, kaydetti 1126 sarı kart ve 13 kırmızı.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Letonya
Baltic Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-06-08 | Letonya - Litvanya | - | |
Int. Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-03-26 | Letonya - Lihtenştayn | 1 - 1 | |
2024-03-21 | Kıbrıs Rum Kesimi - Letonya | 1 - 1 | |
2023-11-21 | Polonya - Letonya | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
yuvarlak 9 | |||
2023-11-18 | Letonya - Hırvatístan | 0 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2023-10-15 | Türkiye - Letonya | 4 - 0 |
Puan durumu
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Danimarka | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Fransa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Avusturya | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portekiz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
İsviçre | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Çek Cumhuriyeti | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İtalya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Macaristan | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Almanya | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
İngiltere | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hollanda | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Belçika | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Galler | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İskoçya | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ukrayna | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
İrlanda | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Ermenistan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
İzlanda | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Arnavutluk | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosna Hersek | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finlandiya | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Karadağ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Romanya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sırbistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Norveç | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenya | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
İsveç | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Lüksemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faroe Adaları | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litvanya | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosova | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Kuzey İrlanda | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Kıbrıs Rum Kesimi | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazakistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbaycan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slovakya | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Beyaz Rusya | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gürcistan | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgaristan | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Kuzey Makedonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Cebelitarık | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldova | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Lihtenştayn | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estonya | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hırvatístan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Danimarka | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Fransa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Avusturya | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İspanya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portekiz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
İsviçre | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Çek Cumhuriyeti | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İtalya | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Macaristan | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Almanya | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
İngiltere | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hollanda | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Belçika | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Galler | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İskoçya | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ukrayna | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
İrlanda | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Ermenistan | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İsrail | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
İzlanda | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Arnavutluk | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosna Hersek | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finlandiya | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Karadağ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Romanya | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sırbistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Norveç | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenya | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
İsveç | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türkiye | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Lüksemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faroe Adaları | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litvanya | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yunanistan | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosova | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Kuzey İrlanda | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Kıbrıs Rum Kesimi | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazakistan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbaycan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slovakya | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Beyaz Rusya | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gürcistan | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgaristan | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Kuzey Makedonya | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Cebelitarık | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letonya | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldova | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Lihtenştayn | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estonya | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hırvatístan | ||||||
|
Danimarka | ||||||
|
Avusturya | ||||||
|
Fransa |
League A, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
İspanya | ||||||
|
Portekiz | ||||||
|
İsviçre | ||||||
|
Çek Cumhuriyeti |
League A, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Macaristan | ||||||
|
İtalya | ||||||
|
Almanya | ||||||
|
İngiltere |
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukrayna | ||||||
|
İskoçya | ||||||
|
İrlanda | ||||||
|
Ermenistan |
League B, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
İsrail | ||||||
|
İzlanda | ||||||
|
Arnavutluk | ||||||
|
Rusya |
League B, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finlandiya | ||||||
|
Karadağ | ||||||
|
Bosna Hersek | ||||||
|
Romanya |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Lüksemburg | ||||||
|
Türkiye | ||||||
|
Faroe Adaları | ||||||
|
Litvanya |
League C, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yunanistan | ||||||
|
Kosova | ||||||
|
Kuzey İrlanda | ||||||
|
Kıbrıs Rum Kesimi |
League C, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slovakya | ||||||
|
Azerbaycan | ||||||
|
Kazakistan | ||||||
|
Beyaz Rusya |
League C, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gürcistan | ||||||
|
Bulgaristan | ||||||
|
Kuzey Makedonya | ||||||
|
Cebelitarık |
League D, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letonya | ||||||
|
Moldova | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Lihtenştayn |
League D, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estonya | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Hakem
Andy Madley
333
Toplam oyun
3.38
Maç başına ortalama
0.12
Maç başına ortalama
yer
Moldova
ülke
Chisinau
Kent
Zimbru
stadyum