Manhattan SC - Long Island Rough Riders (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Manhattan SC
USL League Two | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-30 | FC Motown II - Manhattan SC | - | |
2024-06-22 | Hudson Valley Hammers - Manhattan SC | - | |
2024-06-12 | Long Island Rough Riders - Manhattan SC | - | |
2024-06-09 | Manhattan SC - Cedar Stars FC | - | |
2024-06-05 | Morris Elite SC - Manhattan SC | 1 - 3 | |
2024-06-02 | Manhattan SC - Staten Island Asc | 3 - 0 | |
2024-05-30 | Manhattan SC - Westchester Flames | İptal Edildi | |
2024-05-22 | Manhattan SC - Ironbound SC | 3 - 2 | |
2024-05-19 | Cedar Stars FC - Manhattan SC | 3 - 0 |
Manhattan SC - Long Island Rough Riders
ABD, USL League Two, maç Manhattan SC - Long Island Rough Riders, başlangıç zamanı 2022-07-06 23:30:00 uluslararası saat.
Manhattan SC Ve Long Island Rough Riders şampiyonaya katılır USL League Two, ABD.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Gaelic Park Bronx, ABD.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Long Island Rough Riders
USL League Two | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-26 | Long Island Rough Riders - Staten Island Asc | - | |
2024-06-19 | Long Island Rough Riders - Westchester Flames | - | |
2024-06-15 | Morris Elite SC - Long Island Rough Riders | - | |
2024-06-12 | Long Island Rough Riders - Manhattan SC | - | |
2024-06-09 | Long Island Rough Riders - Hudson Valley Hammers | - | |
2024-06-01 | Ironbound SC - Long Island Rough Riders | 0 - 8 | |
2024-05-25 | FC Motown II - Long Island Rough Riders | 1 - 3 | |
2024-05-19 | Long Island Rough Riders - New Jersey Copa FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2023-07-21 | Long Island Rough Riders - Ocean City Nor'easters | 1 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2023-07-16 | Long Island Rough Riders - New Jersey Copa FC | 3 - 1 |
Puan durumu
Chesapeake Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lionsbridge FC | 14 | 12 | 2 | 0 | 47:11 | 38 |
2
|
Christos FC | 13 | 9 | 1 | 3 | 51:18 | 28 |
3
|
Northern Virginia FC | 13 | 7 | 1 | 5 | 30:24 | 22 |
4
|
Virginia Beach United | 14 | 5 | 0 | 9 | 14:32 | 15 |
5
|
Patuxent Football Athletics | 14 | 3 | 1 | 10 | 13:33 | 10 |
6
|
Commonwealth Cardinals FC | 14 | 2 | 1 | 11 | 13:50 | 7 |
Deep South Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
One Knoxville SC | 14 | 11 | 1 | 2 | 34:10 | 34 |
2
|
Asheville City SC | 14 | 9 | 4 | 1 | 37:13 | 31 |
3
|
South Georgia Tormenta 2 | 13 | 7 | 2 | 4 | 23:16 | 23 |
4
|
Tri-Cities Otters FC | 14 | 7 | 0 | 7 | 17:23 | 21 |
5
|
Tennessee SC | 14 | 5 | 5 | 4 | 19:16 | 20 |
6
|
SC United Bantams | 13 | 5 | 3 | 5 | 23:24 | 18 |
7
|
Peachtree City Moba | 14 | 5 | 0 | 9 | 24:30 | 15 |
8
|
Dalton Red Wolves SC | 14 | 4 | 3 | 7 | 19:25 | 15 |
9
|
Southern Soccer Academy Kings | 14 | 3 | 3 | 8 | 12:30 | 12 |
10
|
East Atlanta FC | 14 | 2 | 1 | 11 | 15:36 | 7 |
Great Lakes Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kalamazoo FC | 14 | 8 | 4 | 2 | 28:15 | 28 |
2
|
Flint City Bucks | 14 | 8 | 3 | 3 | 31:13 | 27 |
3
|
AFC Ann Arbor | 14 | 7 | 4 | 3 | 35:18 | 25 |
4
|
Oakland County FC | 14 | 6 | 1 | 7 | 28:35 | 19 |
5
|
Lansing City Football | 14 | 4 | 1 | 9 | 13:28 | 13 |
6
|
Midwest United FC | 14 | 2 | 1 | 11 | 9:35 | 7 |
Heartland Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago FC United | 14 | 11 | 2 | 1 | 53:18 | 35 |
2
|
Kaw Valley | 14 | 9 | 2 | 3 | 32:16 | 29 |
3
|
Chicago City SC | 14 | 7 | 3 | 4 | 35:28 | 24 |
4
|
St. Louis Lions | 14 | 6 | 3 | 5 | 31:23 | 21 |
5
|
Fc Wichita | 14 | 6 | 1 | 7 | 23:30 | 19 |
6
|
Springfield ASC | 14 | 2 | 1 | 11 | 15:38 | 7 |
7
|
Chicago Dutch Lions FC | 14 | 2 | 0 | 12 | 18:54 | 6 |
Metropolitan Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manhattan SC | 14 | 12 | 0 | 2 | 32:15 | 36 |
2
|
Long Island Rough Riders | 14 | 11 | 1 | 2 | 40:14 | 34 |
3
|
Hudson Valley Hammers | 14 | 8 | 1 | 5 | 44:31 | 25 |
4
|
New Jersey Copa FC | 14 | 7 | 1 | 6 | 25:28 | 22 |
5
|
FA Euro New York | 14 | 6 | 3 | 5 | 22:21 | 21 |
6
|
FC Motown II | 14 | 5 | 3 | 6 | 29:23 | 18 |
7
|
Cedar Stars FC | 14 | 5 | 3 | 6 | 30:31 | 18 |
8
|
Westchester Flames | 14 | 1 | 2 | 11 | 16:38 | 5 |
9
|
Morris Elite SC | 14 | 1 | 0 | 13 | 9:46 | 3 |
Mid Atlantic Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ocean City Nor'easters | 14 | 11 | 3 | 0 | 28:9 | 36 |
2
|
West Chester United | 14 | 7 | 3 | 4 | 33:18 | 24 |
3
|
Real Central New Jersey | 14 | 6 | 2 | 6 | 31:27 | 20 |
4
|
Reading United AC | 14 | 5 | 5 | 4 | 22:21 | 20 |
5
|
Philadelphia Lone Star FC | 14 | 3 | 4 | 7 | 25:39 | 10 |
6
|
FC Lehigh Valley United | 14 | 1 | 1 | 12 | 21:46 | 4 |
Mid South Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Texas United FC | 14 | 9 | 5 | 0 | 32:13 | 32 |
2
|
Mississippi Brilla FC | 13 | 8 | 1 | 4 | 33:13 | 25 |
3
|
Louisiana Krewe FC | 14 | 6 | 4 | 4 | 39:26 | 22 |
4
|
Little Rock Rangers | 14 | 5 | 4 | 5 | 26:23 | 19 |
5
|
Blue Goose SC | 13 | 3 | 1 | 9 | 22:33 | 10 |
6
|
LA Parish | 14 | 1 | 3 | 10 | 22:66 | 6 |
Northeast Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Seacoast United Phantoms | 14 | 12 | 1 | 1 | 37:13 | 37 |
2
|
Western Mass Pioneers | 14 | 11 | 0 | 3 | 36:15 | 33 |
3
|
Vermont Green FC | 14 | 9 | 1 | 4 | 38:14 | 28 |
4
|
Boston City FC | 14 | 8 | 0 | 6 | 24:22 | 24 |
5
|
Black Rock FC | 14 | 6 | 1 | 7 | 22:23 | 19 |
6
|
FC Boston Bolts | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:24 | 17 |
7
|
AC Connecticut | 14 | 4 | 1 | 9 | 26:34 | 13 |
8
|
Blackwatch Rush | 14 | 3 | 1 | 10 | 16:35 | 10 |
9
|
Pathfinder FC | 14 | 1 | 1 | 12 | 8:46 | 4 |
Northwest Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Capital FC | 12 | 8 | 3 | 1 | 25:14 | 27 |
2
|
Ballard FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28:12 | 26 |
3
|
Lane United FC | 12 | 3 | 6 | 3 | 19:18 | 15 |
4
|
OVF Alliance | 12 | 3 | 2 | 7 | 24:21 | 11 |
5
|
OLY Town FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 16:25 | 11 |
6
|
PDX FC | 12 | 3 | 1 | 8 | 12:34 | 10 |
South Atlantic Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
North Carolina Fusion U23 | 14 | 11 | 2 | 1 | 48:15 | 35 |
2
|
West Virginia United | 14 | 9 | 2 | 3 | 36:23 | 29 |
3
|
Charlotte Eagles | 14 | 9 | 2 | 3 | 38:26 | 29 |
4
|
Charlotte Independence II | 14 | 5 | 2 | 7 | 39:32 | 17 |
5
|
North Carolina FC U23 | 14 | 4 | 4 | 6 | 30:24 | 16 |
6
|
Tobacco Road FC | 14 | 3 | 1 | 10 | 22:50 | 10 |
7
|
Wake FC | 14 | 1 | 1 | 12 | 17:60 | 4 |
Southeast Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nona FC | 14 | 12 | 1 | 1 | 27:10 | 37 |
2
|
The Villages | 14 | 9 | 3 | 2 | 24:11 | 30 |
3
|
Florida Elite SA | 14 | 6 | 4 | 4 | 25:17 | 22 |
4
|
FC Miami City Champions | 12 | 7 | 0 | 5 | 27:17 | 21 |
5
|
Miami AC | 13 | 5 | 2 | 6 | 14:15 | 17 |
6
|
Weston FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 9:18 | 15 |
7
|
Tampa Bay United SC | 11 | 3 | 2 | 6 | 14:15 | 11 |
8
|
Caledonia SC | 13 | 2 | 1 | 10 | 7:32 | 7 |
9
|
FC Florida U23 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12:24 | 6 |
Deep North Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Des Moines Menace | 12 | 10 | 2 | 0 | 37:9 | 32 |
2
|
Peoria City | 12 | 6 | 3 | 3 | 22:18 | 21 |
3
|
Thunder Bay Chill | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:18 | 21 |
4
|
FC Manitoba | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:22 | 14 |
5
|
ST. Croix SC | 12 | 2 | 2 | 8 | 15:30 | 8 |
6
|
Minneapolis City SC | 12 | 1 | 2 | 9 | 11:26 | 5 |
Lone Star Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Twin City Toucans | 14 | 11 | 1 | 2 | 47:15 | 34 |
2
|
Houston FC | 14 | 8 | 3 | 3 | 23:16 | 27 |
3
|
Corpus Christi FC | 14 | 7 | 1 | 6 | 21:21 | 22 |
4
|
Round Rock SC | 14 | 5 | 3 | 6 | 25:33 | 18 |
5
|
AHFC Royals | 14 | 3 | 3 | 8 | 24:33 | 12 |
6
|
AC Houston SUR | 14 | 2 | 1 | 11 | 13:35 | 7 |
Southwest Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Project 51O | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:13 | 26 |
2
|
Ventura County Fusion | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:15 | 26 |
3
|
Southern California Seahorses | 12 | 6 | 5 | 1 | 21:15 | 23 |
4
|
San Francisco Glens SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 27:12 | 21 |
5
|
Davis Legacy | 12 | 4 | 4 | 4 | 26:24 | 16 |
6
|
Marin FC Legends | 12 | 4 | 2 | 6 | 20:18 | 14 |
7
|
Golden State Force | 12 | 1 | 5 | 6 | 12:19 | 8 |
8
|
Central Valley Fuego FC 2 | 12 | 2 | 2 | 8 | 11:36 | 8 |
9
|
San Francisco City | 12 | 1 | 3 | 8 | 13:27 | 6 |
Valley Division: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
South Bend Lions | 14 | 10 | 2 | 2 | 40:12 | 32 |
2
|
Kings Hammer | 14 | 10 | 2 | 2 | 41:15 | 32 |
3
|
Fort Wayne FC | 14 | 9 | 2 | 3 | 34:11 | 29 |
4
|
Toledo Villa FC | 14 | 4 | 0 | 10 | 18:34 | 12 |
5
|
Dayton Dutch Lions FC | 14 | 2 | 2 | 10 | 13:53 | 8 |
6
|
Cleveland Force SC | 14 | 1 | 4 | 9 | 15:36 | 7 |
yer
ABD
ülke
Bronx
Kent
Gaelic Park
stadyum