Sao Paulo Crystal FC PB - Globo Futebol Clube (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sao Paulo Crystal FC PB
Paraibano | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-03-16 | Sao Paulo Crystal FC PB - Serra Branca EC | 0 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-03-13 | Sousa EC PB - Sao Paulo Crystal FC PB | 4 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-03-01 | Sao Paulo Crystal FC PB - Centro Sportivo Paraibano | 0 - 3 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-02-22 | Sao Paulo Crystal FC PB - Atlético Cajazeirense | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-02-18 | Treze FC PB - Sao Paulo Crystal FC PB | 3 - 1 |
Sao Paulo Crystal FC PB - Globo Futebol Clube
Brezilya, Brasileiro Série D, maç Sao Paulo Crystal FC PB - Globo Futebol Clube, başlangıç zamanı 2022-07-09 18:00:00 uluslararası saat.
Sao Paulo Crystal FC PB Ve Globo Futebol Clube şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Estadio Municipal O Carneirao Paraiba, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Globo Futebol Clube
Potiguar | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-04-03 | Abc FC RN - Globo Futebol Clube | 0 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-03-28 | Globo Futebol Clube - Baraúnas | 0 - 4 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-03-16 | ACD Potiguar RN - Globo Futebol Clube | 1 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-03-07 | Globo Futebol Clube - Força e Luz | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-02-06 | Globo Futebol Clube - Potyguar Seridoense | 2 - 1 |
Puan durumu
Group A1: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amazonas FC A&M | 14 | 9 | 5 | 1 | 37:12 | 31 |
2
|
Rio Branco FC AC | 14 | 8 | 3 | 3 | 24:11 | 27 |
3
|
Sao Raimundo EC AM | 14 | 6 | 6 | 2 | 19:11 | 24 |
4
|
Sao Raimundo EC RR | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:14 | 23 |
5
|
Porto Velho EC RO | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:20 | 21 |
6
|
Trem AP | 14 | 4 | 4 | 6 | 29:27 | 16 |
7
|
Humaitá | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
8
|
Nautico RR | 14 | 1 | 2 | 11 | 15:57 | 5 |
Group A2: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moto Clube MA | 14 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 28 |
2
|
Tocantinópolis | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:21 | 22 |
3
|
Pacajus | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:13 | 20 |
4
|
Juventude-MA | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:14 | 20 |
5
|
Fluminense-PI | 14 | 4 | 5 | 5 | 23:19 | 17 |
6
|
Castanhal-PA | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:15 | 17 |
7
|
Tuna Laso PA | 14 | 3 | 4 | 7 | 12:25 | 13 |
8
|
4 de Julho EC PI | 14 | 2 | 7 | 5 | 13:19 | 13 |
Group A3: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Retrô | 14 | 10 | 3 | 1 | 27:6 | 33 |
2
|
America FC RN | 14 | 6 | 6 | 2 | 20:7 | 24 |
3
|
Sousa EC PB | 14 | 7 | 3 | 5 | 18:17 | 23 |
4
|
Afogados | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:12 | 22 |
5
|
Icasa CE | 14 | 6 | 4 | 4 | 16:18 | 22 |
6
|
Sao Paulo Crystal FC PB | 14 | 3 | 4 | 7 | 13:26 | 13 |
7
|
Globo Futebol Clube | 14 | 3 | 3 | 8 | 14:17 | 12 |
8
|
Crato EC CE | 14 | 1 | 2 | 11 | 5:33 | 5 |
Group A4: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA AL | 14 | 7 | 4 | 3 | 15:12 | 25 |
2
|
Lagarto SE | 14 | 6 | 7 | 1 | 23:12 | 25 |
3
|
EC Jacuipense BA | 14 | 5 | 6 | 3 | 19:15 | 21 |
4
|
Santa Cruz FC PE | 14 | 5 | 4 | 5 | 14:15 | 19 |
5
|
CS Sergipe SE | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:12 | 18 |
6
|
SD Juazeirense BA | 14 | 4 | 4 | 6 | 8:13 | 16 |
7
|
CSE | 14 | 3 | 5 | 6 | 19:22 | 14 |
8
|
Alagoinhas AC BA | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:24 | 10 |
Group A5: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 14 | 10 | 3 | 1 | 22:10 | 33 |
2
|
Anapolis FC GO | 14 | 7 | 4 | 3 | 17:11 | 25 |
3
|
Costa Rica EC MS | 14 | 6 | 3 | 5 | 14:13 | 21 |
4
|
CE Operario Varzea-Grandense MT | 14 | 6 | 3 | 5 | 10:12 | 21 |
5
|
Ceilandia EC DF | 14 | 6 | 2 | 6 | 15:12 | 20 |
6
|
Gremio Anapolis GG | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:15 | 17 |
7
|
Iporá | 14 | 3 | 6 | 5 | 12:12 | 15 |
8
|
Ação | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:34 | 5 |
Group A6: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pouso Alegre | 14 | 7 | 5 | 2 | 12:9 | 26 |
2
|
Ad Bahia De Feira Ba | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:8 | 24 |
3
|
Real Noroestes ES | 14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 23 |
4
|
Nova Venécia | 14 | 5 | 7 | 2 | 19:13 | 22 |
5
|
Inter de Limeira | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:16 | 17 |
6
|
Ferroviaria | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:14 | 16 |
7
|
Urt MG | 14 | 4 | 4 | 6 | 13:26 | 16 |
8
|
AA Caldense MG | 14 | 1 | 2 | 11 | 8:20 | 5 |
Group A7: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Bernardo | 14 | 7 | 6 | 1 | 13:3 | 27 |
2
|
Parana Clube PR | 14 | 6 | 5 | 3 | 13:8 | 23 |
3
|
Portuguesa RJ | 14 | 5 | 6 | 3 | 13:10 | 21 |
4
|
Oeste FC SP | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:15 | 20 |
5
|
Nova Iguacu RJ | 14 | 5 | 5 | 4 | 13:14 | 20 |
6
|
Santo André | 14 | 4 | 3 | 7 | 12:13 | 15 |
7
|
Cianorte FC PR | 14 | 3 | 5 | 6 | 14:15 | 14 |
8
|
Pérolas Negras | 14 | 1 | 5 | 8 | 9:23 | 8 |
Group A8: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SER Caxias do Sul RS | 14 | 8 | 3 | 3 | 20:12 | 27 |
2
|
CE Aimore | 14 | 8 | 3 | 3 | 17:14 | 27 |
3
|
FC Cascavel PR | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:10 | 25 |
4
|
Azuriz | 14 | 7 | 3 | 4 | 17:12 | 24 |
5
|
EC Sao Luiz | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 18 |
6
|
Marcílio Dias | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:20 | 14 |
7
|
Grêmio Esportivo Juventus | 14 | 2 | 6 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Próspera | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:20 | 6 |
yer
Brezilya
ülke
Paraiba
Kent
Estadio Municipal O Carneirao
stadyum