EC Jacuipense BA - America FC RN (0-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: EC Jacuipense BA
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | EC Jacuipense BA - ASA AL | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | EC Jacuipense BA - CSE | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | AO Itabaiana SE - EC Jacuipense BA | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | EC Jacuipense BA - Retrô | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-09 | Retrô - EC Jacuipense BA | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | EC Jacuipense BA - AO Itabaiana SE | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-25 | CSE - EC Jacuipense BA | 1 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-18 | ASA AL - EC Jacuipense BA | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-11 | EC Jacuipense BA - SD Juazeirense BA | 2 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-04 | EC Jacuipense BA - CS Sergipe SE | 1 - 1 |
EC Jacuipense BA - America FC RN
Brezilya, Brasileiro Série D, maç EC Jacuipense BA - America FC RN, başlangıç zamanı 2022-07-24 19:00:00 uluslararası saat.
EC Jacuipense BA Ve America FC RN şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: America FC RN
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | ACD Potiguar RN - America FC RN | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | America FC RN - Sousa EC PB | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | America FC RN - Treze FC PB | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Iguatu - America FC RN | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | America FC RN - Iguatu | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Treze FC PB - America FC RN | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-26 | Sousa EC PB - America FC RN | 0 - 0 | |
Copa do Brasil | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-05-22 | SC Corinthians SP - America FC RN | 2 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-05-19 | America FC RN - ACD Potiguar RN | 2 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-11 | Santa Cruz FC RN - America FC RN | 3 - 2 |
Puan durumu
Group A1: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amazonas FC A&M | 14 | 9 | 5 | 1 | 37:12 | 31 |
2
|
Rio Branco FC AC | 14 | 8 | 3 | 3 | 24:11 | 27 |
3
|
Sao Raimundo EC AM | 14 | 6 | 6 | 2 | 19:11 | 24 |
4
|
Sao Raimundo EC RR | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:14 | 23 |
5
|
Porto Velho EC RO | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:20 | 21 |
6
|
Trem AP | 14 | 4 | 4 | 6 | 29:27 | 16 |
7
|
Humaitá | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
8
|
Nautico RR | 14 | 1 | 2 | 11 | 15:57 | 5 |
Group A2: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moto Clube MA | 14 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 28 |
2
|
Tocantinópolis | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:21 | 22 |
3
|
Pacajus | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:13 | 20 |
4
|
Juventude-MA | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:14 | 20 |
5
|
Fluminense-PI | 14 | 4 | 5 | 5 | 23:19 | 17 |
6
|
Castanhal-PA | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:15 | 17 |
7
|
Tuna Laso PA | 14 | 3 | 4 | 7 | 12:25 | 13 |
8
|
4 de Julho EC PI | 14 | 2 | 7 | 5 | 13:19 | 13 |
Group A3: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Retrô | 14 | 10 | 3 | 1 | 27:6 | 33 |
2
|
America FC RN | 14 | 6 | 6 | 2 | 20:7 | 24 |
3
|
Sousa EC PB | 14 | 7 | 3 | 5 | 18:17 | 23 |
4
|
Afogados | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:12 | 22 |
5
|
Icasa CE | 14 | 6 | 4 | 4 | 16:18 | 22 |
6
|
Sao Paulo Crystal FC PB | 14 | 3 | 4 | 7 | 13:26 | 13 |
7
|
Globo Futebol Clube | 14 | 3 | 3 | 8 | 14:17 | 12 |
8
|
Crato EC CE | 14 | 1 | 2 | 11 | 5:33 | 5 |
Group A4: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA AL | 14 | 7 | 4 | 3 | 15:12 | 25 |
2
|
Lagarto SE | 14 | 6 | 7 | 1 | 23:12 | 25 |
3
|
EC Jacuipense BA | 14 | 5 | 6 | 3 | 19:15 | 21 |
4
|
Santa Cruz FC PE | 14 | 5 | 4 | 5 | 14:15 | 19 |
5
|
CS Sergipe SE | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:12 | 18 |
6
|
SD Juazeirense BA | 14 | 4 | 4 | 6 | 8:13 | 16 |
7
|
CSE | 14 | 3 | 5 | 6 | 19:22 | 14 |
8
|
Alagoinhas AC BA | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:24 | 10 |
Group A5: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 14 | 10 | 3 | 1 | 22:10 | 33 |
2
|
Anapolis FC GO | 14 | 7 | 4 | 3 | 17:11 | 25 |
3
|
Costa Rica EC MS | 14 | 6 | 3 | 5 | 14:13 | 21 |
4
|
CE Operario Varzea-Grandense MT | 14 | 6 | 3 | 5 | 10:12 | 21 |
5
|
Ceilandia EC DF | 14 | 6 | 2 | 6 | 15:12 | 20 |
6
|
Gremio Anapolis GG | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:15 | 17 |
7
|
Iporá | 14 | 3 | 6 | 5 | 12:12 | 15 |
8
|
Ação | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:34 | 5 |
Group A6: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pouso Alegre | 14 | 7 | 5 | 2 | 12:9 | 26 |
2
|
Ad Bahia De Feira Ba | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:8 | 24 |
3
|
Real Noroestes ES | 14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 23 |
4
|
Nova Venécia | 14 | 5 | 7 | 2 | 19:13 | 22 |
5
|
Inter de Limeira | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:16 | 17 |
6
|
Ferroviaria | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:14 | 16 |
7
|
Urt MG | 14 | 4 | 4 | 6 | 13:26 | 16 |
8
|
AA Caldense MG | 14 | 1 | 2 | 11 | 8:20 | 5 |
Group A7: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Bernardo | 14 | 7 | 6 | 1 | 13:3 | 27 |
2
|
Parana Clube PR | 14 | 6 | 5 | 3 | 13:8 | 23 |
3
|
Portuguesa RJ | 14 | 5 | 6 | 3 | 13:10 | 21 |
4
|
Oeste FC SP | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:15 | 20 |
5
|
Nova Iguacu RJ | 14 | 5 | 5 | 4 | 13:14 | 20 |
6
|
Santo André | 14 | 4 | 3 | 7 | 12:13 | 15 |
7
|
Cianorte FC PR | 14 | 3 | 5 | 6 | 14:15 | 14 |
8
|
Pérolas Negras | 14 | 1 | 5 | 8 | 9:23 | 8 |
Group A8: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SER Caxias do Sul RS | 14 | 8 | 3 | 3 | 20:12 | 27 |
2
|
CE Aimore | 14 | 8 | 3 | 3 | 17:14 | 27 |
3
|
FC Cascavel PR | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:10 | 25 |
4
|
Azuriz | 14 | 7 | 3 | 4 | 17:12 | 24 |
5
|
EC Sao Luiz | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 18 |
6
|
Marcílio Dias | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:20 | 14 |
7
|
Grêmio Esportivo Juventus | 14 | 2 | 6 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Próspera | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:20 | 6 |