İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
73.5 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
91 | Dmitri Dudar | G | 29 | 0,2M+ | |
5 | Igor Burko | D | 35 | 0,3M+ | |
13 | Aleksey Zaleskiy | D | 29 | 0,2M+ | |
97 | Maksim Miakish | D | 21 | ||
3 | Vitaly Ustinov | M | 32 | 0,6M+ | |
6 | Kirill Premudrov | M | 31 | 0,2M+ | |
27 | Yauheni Biarozkin | M | 27 | ||
11 | Aleksey Antilevski | M | 21 | ||
20 | Lipe Veloso | M | 26 | 0,2M+ | |
70 | Vadim Pobudey | M | 28 | 0,3M+ | |
18 | Nikita Patsko | F | 26 | ||
vekil | |||||
1 | Vladimir Bushma | G | 39 | 0,0M+ | |
2 | Alexandr Chizh | D | 24 | 0,2M+ | |
17 | Anton Kovalev | M | 21 | ||
8 | Anatoli Makarov | M | 27 | ||
87 | Egor Mychelkin | M | 19 | ||
96 | Evgeni Shevchenko | F | 27 | 0,3M+ | |
33 | Valeri Gorbachik | F | 26 | 0,4M+ |
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
77.8 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
31 | Sergey Ignatovich | G | 31 | 0,2M+ | |
2 | Vadim Pigas | D | 19 | ||
5 | Maksim Kovel | D | 22 | ||
18 | Nikita Stepanov | D | 27 | ||
55 | Junior Yvan Nyabeye Dibango | D | 21 | ||
17 | Dmitri Lisakovich | M | 23 | ||
91 | Oleg Patotski | M | 30 | ||
7 | Daniel Sosah | F | 22 | ||
99 | Ruslan Lisakovich | M | 21 | ||
70 | Oleg Nikiforenko | M | 21 | ||
10 | Vladislav Morozov | F | 23 | ||
vekil | |||||
16 | Aleksandr Svirski | G | 22 | 0,0M+ | |
23 | Fard Ibrahim | D | 21 | 0,1M+ | |
32 | Aleksandr Mikhalenko | D | 21 | ||
4 | Ilya Kalachev | D | 21 | ||
11 | Kirill Leonovich | M | 23 | ||
77 | Gleb Rovdo | M | 20 | ||
79 | Shahrom Samiev | F | 22 | 0,1M+ |
Olaylar: Torpedo Belaz Zhodino
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | Shakhter Soligorsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | Torpedo Belaz Zhodino - ISLOCH | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | FC Molodechno - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-02 | Torpedo Belaz Zhodino - FC Transmash Mogilev | 4 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-12 | Torpedo Belaz Zhodino - Naftan Novopolotsk | 2 - 1 | |
Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-08 | Torpedo Belaz Zhodino - ISLOCH | 1 - 1 |
Torpedo Belaz Zhodino - ISLOCH
Belarus, Cup, maç Torpedo Belaz Zhodino - ISLOCH, başlangıç zamanı 2022-07-30 17:00:00 uluslararası saat.
Torpedo Belaz Zhodino Ve ISLOCH şampiyonaya katılır Cup, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: ISLOCH
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | ISLOCH - FC Transmash Mogilev | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | Torpedo Belaz Zhodino - ISLOCH | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Lokomotiv Gomel - ISLOCH | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-14 | ISLOCH - FC Gomel | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Naftan Novopolotsk - ISLOCH | 2 - 1 | |
Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-25 | ISLOCH - Neman Grodno | 0 - 2 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-21 | ISLOCH - Minsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-16 | Smorgon - ISLOCH | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-12 | ISLOCH - Dinamo Minsk | 0 - 1 |