Olaylar: Olimpia Elblag
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | MKS Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elblag | 3 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-18 | Olimpia Elblag - Polonia Bytom | 1 - 3 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Elblag | 0 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-04 | Olimpia Elblag - Hutnik Krakow | 0 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | KKS Kalisz - Olimpia Elblag | 0 - 1 |
Olimpia Elblag - OKS Stomil Olsztyn
Polonya, II Liga, maç Olimpia Elblag - OKS Stomil Olsztyn, başlangıç zamanı 2022-08-10 17:00:00 uluslararası saat.
Olimpia Elblag Ve OKS Stomil Olsztyn şampiyonaya katılır II Liga, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: OKS Stomil Olsztyn
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | OKS Stomil Olsztyn - Radunia Stęzyca | 2 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Skra Czestochowa - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-12 | OKS Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz | 0 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-03 | Kotwica Kolobrzeg - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-29 | OKS Stomil Olsztyn - Lech II Poznan | 1 - 0 |
Puan durumu
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Varşova | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
OKS Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
Jastrzebie | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech II Poznan | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
Hutnik Krakow | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stęzyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zaglebie II Lubin | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
RKS Garbarnia Krakow | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |