Olimp Talovaya - Juvenal Borisoglebsk (6-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Olimp Talovaya
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 27 | |||
2022-09-18 | Olimp Talovaya - Ikorets Sredny Ikorets | 4 - 1 | |
2022-09-11 | Ikorets Sredny Ikorets - Olimp Talovaya | 5 - 0 | |
yuvarlak 18 | |||
2022-08-27 | FC Anna - Olimp Talovaya | 3 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2022-08-21 | Olimp Talovaya - Juvenal Borisoglebsk | 6 - 5 | |
yuvarlak 16 | |||
2022-08-14 | Olimp Talovaya - Pobeda Panino | 2 - 9 |
Olimp Talovaya - Juvenal Borisoglebsk
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, maç Olimp Talovaya - Juvenal Borisoglebsk, başlangıç zamanı 2022-08-21 13:00:00 uluslararası saat.
Olimp Talovaya Ve Juvenal Borisoglebsk şampiyonaya katılır Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Juvenal Borisoglebsk
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-09-07 | FC Gribanovskiy - Juvenal Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-31 | Kristall Yelan-Kolenovsky - Juvenal Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-24 | Juvenal Borisoglebsk - Khoper Novokhopersk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-17 | Juvenal Borisoglebsk - FC Bars-1 Bobrov | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-10 | FC Anna - Juvenal Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-04 | Juvenal Borisoglebsk - FC Energy Talovaya | 1 - 5 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-28 | Sokol Ertil - Juvenal Borisoglebsk | 10 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-21 | Juvenal Borisoglebsk - FC Povorino | 7 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-13 | Juvenal Borisoglebsk - FC Salyut Buturlinovka | 0 - 6 | |
2024-07-13 | FC Salyut Buturlinovka - Juvenal Borisoglebsk | 0 - 0 |
Puan durumu
Voronezh Oblast Championship - Center 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rassvet Troitskoye | 16 | 12 | 2 | 2 | 54:16 | 38 |
2
|
Kolos-Pridonye Ostrogozhsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 49:19 | 36 |
3
|
Spartak Davydovka | 16 | 9 | 2 | 5 | 49:28 | 29 |
4
|
Lider-Kalach | 16 | 8 | 4 | 4 | 48:33 | 28 |
5
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 7 | 3 | 6 | 37:29 | 24 |
6
|
FC Vorobyovka | 16 | 7 | 1 | 8 | 38:29 | 22 |
7
|
FC Pavlovsk | 16 | 6 | 2 | 8 | 40:33 | 20 |
8
|
Ikorets Sredny Ikorets | 16 | 2 | 1 | 13 | 30:81 | 7 |
9
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:94 | 3 |
Voronezh Oblast Championship - East 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Povorino | 16 | 15 | 0 | 1 | 86:17 | 45 |
2
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 55:32 | 32 |
3
|
Vector Perelyoshinsky | 16 | 10 | 1 | 5 | 54:23 | 31 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 8 | 2 | 6 | 38:37 | 26 |
5
|
Pobeda Panino | 16 | 8 | 1 | 7 | 53:51 | 25 |
6
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 7 | 0 | 9 | 39:46 | 21 |
7
|
Olimp Talovaya | 16 | 6 | 1 | 9 | 39:66 | 19 |
8
|
Sokol Ertil | 16 | 3 | 2 | 11 | 29:47 | 11 |
9
|
Juvenal Borisoglebsk | 16 | 0 | 1 | 15 | 22:96 | 1 |
Voronezh Oblast Championship - South 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina Popovka | 14 | 10 | 4 | 0 | 62:12 | 34 |
2
|
Kotoffey Kantemirovka | 14 | 10 | 2 | 2 | 60:20 | 32 |
3
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 14 | 9 | 4 | 1 | 43:13 | 31 |
4
|
Tsementnik Podgorensky | 14 | 5 | 4 | 5 | 35:32 | 19 |
5
|
Kolos Petropavlovka | 14 | 5 | 2 | 7 | 32:41 | 17 |
6
|
Temp Boguchar | 14 | 5 | 0 | 9 | 33:49 | 15 |
7
|
DYUSSH Kantemirovka | 14 | 3 | 0 | 11 | 22:59 | 9 |
8
|
FC Olkhovatka | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:69 | 3 |