Olaylar: KKS Kalisz
II Liga | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | KKS Kalisz - S. Stalowa Wola | 1 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-29 | KKS Kalisz - Polonia Bytom | 1 - 0 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | KKS Kalisz - Skra Czestochowa | 4 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-18 | Olimpia Grudziadz - KKS Kalisz | 0 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg | 0 - 2 |
KKS Kalisz - Slask Wroclaw II
Polonya, II Liga, maç KKS Kalisz - Slask Wroclaw II, başlangıç zamanı 2022-09-04 11:30:00 uluslararası saat.
KKS Kalisz Ve Slask Wroclaw II şampiyonaya katılır II Liga, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Slask Wroclaw II
III Liga, Group 3 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | Karkonosze Jelenia Góra - Slask Wroclaw II | 2 - 5 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-01 | Slask Wroclaw II - Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-26 | Lechia Zielona Góra - Slask Wroclaw II | 0 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-19 | Slask Wroclaw II - Raków Częstochowa II | 3 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | GSK Pniowek Pawlowice - Slask Wroclaw II | 2 - 2 |
Puan durumu
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Varşova | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
OKS Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
Jastrzebie | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech II Poznan | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
Hutnik Krakow | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stęzyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zaglebie II Lubin | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
RKS Garbarnia Krakow | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |