FC Partizan Kodra - FC Sturm Ivankiv (0-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Partizan Kodra
Kyiv Oblast Championship | |||
yuvarlak 9 | |||
2022-10-15 | FC Partizan Kodra - FC Arsenal Kiev | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2022-10-08 | FC Zorya Myronivshini - FC Partizan Kodra | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2022-10-01 | FC Partizan Kodra - FC Polissia Stavky | 1 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2022-09-24 | SK Gatne - FC Partizan Kodra | 2 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2022-09-17 | Denhoff Denykhivka - FC Partizan Kodra | 1 - 2 |
FC Partizan Kodra - FC Sturm Ivankiv
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, maç FC Partizan Kodra - FC Sturm Ivankiv, başlangıç zamanı 2022-09-10 14:00:21 uluslararası saat.
FC Partizan Kodra Ve FC Sturm Ivankiv şampiyonaya katılır Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Sturm Ivankiv
Club Friendly Games | |||
2024-03-05 | FC Livyy Bereh Kyiv - FC Sturm Ivankiv | 5 - 0 | |
Kyiv Oblast Championship | |||
yuvarlak 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2022-10-08 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Sturm Ivankiv | 0 - 4 | |
yuvarlak 7 | |||
2022-10-01 | FC Sturm Ivankiv - FC Arsenal Kiev | 3 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2022-09-24 | FC Zorya Myronivshini - FC Sturm Ivankiv | 0 - 5 |
Puan durumu
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |