Olaylar: Kotwica Kolobrzeg
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | Sandecja Nowy Sacz - Kotwica Kolobrzeg | 3 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Kotwica Kolobrzeg - Hutnik Krakow | 2 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg | 0 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-03 | Kotwica Kolobrzeg - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | S. Stalowa Wola - Kotwica Kolobrzeg | 1 - 1 |
Kotwica Kolobrzeg - Zaglebie II Lubin
Polonya, II Liga, maç Kotwica Kolobrzeg - Zaglebie II Lubin, başlangıç zamanı 2022-09-10 14:00:00 uluslararası saat.
Kotwica Kolobrzeg Ve Zaglebie II Lubin şampiyonaya katılır II Liga, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Zaglebie II Lubin
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | S. Stalowa Wola - Zaglebie II Lubin | 2 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Zaglebie II Lubin - ŁKS Łódź II | 1 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | Zaglebie II Lubin - Wisla Pulawy | 2 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-05 | Zaglebie II Lubin - Pogon Siedlce | 0 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | Jastrzebie - Zaglebie II Lubin | 1 - 0 |
Puan durumu
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Varşova | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
OKS Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
Jastrzebie | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech II Poznan | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
Hutnik Krakow | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stęzyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zaglebie II Lubin | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
RKS Garbarnia Krakow | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |