İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
12 | Dominik Kalinowski | G | 25 | ||
24 | Jakub Szrek | D | 26 | ||
27 | Mateusz Kamiński | D | 35 | 0,1M+ | |
19 | Maksymilian Tkocz | D | 19 | ||
22 | Mateusz Spychała | D | 25 | 0,2M+ | |
20 | Oskar Paprzycki | M | 25 | 0,1M+ | |
6 | Mikolaj Labojko | M | 22 | ||
9 | Tomáš Mikinič | M | 30 | 0,1M+ | |
17 | Mateusz Marzec | M | 29 | 0,1M+ | |
21 | Maciej Makuszewski | F | 34 | 0,3M+ | |
11 | Dawid Czaplinski | F | 29 | ||
vekil | |||||
30 | Artur Haluch | G | 28 | 0,1M+ | |
4 | Lukasz Kedziora | D | |||
10 | Michal Klec | M | 27 | 0,1M+ | |
47 | Antoni Klimek | M | 18 | ||
14 | Szymon Lapinski | M | 23 | 0,1M+ | |
5 | Rafal Niziolek | M | 34 | 0,1M+ | |
94 | Konrad Nowak | M | 29 | 0,1M+ | |
16 | Maciej Urbańczyk | M | 28 | 0,1M+ | |
7 | Bartosz Guzdek | F | 21 |
İlk onbirler doğrulandı
3-4-2-1
Kadro oluşumu
100 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Bursztyn | G | 25 | 0,2M+ | |
20 | Szymon Szymanski | M | 26 | ||
4 | Adam Mesjasz | D | 30 | 0,0M+ | |
31 | Oskar Krzyzak | D | 21 | ||
8 | Rafal Brusilo | D | 34 | ||
26 | Adam Olejnik | M | 29 | ||
16 | Bartosz Baranowicz | M | 20 | ||
18 | Lukasz Winiarczyk | D | 33 | 0,1M+ | |
10 | Piotr Pyrdoł | M | 24 | 0,2M+ | |
11 | Damian Hilbrycht | M | 25 | ||
9 | Filip Kozłowski | F | 28 | 0,1M+ | |
vekil | |||||
5 | Beniamin Czajka | D | 21 | ||
13 | Jan Flak | D | |||
24 | Bartłomiej Babiarz | M | 34 | 0,1M+ | |
87 | Radoslaw Golebiowski | M | 21 | ||
72 | Kacper Lukasiak | M | 18 | ||
23 | Dawid Niedbala | M | 28 | ||
25 | Przemysław Sajdak | M | 23 | 0,1M+ | |
21 | Jakub Sangowski | F | 21 | ||
99 | Karol Szymkowiak |
Olaylar: Odra Opole
I Liga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | GKS Tychy - Odra Opole | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Odra Opole - Wisla Plock | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-28 | Odra Opole - Pogon Siedlce | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-19 | Odra Opole - Ruch Chorzow | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-29 | KS Gornik Zabrze - Odra Opole | 2 - 1 | |
2024-06-21 | Legia Varşova - Odra Opole | 2 - 1 | |
I Liga | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-30 | MKS Arka Gdynia - Odra Opole | 4 - 2 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-26 | Odra Opole - Znicz Pruszkow | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Polonia Varşova - Odra Opole | 1 - 1 |
Odra Opole - Skra Czestochowa
Polonya, I Liga, maç Odra Opole - Skra Czestochowa, başlangıç zamanı 2022-09-18 16:00:00 uluslararası saat.
Odra Opole Ve Skra Czestochowa şampiyonaya katılır I Liga, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Skra Czestochowa
Puchar Polski | |||
2024-08-07 | Kotwica Kolobrzeg - Skra Czestochowa | - | |
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | KKS Kalisz - Skra Czestochowa | 4 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Skra Czestochowa - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-10 | S. Stalowa Wola - Skra Czestochowa | 3 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-03 | Skra Czestochowa - ŁKS Łódź II | 3 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | Wisla Pulawy - Skra Czestochowa | 1 - 0 |
Puan durumu
I Liga 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | Goller | Puan | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lodz | 34 | 19 | 6 | 58:36 | 66 |
2
|
Ruch Chorzow | 34 | 17 | 6 | 48:33 | 62 |
3
|
Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 34 | 16 | 5 | 55:37 | 61 |
4
|
Wisla Krakow | 34 | 18 | 10 | 61:38 | 60 |
5
|
Puszcza Niepolomice | 34 | 16 | 8 | 49:36 | 58 |
6
|
Stal Rzeszow | 34 | 14 | 11 | 57:44 | 51 |
7
|
Podbeskidzie Bielsko Biala | 34 | 12 | 9 | 56:47 | 49 |
8
|
MKS Arka Gdynia | 34 | 13 | 12 | 56:45 | 48 |
9
|
Chrobry Glogow | 34 | 12 | 12 | 44:53 | 46 |
10
|
Katowice | 34 | 10 | 10 | 41:39 | 44 |
11
|
Zaglebie Sosnowiec | 34 | 10 | 12 | 33:43 | 42 |
12
|
Gornik Leczna | 34 | 9 | 12 | 40:45 | 40 |
13
|
GKS Tychy | 34 | 10 | 15 | 46:52 | 39 |
14
|
CWKS Resovia | 34 | 9 | 14 | 43:51 | 38 |
15
|
Odra Opole | 34 | 10 | 17 | 39:48 | 37 |
16
|
Skra Czestochowa | 34 | 9 | 21 | 19:50 | 31 |
17
|
MKS Chojniczanka Chojnice | 34 | 5 | 17 | 35:57 | 27 |
18
|
Sandecja Nowy Sacz | 34 | 5 | 17 | 28:54 | 27 |