SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka
Kyiv Oblast Championship | |||
yuvarlak 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2022-10-08 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - FC Bavaria Sviatopetrivske | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2022-10-01 | FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2022-09-24 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - KDUSH Nika U19 | 4 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, maç SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne, başlangıç zamanı 2022-09-17 14:00:00 uluslararası saat.
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka Ve SK Gatne şampiyonaya katılır Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SK Gatne
Kyiv Oblast Championship | |||
yuvarlak 9 | |||
2022-10-15 | FC Druzhba Myrivka - SK Gatne | 4 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2022-10-08 | SK Gatne - FC Polissia Stavky | 1 - 5 | |
yuvarlak 7 | |||
2022-10-01 | KDUSH Nika U19 - SK Gatne | 0 - 5 | |
yuvarlak 6 | |||
2022-09-24 | SK Gatne - FC Partizan Kodra | 2 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
Puan durumu
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |