Temp Boguchar - FC Vorobyovka (2-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Temp Boguchar
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-08-03 | Temp Boguchar - FC Pavlovsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-27 | FC Olkhovatka - Temp Boguchar | 4 - 6 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-21 | Temp Boguchar - FC Kantemirovka | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-14 | Lider-Kalach - Temp Boguchar | 2 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-22 | Tsementnik Podgorensky - Temp Boguchar | 2 - 3 |
Temp Boguchar - FC Vorobyovka
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, maç Temp Boguchar - FC Vorobyovka, başlangıç zamanı 2022-10-02 11:00:00 uluslararası saat.
Temp Boguchar Ve FC Vorobyovka şampiyonaya katılır Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Vorobyovka
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-08-25 | FC Vorobyovka - Druzhba Khrenovoye | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-24 | Rodina Popovka - FC Vorobyovka | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-17 | FC Vorobyovka - Kolos Petropavlovka | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-11 | Ikorets Sredny Ikorets - FC Vorobyovka | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | FC Vorobyovka - FC Povorino | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-21 | Spartak Davydovka - FC Vorobyovka | 1 - 11 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-14 | Jaguar Kalach - FC Vorobyovka | 2 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | FC Vorobyovka - Druzhba Khrenovoye | Ertelenen | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-22 | FC Vorobyovka - Kolos Petropavlovka | 4 - 0 |
Puan durumu
Voronezh Oblast Championship - Center 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rassvet Troitskoye | 16 | 12 | 2 | 2 | 54:16 | 38 |
2
|
Kolos-Pridonye Ostrogozhsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 49:19 | 36 |
3
|
Spartak Davydovka | 16 | 9 | 2 | 5 | 49:28 | 29 |
4
|
Lider-Kalach | 16 | 8 | 4 | 4 | 48:33 | 28 |
5
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 7 | 3 | 6 | 37:29 | 24 |
6
|
FC Vorobyovka | 16 | 7 | 1 | 8 | 38:29 | 22 |
7
|
FC Pavlovsk | 16 | 6 | 2 | 8 | 40:33 | 20 |
8
|
Ikorets Sredny Ikorets | 16 | 2 | 1 | 13 | 30:81 | 7 |
9
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:94 | 3 |
Voronezh Oblast Championship - East 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Povorino | 16 | 15 | 0 | 1 | 86:17 | 45 |
2
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 55:32 | 32 |
3
|
Vector Perelyoshinsky | 16 | 10 | 1 | 5 | 54:23 | 31 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 8 | 2 | 6 | 38:37 | 26 |
5
|
Pobeda Panino | 16 | 8 | 1 | 7 | 53:51 | 25 |
6
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 7 | 0 | 9 | 39:46 | 21 |
7
|
Olimp Talovaya | 16 | 6 | 1 | 9 | 39:66 | 19 |
8
|
Sokol Ertil | 16 | 3 | 2 | 11 | 29:47 | 11 |
9
|
Juvenal Borisoglebsk | 16 | 0 | 1 | 15 | 22:96 | 1 |
Voronezh Oblast Championship - South 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina Popovka | 14 | 10 | 4 | 0 | 62:12 | 34 |
2
|
Kotoffey Kantemirovka | 14 | 10 | 2 | 2 | 60:20 | 32 |
3
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 14 | 9 | 4 | 1 | 43:13 | 31 |
4
|
Tsementnik Podgorensky | 14 | 5 | 4 | 5 | 35:32 | 19 |
5
|
Kolos Petropavlovka | 14 | 5 | 2 | 7 | 32:41 | 17 |
6
|
Temp Boguchar | 14 | 5 | 0 | 9 | 33:49 | 15 |
7
|
DYUSSH Kantemirovka | 14 | 3 | 0 | 11 | 22:59 | 9 |
8
|
FC Olkhovatka | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:69 | 3 |