Stromsgodset (A) - Bossekop UL (7-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Stromsgodset (A)
3rd Division Group 4 | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | Stromsgodset (A) - Byasen | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-26 | Melhus - Stromsgodset (A) | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-19 | Stromsgodset (A) - Rosenborg 2 | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-12 | Trygg/Lade - Stromsgodset (A) | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-05 | Stromsgodset (A) - Tiller | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | Verdal - Stromsgodset (A) | 4 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-20 | Stromsgodset (A) - Melhus | 4 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-23 | Byasen - Stromsgodset (A) | 5 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Stromsgodset (A) - Trygg/Lade | 0 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-10 | Stromsgodset (A) - Stabaek IF 2 | 1 - 1 |
Stromsgodset (A) - Bossekop UL
Norveç, 3rd Division Group 6, maç Stromsgodset (A) - Bossekop UL, başlangıç zamanı 2022-10-03 12:00:00 uluslararası saat.
Stromsgodset (A) Ve Bossekop UL şampiyonaya katılır 3rd Division Group 6, Norveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Bossekop UL
NM Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-04-10 | Bossekop UL - Skjervøy | 1 - 3 | |
2023-05-23 | Alta - Bossekop UL | 7 - 0 | |
3rd Division Group 6 | |||
yuvarlak 26 | |||
2022-10-23 | Bossekop UL - Harstad | 5 - 3 | |
yuvarlak 25 | |||
2022-10-16 | FK Mjolner - Bossekop UL | 4 - 2 | |
yuvarlak 24 | |||
2022-10-09 | Bossekop UL - FUNNEFOSS/VORMSUND | 2 - 3 |
Puan durumu
Group 6: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stromsgodset (A) | 26 | 19 | 3 | 4 | 88:38 | 60 |
2
|
Gjelleråsen | 26 | 19 | 0 | 7 | 77:42 | 57 |
3
|
IF Floeya | 26 | 15 | 4 | 7 | 58:35 | 49 |
4
|
Lorenskog | 26 | 14 | 6 | 6 | 61:34 | 48 |
5
|
FK Mjolner | 26 | 13 | 3 | 10 | 59:43 | 42 |
6
|
Tromsö (A) | 26 | 13 | 2 | 11 | 69:44 | 41 |
7
|
FUNNEFOSS/VORMSUND | 26 | 11 | 4 | 11 | 49:48 | 37 |
8
|
Lillestrom (A) | 26 | 10 | 4 | 12 | 44:53 | 34 |
9
|
Mjøndalen 2 | 26 | 10 | 3 | 13 | 50:54 | 33 |
10
|
Skjetten | 26 | 10 | 2 | 14 | 49:76 | 32 |
11
|
Skjervøy | 26 | 8 | 4 | 14 | 37:58 | 28 |
12
|
Harstad | 26 | 7 | 2 | 17 | 50:78 | 23 |
13
|
Bossekop UL | 26 | 5 | 5 | 16 | 37:78 | 20 |
14
|
FK Senja | 26 | 5 | 4 | 17 | 33:80 | 19 |