Bossekop UL - FUNNEFOSS/VORMSUND (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Bossekop UL
NM Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-04-10 | Bossekop UL - Skjervøy | 1 - 3 | |
2023-05-23 | Alta - Bossekop UL | 7 - 0 | |
3rd Division Group 6 | |||
yuvarlak 26 | |||
2022-10-23 | Bossekop UL - Harstad | 5 - 3 | |
yuvarlak 25 | |||
2022-10-16 | FK Mjolner - Bossekop UL | 4 - 2 | |
yuvarlak 24 | |||
2022-10-09 | Bossekop UL - FUNNEFOSS/VORMSUND | 2 - 3 |
Bossekop UL - FUNNEFOSS/VORMSUND
Norveç, 3rd Division Group 6, maç Bossekop UL - FUNNEFOSS/VORMSUND, başlangıç zamanı 2022-10-09 12:00:00 uluslararası saat.
Bossekop UL Ve FUNNEFOSS/VORMSUND şampiyonaya katılır 3rd Division Group 6, Norveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FUNNEFOSS/VORMSUND
3rd Division Group 5 | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-02 | FUNNEFOSS/VORMSUND - Aalesund FK II | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-24 | Lorenskog - FUNNEFOSS/VORMSUND | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | FUNNEFOSS/VORMSUND - SK Traeff | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | Skjetten - FUNNEFOSS/VORMSUND | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | FUNNEFOSS/VORMSUND - Hødd IL II | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | FUNNEFOSS/VORMSUND - Ready | 2 - 4 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-20 | Spjelkavik IL - FUNNEFOSS/VORMSUND | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | FUNNEFOSS/VORMSUND - Lorenskog | 0 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Lokomotiv Oslo - FUNNEFOSS/VORMSUND | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | FUNNEFOSS/VORMSUND - Skjetten | 1 - 2 |
Puan durumu
Group 6: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stromsgodset (A) | 26 | 19 | 3 | 4 | 88:38 | 60 |
2
|
Gjelleråsen | 26 | 19 | 0 | 7 | 77:42 | 57 |
3
|
IF Floeya | 26 | 15 | 4 | 7 | 58:35 | 49 |
4
|
Lorenskog | 26 | 14 | 6 | 6 | 61:34 | 48 |
5
|
FK Mjolner | 26 | 13 | 3 | 10 | 59:43 | 42 |
6
|
Tromsö (A) | 26 | 13 | 2 | 11 | 69:44 | 41 |
7
|
FUNNEFOSS/VORMSUND | 26 | 11 | 4 | 11 | 49:48 | 37 |
8
|
Lillestrom (A) | 26 | 10 | 4 | 12 | 44:53 | 34 |
9
|
Mjøndalen 2 | 26 | 10 | 3 | 13 | 50:54 | 33 |
10
|
Skjetten | 26 | 10 | 2 | 14 | 49:76 | 32 |
11
|
Skjervøy | 26 | 8 | 4 | 14 | 37:58 | 28 |
12
|
Harstad | 26 | 7 | 2 | 17 | 50:78 | 23 |
13
|
Bossekop UL | 26 | 5 | 5 | 16 | 37:78 | 20 |
14
|
FK Senja | 26 | 5 | 4 | 17 | 33:80 | 19 |