FC Zvezda Ostrogozhsk - Rodina Popovka (0-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Zvezda Ostrogozhsk
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-08-03 | FC Yunost Voronezh - FC Zvezda Ostrogozhsk | 1 - 14 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-27 | FC Semiluki - FC Zvezda Ostrogozhsk | 1 - 8 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-20 | FC Zvezda Ostrogozhsk - FC Nizhnedevitsk | 8 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-13 | FC Uragan Semiluki - FC Zvezda Ostrogozhsk | 0 - 3 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-22 | FC Torpedo-2_RCFCS Ramon - FC Zvezda Ostrogozhsk | 0 - 6 |
FC Zvezda Ostrogozhsk - Rodina Popovka
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, maç FC Zvezda Ostrogozhsk - Rodina Popovka, başlangıç zamanı 2022-10-15 11:00:00 uluslararası saat.
FC Zvezda Ostrogozhsk Ve Rodina Popovka şampiyonaya katılır Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rodina Popovka
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-08-24 | Rodina Popovka - FC Vorobyovka | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-17 | FC Povorino - Rodina Popovka | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-10 | Rodina Popovka - Spartak Davydovka | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | Rodina Popovka - Druzhba Khrenovoye | 3 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-28 | Ikorets Sredny Ikorets - Rodina Popovka | 0 - 17 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-20 | Rodina Popovka - Jaguar Kalach | 14 - 3 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-13 | Kolos Petropavlovka - Rodina Popovka | 4 - 4 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-22 | Rodina Popovka - FC Povorino | 3 - 1 |
Puan durumu
Voronezh Oblast Championship - Center 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rassvet Troitskoye | 16 | 12 | 2 | 2 | 54:16 | 38 |
2
|
Kolos-Pridonye Ostrogozhsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 49:19 | 36 |
3
|
Spartak Davydovka | 16 | 9 | 2 | 5 | 49:28 | 29 |
4
|
Lider-Kalach | 16 | 8 | 4 | 4 | 48:33 | 28 |
5
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 7 | 3 | 6 | 37:29 | 24 |
6
|
FC Vorobyovka | 16 | 7 | 1 | 8 | 38:29 | 22 |
7
|
FC Pavlovsk | 16 | 6 | 2 | 8 | 40:33 | 20 |
8
|
Ikorets Sredny Ikorets | 16 | 2 | 1 | 13 | 30:81 | 7 |
9
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 1 | 0 | 15 | 17:94 | 3 |
Voronezh Oblast Championship - East 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Povorino | 16 | 15 | 0 | 1 | 86:17 | 45 |
2
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 55:32 | 32 |
3
|
Vector Perelyoshinsky | 16 | 10 | 1 | 5 | 54:23 | 31 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 8 | 2 | 6 | 38:37 | 26 |
5
|
Pobeda Panino | 16 | 8 | 1 | 7 | 53:51 | 25 |
6
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 7 | 0 | 9 | 39:46 | 21 |
7
|
Olimp Talovaya | 16 | 6 | 1 | 9 | 39:66 | 19 |
8
|
Sokol Ertil | 16 | 3 | 2 | 11 | 29:47 | 11 |
9
|
Juvenal Borisoglebsk | 16 | 0 | 1 | 15 | 22:96 | 1 |
Voronezh Oblast Championship - South 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina Popovka | 14 | 10 | 4 | 0 | 62:12 | 34 |
2
|
Kotoffey Kantemirovka | 14 | 10 | 2 | 2 | 60:20 | 32 |
3
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 14 | 9 | 4 | 1 | 43:13 | 31 |
4
|
Tsementnik Podgorensky | 14 | 5 | 4 | 5 | 35:32 | 19 |
5
|
Kolos Petropavlovka | 14 | 5 | 2 | 7 | 32:41 | 17 |
6
|
Temp Boguchar | 14 | 5 | 0 | 9 | 33:49 | 15 |
7
|
DYUSSH Kantemirovka | 14 | 3 | 0 | 11 | 22:59 | 9 |
8
|
FC Olkhovatka | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:69 | 3 |