FC Dinamo Brest - FC Gomel (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
65.3 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
16 | Mikhail Kozakevich | G | 19 | ||
22 | Andrei Shemruk | F | 27 | 0,1M+ | |
32 | Vladislav Yasukevich | D | 28 | ||
4 | Munashe Garananga | M | |||
18 | Vladimir Shcherbo | D | 35 | ||
23 | Edgar Olekhnovich | M | 36 | 0,2M+ | |
90 | Dmitry Lesnyak | M | 18 | ||
89 | Sergey Lynko | F | 33 | ||
11 | Cedric Kouadio | F | 24 | 0,1M+ | |
62 | Mikhail Gordejchuk | F | 34 | 1,5M+ | |
8 | Kirill Tsepenkov | F | 17 | ||
vekil | |||||
35 | Gleb Tretyak | G | 19 | ||
5 | Daniil Miroshnikov | D | 22 | ||
66 | Ilya Bogdanovich | D | |||
44 | Vladislav Krivitskiy | D | 26 | ||
6 | Gbenga Opamoye | M | |||
20 | Maksim Kovalchuk | M | 23 | ||
95 | David Ivan | M | 28 | 0,1M+ | |
10 | Aleksandr Shestyuk | F | 21 | ||
99 | Evgeni Yudchits | F | 24 | ||
77 | Abdulfattokh Khudoydodzoda | F |
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
72.2 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
87 | Oleg Kovalev | G | 34 | ||
19 | Konstantin Kutchinsky | D | 23 | ||
5 | Yann Emmanuel Affi | D | 28 | 0,3M+ | 48.3 |
6 | Artem Sokol | D | 29 | 0,1M+ | |
4 | Yuri Pantya | D | 31 | 0,3M+ | |
13 | Ilya Aleksievich | M | 32 | 0,3M+ | |
8 | Igor Costrov | M | 35 | 0,1M+ | |
27 | Kirill Yermakovich | F | 22 | ||
9 | Aleksandr Anufriev | M | 26 | ||
17 | Andrey Potapenko | M | 21 | ||
20 | Alexander Makas | F | 32 | 0,4M+ | |
vekil | |||||
44 | Denis Sadovskii | G | 26 | ||
71 | Aleksandr Naumovich | G | 22 | ||
25 | Igor Kuzmenok | D | 33 | 0,3M+ | |
2 | Jonathan John | M | 20 | ||
78 | Evgeni Malashevich | M | 20 | ||
23 | Vasili Sovpel | M | 24 | 0,2M+ | |
97 | Nikita Tsarenko | M | 21 | ||
7 | Giorgi Gogolashvili | F | 23 |
Olaylar: FC Dinamo Brest
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | FC Dinamo Brest - FC Vitebsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Bate Borisov - FC Dinamo Brest | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Kommunalnik Slonim - FC Dinamo Brest | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-15 | FC Dinamo Brest - FC Transmash Mogilev | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Neman Grodno - FC Dinamo Brest | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | FC SLUTSK - FC Dinamo Brest | 1 - 4 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | FC Dinamo Brest - FC Gomel | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-04 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC Dinamo Brest | 0 - 2 |
FC Dinamo Brest - FC Gomel
Belarus, Vysshaya Liga, maç FC Dinamo Brest - FC Gomel, başlangıç zamanı 2022-10-19 15:00:00 uluslararası saat.
FC Dinamo Brest Ve FC Gomel şampiyonaya katılır Vysshaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Gomel
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | SLAVIA MOZYR - FC Gomel | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | FC Gomel - Shakhter Soligorsk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Niva Dolbizno - FC Gomel | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-14 | ISLOCH - FC Gomel | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-02 | FC Gomel - FC Vitebsk | 0 - 0 | |
2024-05-30 | FC Gomel - FC Vitebsk | Ertelenen | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-27 | FC Transmash Mogilev - FC Gomel | 0 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | FC Dinamo Brest - FC Gomel | 1 - 1 |
Puan durumu
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
Energetik BGU Minsk | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
Bate Borisov | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
Dinamo Minsk | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
ISLOCH | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
Minsk | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Torpedo Belaz Zhodino | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
FC Gomel | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Neman Grodno | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
SLAVIA MOZYR | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
FC SLUTSK | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Belshina | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
FC Dinamo Brest | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
FC Vitebsk | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
FC Transmash Mogilev | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |