Gornik Zabrze II - Gwarek Tarnowskie Gory (5-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Gornik Zabrze II
III Liga, Group 3 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | Sleza Wroclaw - Gornik Zabrze II | - | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-31 | Gornik Zabrze II - MKP Carina Gubin | 2 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | Rekord Bielsko Biala - Gornik Zabrze II | 4 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | Gornik Zabrze II - Karkonosze Jelenia Góra | 2 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | Stilon Gorzów Wielkopolski - Gornik Zabrze II | 4 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-11 | Gornik Zabrze II - Lechia Zielona Góra | 1 - 0 |
Gornik Zabrze II - Gwarek Tarnowskie Gory
Polonya, III Liga, Group 3, maç Gornik Zabrze II - Gwarek Tarnowskie Gory, başlangıç zamanı 2022-10-29 12:00:00 uluslararası saat.
Gornik Zabrze II Ve Gwarek Tarnowskie Gory şampiyonaya katılır III Liga, Group 3, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Gwarek Tarnowskie Gory
III Liga, Group 3 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-08 | MKP Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Gory | - | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-01 | Gwarek Tarnowskie Gory - Rekord Bielsko Biala | 1 - 4 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-25 | Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Gory | 0 - 3 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-18 | Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-15 | Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Gory | 2 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-11 | Gwarek Tarnowskie Gory - Raków Częstochowa II | 2 - 3 |
Puan durumu
III Liga, Group 3 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Bytom | 34 | 24 | 3 | 7 | 68:35 | 75 |
2
|
Raków Częstochowa II | 34 | 19 | 8 | 7 | 64:34 | 65 |
3
|
Rekord Bielsko Biala | 34 | 19 | 8 | 7 | 69:42 | 65 |
4
|
Sleza Wroclaw | 34 | 19 | 3 | 12 | 73:55 | 60 |
5
|
MKP Carina Gubin | 34 | 16 | 6 | 12 | 47:45 | 54 |
6
|
Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 14 | 9 | 11 | 60:52 | 51 |
7
|
Gornik Zabrze II | 34 | 15 | 6 | 13 | 68:61 | 51 |
8
|
MKS Kluczbork | 34 | 14 | 6 | 14 | 61:55 | 48 |
9
|
Lechia Zielona Góra | 34 | 12 | 11 | 11 | 51:51 | 47 |
10
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 34 | 12 | 10 | 12 | 41:43 | 46 |
11
|
GSK Pniowek Pawlowice | 34 | 12 | 10 | 12 | 64:60 | 46 |
12
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 13 | 5 | 16 | 51:61 | 44 |
13
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 11 | 10 | 13 | 42:56 | 43 |
14
|
Stal Brzeg | 34 | 10 | 7 | 17 | 51:75 | 37 |
15
|
KS Polonia Nysa | 34 | 8 | 12 | 14 | 42:50 | 36 |
16
|
Miedz Legnica II | 34 | 7 | 9 | 18 | 45:63 | 30 |
17
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 34 | 7 | 7 | 20 | 57:88 | 28 |
18
|
Chrobry Głogów II | 34 | 7 | 4 | 23 | 42:70 | 25 |