İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
48.8
Genel oyuncu değerlendirmesi
59.4 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
81 | Ivan Kukushkin | G | 20 | ||
10 | Ivan Temnikov | M | 34 | 0,5M+ | |
2 | Erwing Jo Botaka-Ioboma | D | 25 | 0,2M+ | |
3 | Konstantin Pliev | D | 27 | 0,8M+ | 53.1 |
26 | Zaurbek Pliev | D | 32 | 1,3M+ | 57.5 |
52 | Vadim Konyukhov | D | 21 | 0,1M+ | |
6 | Ruslan Fishchenko | M | 23 | 47.9 | |
11 | Egas Cacintura | D | 26 | 48.1 | |
30 | Aleksey Evseev | M | 29 | 0,6M+ | |
7 | Andrey Nikitin | F | 23 | ||
77 | Roman Minaev | F | 25 | 0,4M+ | |
vekil | |||||
40 | Aleksey Chernov | G | 25 | 0,3M+ | |
71 | Maksim Vafiev | G | |||
33 | Aleksandr Sukhov | D | 37 | 0,2M+ | 45.9 |
5 | Lev Ushakhin | D | 20 | ||
15 | Oleksandr Masalov | D | 26 | 0,1M+ | |
44 | Cătălin Carp | M | 30 | 1,8M+ | 46.1 |
50 | Artem Golubev | M | 24 | 0,8M+ | 41.9 |
8 | Danila Emeljanov | M | 23 | 0,6M+ | |
17 | Danil Akhatov | M | 19 | ||
23 | Artem Pogosov | F | 24 | 0,3M+ | |
9 | Dilan Ortíz | F | 23 | 0,2M+ |
İlk onbirler doğrulandı
4-1-4-1
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ilya Sukhoruchenko | G | 24 | 0,1M+ | |
3 | Danil Luppa | D | 23 | ||
2 | Sergei Evtushenko | D | 24 | 0,0M+ | |
25 | Daniil Fomichev | D | 18 | ||
10 | Vladislav Drogunov | F | 27 | 0,2M+ | |
8 | Maksim Novikov | M | 26 | ||
9 | Nikolay Maraev | M | 28 | ||
18 | Dmitri Molchanov | F | 23 | 0,2M+ | |
21 | Mikhail Kazimir | M | 22 | ||
20 | Dmitriy Pikatov | M | 27 | ||
14 | Aleksandr Olenev | F | |||
vekil | |||||
16 | Danila Chuvasov | G | 19 | ||
5 | Nikita Kataev | D | 23 | 0,2M+ | |
7 | Denis Sobolev | M | 27 | ||
15 | Aleksandr Novikov | M | 21 | ||
19 | Andrey Efimchuk | M | |||
12 | Artem Medvedev | M | |||
24 | Daniil Lopatin | F | 22 |
Olaylar: FK Ufa
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | FK Ufa - SK Rotor | 0 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | FC Krasnodar-2 - FK Ufa | 0 - 4 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Rodina 2 Moscow - FK Ufa | 0 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | FC Chelyabinsk - FK Ufa | 0 - 0 |
FK Ufa - Dinamo Brjansk
Rusya, Russian Cup, maç FK Ufa - Dinamo Brjansk, başlangıç zamanı 2022-11-02 09:00:00 uluslararası saat.
FK Ufa Ve Dinamo Brjansk şampiyonaya katılır Russian Cup, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dinamo Brjansk
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-01 | Dinamo Brjansk - Avangard Kursk | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | Dinamo Brjansk - FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - Dinamo Brjansk | 1 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | Dinamo Brjansk - Irtysh Omsk | 0 - 3 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-25 | Dinamo Brjansk - FC Kaluga | 1 - 3 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Dinamo Brjansk - FK Volga Ulyanovsk | 0 - 0 |
Puan durumu
Russian Cup 22/23, Group A: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | 13 |
2
|
FK Lokomotiv Moskova | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:7 | 11 |
3
|
FC Nizhny Novgorod | 6 | 3 | 2 | 2 | 14:11 | 10 |
4
|
FC Khimki | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:22 | 2 |
Russian Cup 22/23, Group B: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Spartak Moskova | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | 13 |
2
|
PFK Krylia Sovyetov Samara | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | 12 |
3
|
FK Zenit St Petersburg | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:8 | 11 |
4
|
FC Fakel Voronezh | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
Russian Cup 22/23, Group D: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ural Ekaterinburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:9 | 14 |
2
|
CSKA Moskova | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:9 | 13 |
3
|
Torpedo Moskova | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:11 | 7 |
4
|
FK Sochi | 6 | 1 | 1 | 5 | 10:15 | 2 |
Russian Cup 22/23, Group C: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Moscow | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 10 |
2
|
FK Rostov | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:11 | 9 |
3
|
Akhmat Grozny | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:12 | 9 |
4
|
FC Orenburg | 6 | 2 | 1 | 3 | 16:16 | 8 |